Keystone logo
Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Введення

Tbilisi State Medical University ( TSMU ) - головний центр вищої медичної освіти в Грузії з майже столітньою історією. Примітно підкреслити, що тисячі наших випускників університетів продовжують свою професійну кар'єру у багатьох провідних клініках та установах Грузії, Європи та світу.

Успішні програми для студентів, аспірантів, безперервного професійного розвитку, магістерські, докторські та вищі програми професійної освіти роблять TSMU привабливим для майбутніх студентів у Грузії та різних країнах світу.

Tbilisi State Medical University є повноправним членом Європейського освітнього простору, що означає його активну участь у функціонуванні цієї освітньої системи, визначення напрямів розвитку та впровадження, встановлення вільних і тісних наукових та академічних зв'язків з освітніми, науковими та клінічними центрами по всьому світу. світ. Кожен третій студент нашого університету є іноземним студентом.

Tbilisi State Medical University надає велике значення орієнтованій на студента освітній системі порівняно із системою, орієнтованою на вчителя (не залежать від часу і, апріорі, виходячи з припущення, що професор / викладач знає, що викладати). Орієнтований на студентів підхід приділяє набагато більше уваги плануванню навчальних програм і орієнтований на потреби студентів з точки зору їхньої майбутньої соціальної діяльності та професійної кар’єри.

Розташування

  • Tbilisi

    Vazha Pshavela Avenue,33, , Tbilisi

    Запитання