Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

A logo

Введення

Школа аспірантури та підвищення кваліфікації SMU Moody з гордістю пропонує докторські та магістерські ступені в широкому спектрі галузей у чотирьох різних коледжах і школах: коледж гуманітарних наук і наук Дедмана, інженерна школа Лайла, школа мистецтв Медоуз, і Школа освіти та людського розвитку Сіммонса. Ці програми допомагають студентам реалізувати свої захоплення та зробити значний внесок як у наукові кола, так і в промисловість.

  • 32 докторські ступені
  • 120+ ступенів магістра
  • 47 Повністю фінансована Ph.D. стипендіати

Думаєте про навчання в SMU? Ласкаво просимо!

Південний методистський університет – це приватна науково-дослідна установа, яка зосереджена на проведенні інноваційних, міждисциплінарних та ефективних досліджень. Розташовані в міжнародному місті Даллас, штат Техас, наші аспіранти можуть жити та навчатися в одному з 10 найкращих бізнес-місць у США за версією журналу Fortune.

Moody School of Graduate and Advanced Studies у партнерстві з п'ятьма коледжами та школами SMU пропонує 32 докторські ступені та понад 120 магістерських ступенів на додаток до кількох професійних ступенів. Ці програми допомагають нашим студентам реалізувати свої захоплення та зробити значний внесок у своїх наукових сферах і за її межами.

Різноманітність у SMU

Південний методистський університет прагне створювати інклюзивне, шанобливе та інтелектуально складне середовище для всіх наших аспірантів.

Ми віримо, що підтримуюча спільнота, яка приймає індивідуальні точки зору та досвід, веде до більш суворого академічного середовища та більш повноцінного досвіду для всіх.

Розташування

  • 6425 Boaz Lane, , Dallas

Запитання