Research Degrees (MPhil/PhD) in Cultural, Literary and Postcolonial Studies
London, Великобританія
ТРИВАЛІСТЬ
3 Years
МОВИ
Англійська
ТЕМП
Денне навчання, Заочне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
Кінцевий термін подання заявки
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Sep 2024
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
GBP 22 490 / per year *
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
На кампусі
* for overseas student full-time | GBP 4,860 home student full-time | overseas student part-time: GBP 11,245 per year | home student part-time: GBP 2,430 per year
Галерея
Прийом
Навчальний план
Структура
На першому курсі студенти готуються до дослідження за програмою підготовки MPhil, яку проводить голова Центру культурних, літературних та постколоніальних досліджень. Студентам також настійно заохочується відвідувати основні теоретичні курси з трьох дисциплін, інші елементи узгоджуються між студентом, дослідником (членом Керівного комітету CCLPS) та керівником(ами). Додатковими елементами можуть бути спеціальні дисциплінарні, мовні або регіональні курси культури, відвідування яких може бути узгоджено між студентом та наглядовою комісією.
Студенти MPhil повинні відвідувати щотижневий дослідницький семінар CCLPS та курс загальних методів дослідження, який пропонується на факультеті мов і культур, скликаний заступником декана з досліджень. Навчання з загальних методів дослідження включає курси, які пропонують Директорат академічного розвитку (ADD) і бібліотека SOAS .
Веб-сайт Doctoral School також пропонує інформацію про дослідницьку підготовку в лондонських вищих навчальних закладах.
Крім того, очікується, що студенти магістра/аспірантів регулярно відвідуватимуть серію семінарів, лекції, конференції та щорічну конференцію CCLPS післядипломної підготовки, яка розпочалася в червні 2012 року та щорічно організовується спільнотою докторантів CCLPS. Усі деталі подій CCLPS будуть доступні на сайті SOAS CCLPS. Студентів третього та останнього курсу CCLPS аспірантів просять представити свої дослідницькі проекти на семінарах і лекціях CCLPS, оскільки це є важливим елементом їхньої професійної підготовки.
Процедура оновлення
Студенти MPhil подають оновлену главу (приблизно з 10 000-12 000 слів, не враховуючи бібліографію), зазвичай містить такі елементи:
- обгрунтування дослідження та контекст запропонованого дослідження
- огляд літератури
- основні питання дослідження
- теоретико-методологічні основи та міркування
- запропоновані методи дослідження
- етичні питання (де це можливо)
- окреслена структура кандидатської дисертації
- графік дослідження та написання
- бібліографія
Коригування одного або кількох із цих розділів, включаючи додавання або видалення, якщо це необхідно, можливі за попередньою домовленістю між студентами та провідними керівниками.
Цю пропозицію щодо оновлення оцінює дослідницький комітет студентів на основі 20-30-хвилинної усної презентації, за якою слідує обговорення, також відкрите для інших співробітників та студентів Центру культурних, літературних та постколоніальних досліджень. Після успішного завершення розділу підвищення кваліфікації студенти офіційно підвищуються до PhD і переходять на другий курс. (Якщо оцінювачі вважають, що в пропозиції підвищення кваліфікації є недоліки, студентам буде запропоновано переглянути її, перш ніж підтвердити статус PhD.) Студентам, як правило, не дозволяється переходити на другий курс до процесу підвищення кваліфікації. було завершено.
Студенти, які навчаються заочно, проходять навчальний семінар MPhil на першому курсі та пишуть оновлену роботу на другому році. Відповідним чином коригується тривалість польового або дослідження та збору матеріалів, а також запису.
Ступені присуджуються SOAS University of London і регулюються правилами SOAS University of London .
Щотижневий навчальний семінар CCLPS
На додаток до навчання за загальними методами, студенти MPhil/PhD в CCLPS зобов’язані відвідувати щотижневий дослідницький навчальний семінар з дисциплін порівняльного літературознавства, культурології та постколоніальних досліджень, а також міждисциплінарних методів і методологій у термінах один і другий. Метою навчальної програми є забезпечення ґрунтовного знання теорії, методів, регіональних, культурних, лінгвістичних та будь-яких спеціальних дисциплін, які можуть знадобитися для дослідження.
Дослідницький семінар CCLPS MPhil/PhD буде зосереджено на дисциплінах порівняльного літературознавства, культурології та постколоніальних досліджень, а також стосовно літературної, критичної та культурної практики азіатських та африканських традицій. Програма навчання також буде підтримуватися регулярними циклами лекцій та семінарів CCLPS, конференціями та семінарами та щорічною конференцією CCLPS.
Навчальні заняття CCLPS
Навчальні заняття CCLPS призначені для того, щоб запропонувати:
- аналіз і обґрунтування теоретичних передумов і критичних парадигм, що лежать в основі трьох дисциплін та їх переплетених траєкторій та міждисциплінарності
- критичне дослідження європейських і неєвропейських критичних традицій
- критичне обґрунтування в перетині критичних методів і методологій гуманітарних та соціальних наук
- практичні аналітичні вправи та вибірковий поглиблений аналіз певних текстів, а також культурних явищ та інституцій, зокрема у сфері культурології
- способи залучення до критичної науки та способи побудови теоретичних рамок
- критичне обґрунтування нових теорій про «світову літературу»
- критичні контексти, в яких учні можуть визначати і вивчати фігури, школи, теорії, які вони вважають релевантними для своєї роботи - навчальні заняття не призначені для проведення загальних опитувань
- вправи щодо застосування певних аналітичних інструментів і критичних методів, зокрема щодо прийняття порівняльного методу дослідження, постколоніального підходу до досліджень і культурних досліджень стратегічної міждисциплінарності
- навчання польовій роботі та збору й аналізу даних
- навчання методам, які використовуються для медіа та кіно
- навчання практикам читання корпусу дипломної роботи або її основного матеріалу
- навчання презентації, поширенню, комунікації досліджень та способам використання зворотного зв’язку щодо свого проекту, коли студентів просять представити свій «огляд літератури» в першому курсі та про «способи читання свого корпусу» у класі 2
- Дослідницький навчальний семінар CCLPS також дає можливість студентам першого курсу зустрітися та привітати своїх аспірантів CCLPS, а також обмінятися думками та досвідом аспірантів CCLPS.
Щотижневий дослідницький навчальний семінар CCLPS має на меті закріпити наших нових студентів магістра/аспірантів різноманітними методологіями, заснованими на теорії та практиці, щоб можна було виявити та реалізувати агенцію неєвропейських традицій, підкріплене унікальним діапазоном дослідницької діяльності та регіонального досвіду. о SOAS . Це також передбачений шлях, через який студенти зможуть не тільки помістити свою роботу в дисципліну, але й планувати майбутній внесок у цю дисципліну, розширюючи сфери своїх відповідних галузей.
Важливе повідомлення
Інформація на сторінці програми відображає планову структуру програми щодо даної навчальної сесії