Keystone logo
SOAS University of London Ступені досліджень (MPhil / PhD) у дослідженні Південно-Східної Азії
SOAS University of London

Ступені досліджень (MPhil / PhD) у дослідженні Південно-Східної Азії

London, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 4 670 / per year *

На кампусі

* штатні збори за навчальний рік: Великобританія / ЄС 4 396 фунтів стерлінгів; За кордон 17 967 фунтів стерлінгів. Плата за неповний робочий день за навчальний рік: Великобританія / ЄС 2198 фунтів стерлінгів; За кордон 8 984 фунтів стерлінгів

Введення

Режим відвідування: повний або неповний робочий день

Кафедра пропонує найширше в Європі висвітлення досліджень та викладання, пов'язаних з мовами та культурами основних країн Південно-Східної Азії. Її основне зобов'язання стосується чотирьох мов бірманської, індонезійської / малайської, тайської та в'єтнамської та їхніх літературних творів, кінотеатрів та пов'язаних з ними культур. Представники Департаменту REF 2014 включали значні монографії, що зміщують парадигму, редагували збірники, статті журналів та розділи книг у кіно та гендерній науці, літературознавство, культурологія та постколоніальні дослідження. Це процвітаючий і доброзичливий відділ, який має тісні зв’язки з недавніми випускниками.

Дослідницькі інтереси членів кафедри включають класичну малайську літературу; сучасна література на малайському, індонезійському, тайському та в'єтнамському мовах; Іслам у Південно-Східній Азії; мовна педагогіка; фонетика; гендерні дослідження; усна література та фольклор; кіно в Південно-Східній Азії; і переклад. Ці інтереси все більше відбиваються на роботі, яку проводять сучасні докторські дослідники Департаменту.

На рівні факультету надається повна програма навчальних досліджень, крім пильної уваги, яку кожен докторський дослідник отримує від свого керівника. Студенти MPhil / аспіранти, які приймаються на кафедру, проходять науково-дослідну підготовку на першому курсі науково-дослідного семінару на першому курсі факультету, а також заохочуються брати участь у навчанні, специфічному для дисципліни, що пропонується Центром культурних, літературних та постколоніальних досліджень (CCLPS) та дослідницькими навичками навчання, що координується через Докторську школу.

Кафедра забезпечує нагляд як докторантам, так і заочним докторантам, які проводять наукові дослідження в широкому діапазоні мов та літератури Південно-Східної Азії. Тези, завершені в останні роки, включали теми традиційної лаоської літератури, сучасної художньої літератури Тайланду, синтаксису розмовного пн, гри в тіні на Балі, малійської усної літератури, шкільних книг у колоніальній Бірмі, до-Ангкор-Камбоджі та політичної літератури у В'єтнамі.

Згідно з положеннями SOAS , Університет Лондона, всі дослідники докторських наук починають реєструватися на першому курсі: вони можуть перейти до PhD після закінчення одного року, якщо вони забажають та підлягають затвердженню в школі, що вимагає доказів того, що робота кандидата досягає стандарту вимагається.

Мінімальна тривалість для дослідників з докторантури, що працює в режимі реального часу, становить два роки протягом трирічного та три роки для кандидата наук. Докторські студенти, які працюють за частковою зайнятістю, зазвичай приймають двічі більше часу, щоб закінчити навчання. Коли їхні дослідження завершуються, кандидати подають дисертацію на екзаменаторів, а потім відвідують іспит на віва-голос.

Кандидати на післядипломну освіту повинні добре володіти мовою своєї сфери навчання, і, як правило, повинні мати хороший перший ступінь у відповідному предметі, але студенти з іншою кваліфікацією та досвідом також можуть мати право, а заявки від дорослих студентів особливо ласкаво просимо Якщо це необхідно для розробки обраного ними предмету, то докторантам будуть потрібні знання голландської та / або французької мови, або вони отримають відповідні знання. Всім потенційним заявникам настійно рекомендується звернутися до відділу до подання заяви.

Структура

Всі студенти реєструються в 1-му році програми як студенти-магістранти. Оновлення від MPhil до PhD відбувається в кінці першої академічної сесії для студентів повного дня (або наприкінці другої академічної сесії для студентів заочного навчання).

Всі нові студенти MPhil / PhD надають наглядовий комітет з трьох членів, що складаються з основного або головного наглядача та другого та третього керівника. Розподіл зобов'язань у часі наглядового комітету становить 60:25:15. У перший рік очікується, що студенти зустрінуться зі своїм головним керівником на двох тижнях протягом не менше однієї години.

Головний керівник студента завжди є членом кафедри, в якій студент зареєстрований. Другий та третій наглядові органи, які виконують додаткові консультативні функції, можуть бути з того ж Департаменту або інших департаментів / центрів на факультеті мов та культур або в департаментах / центрах інших факультетів школи.

Залежно від характеру дослідження, іноді рекомендується спільне спостереження під керівництвом двох головних наглядачів. У таких випадках учень має лише одного додаткового керівника у своєму комітеті.

Прогрес студента додатково контролюється відомчим науковим керівником.

У перший рік студенти готуються до досліджень, проводячи семінарські семінари (РТС), організовані на факультеті, заступником декана з наукових досліджень та підтримуються загальними тренінгами, що пропонуються в процесі навчання та навчання.

Студенти, які працюють у галузі літератури та культурології, запрошуються також взяти участь у додаткових тренінгах, що пропонуються в Центрі культурних, літературних та постколоніальних досліджень (CCLPS).

Студенти можуть також заохочувати керівники, щоб вони відвідували додаткові навчальні курси, що стосуються їх досліджень та потреб їх підготовки. Вони можуть включати спеціалізовані дисциплінарні, мовні або регіональні курси культури або наукові дослідження в інших факультетах поза факультетом.

Студенти, які навчаються на першому курсі (2 рік для студентів, які навчаються за сумісництвом), повинні подати основну главу та пропозицію щодо дослідження (приблизно 10 000 слів), як правило, включаючи такі елементи:

  1. Обґрунтування та контекст запропонованого дослідження
  2. Основні питання дослідження
  3. Огляд літератури
  4. Теоретичні та методологічні основи та міркування
  5. Запропоновані методи дослідження
  6. Етичні питання (де це можливо)
  7. Викладення структури докторської дисертації
  8. Розклад наукових досліджень та письма
  9. Бібліографія

Коригування до одного або декількох цих розділів, включаючи доповнення або видалення, де це доречно, можливі за попередньою домовленістю між студентами та провідними керівниками.

Процес оновлення від ступеня магістра до ступеня доктора філософії базується на оцінці основного розділу дослідницьким комітетом студента, а також на 20-30 хвилинах усного виступу, а потім обговорення. Усні повідомлення подаються співробітникам Відділу та студентам-дослідникам, а також трьом членам наглядового комітету студента, який згодом зустрінеться зі студентом в приватному порядку за міні-віву, яка триватиме 30-40 хвилин, і буде детально описана в розділі оновлення. Після успішного завершення розширеної пропозиції студенти формально підвищуються до кандидата наук і переходять на другий рік. (Якщо оцінювачі вважають, що існують недоліки в пропозиції щодо оновлення, студентам буде запропоновано переглянути їх до їх задоволеності, перш ніж оновлення до статусу кандидата може бути підтверджено.) Студентам зазвичай не дозволяється перейти до другого року до моменту оновлення був завершений.

Другий рік (або еквівалент за сумісництвом), як правило, витрачається на дослідження. Це може бути через будь-яку комбінацію польових робіт та досліджень у бібліотеках та збору матеріалів, погоджених між студентом та керівником.

Третій рік (або еквівалент за сумісництвом) присвячений написанню досліджень для кандидатської дисертації. За цей час студенти зазвичай виступлять з доповіддю на дослідницькому семінарі, організованому викладачем кафедри досліджень, що включає в себе певну кількість співробітників, що мають спеціальні знання в цій темі, та інших студентів. Протягом третього курсу (або еквівалента за сумісництвом) студенти представлятимуть чернетки глав своєму головному керівнику для коментарів, перш ніж виконати остаточний проект дипломної роботи. Після завершення проекту проекту робота оцінюється всіма членами спостережної комісії, і студент може подати дисертацію або перейти до статусу продовження, щоб отримати ще 12 місяців, щоб виконати дисертацію та подати на експертизу. Дисертація повинна бути виконана протягом 48 місяців з моменту реєстрації (або еквівалент за сумісництвом).

Дисертація - не перевищує 100 000 слів у довжину - розглядається двома провідними органами влади в галузі, один з яких є внутрішнім у Лондонському університеті та один з яких є зовнішнім з університету.

Важливе повідомлення

Інформація на сторінці програми відображає передбачувану структуру програми проти даної академічної сесії.

Дослідження та прийоми

Ми вітаємо заявки кваліфікованих студентів, які мають хороший ступінь магістра (або еквівалент за кордоном) з відповідного предмета для наукових ступенів в SOAS . Заявки слід подавати в Інтернеті.

Важливо подати заявку задовго до початку навчального року, в який ви хочете записатись, щоб дати нам час на обробку вашої заявки. Якщо ви подаєте заявку на отримання стипендії, можуть застосовуватися більш ранні терміни.

SOAS програма SOAS є конкурентоспроможною, і заявники повинні мати досвід високих навчальних досягнень та життєздатну пропозицію, яка сприятиме науково-дослідним інтересам кафедри. Зверніть увагу: ми відмовляємо від суто спекулятивних програм. Заявки на міждисциплінарні дослідження вітаються, але на одну кафедру може бути подана лише одна заява.

Беззастережні вимоги до вступу до англійської мови

Кандидати, яким потрібна віза першого рівня для навчання у Великобританії, повинні надати сертифікат UKVI IELTS Academic від випробувального центру, затвердженого UKVI.

Міжнародні абітурієнти, які потребують візи рівня 4 для навчання у Великобританії

Тест Безумовний запис Безумовний вхід із внутрішньосесійною підтримкою
IELTS (академічний) 7,0 загалом або вище, 7,0 в під-балах. 7,0 в цілому або вище, принаймні 6,5 в під-балах

Заявники ЄЕП та ЄС

Тест Безумовний запис Безумовний вхід із внутрішньосесійною підтримкою
IELTS (академічний) 7,0 в цілому або вище, по 7,0 у кожному підрейтингу. 7,0 в цілому або вище, принаймні 6,5 в під-балах.
TOEFL IBT 105 загалом або вище, принаймні 25 підсумків. 105 загалом з мінімальним 22 в підрахунку.
АБО
100 в цілому з мінімум 25 у письмовій формі та 22 в інших підрейтингах.
Тест англійської мови Пірсона (академічний) 75 загальної чи більшої кількості, принаймні 70 в підсумках. 70 в цілому або вище, при мінімумі 65 у під-балах.

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання