Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Введення

Наша інноваційна програма JD

Адвокат 21-го століття повинен зробити більше, ніж просто розглядати справи в суді. Вам буде потрібно можливість вести переговори угод, проектів договорів, ремісничі поселення і посередником у врегулюванні суперечок. У Texas A & M University, факультет права, у нас є ви охоплені. Наша інноваційна програма JD підкреслює важливість реальних правових навичок, які будуть повністю підготують вас з усіх аспектів вашої кар'єри.

Texas A & M: Інвестиції в ваше майбутнє

Так як в 2013 році ми стали частиною Texas A & M University, ми інвестували значні ресурси для підвищення цінності вашого ступеня і поліпшити свій досвід, поки ви тут в юридичній школі. У нас є багато більш цікаві зміни в роботах, але ми вже зробили ряд кроків, щоб інвестувати в своє майбутнє.

Шляхи до успіху

Існує більш ніж один тип адвоката. У 21-му столітті, практикуючі юристи обслуговують широкий спектр клієнтів в різних якостях, так і в численних галузях промисловості. У Texas A & M University, факультет права, ви можете тримати свої варіанти відкритими, проводячи широку освіту. Або ж ви можете вибрати один з трьох різних шляхів, які ми пропонуємо. У кожному з цих шляхів, ви можете навіть вибрати, щоб зосередитися на конкретних областях практики, як інтелектуальна власність або нафти і газового закону.

Форт-Уорт / Даллас

Вибір юридичної школи означає вибір вашого будинку протягом наступних кількох років, і ви не знайдете кращого місця для вивчення і жити, ніж Форт-Уорт. Fort Worth пропонує неперевершену якість життя, юридичної спільноти, яке вітає і наставники молодих юристів, а також доступ до широкого кола роботодавців в різних умовах практики, включаючи юридичних фірм, державних установ, некомерційних організацій та юридичних департаментів корпорацій.

Texas A & M University школа права недискримінації Політика

Texas A & M University Школа права забезпечує рівні можливості в своїй програмі правової освіти для всіх претендентів на прийом, що навчаються студентів і випускників без дискримінації або сегрегації за ознакою раси, кольору шкіри, релігії, національного походження, статі, віку, інвалідності, статусу ветерана , сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або гендерної вираження. Крім того, Texas A & M University Школа права забезпечує його викладацький склад та інші співробітники рівні можливості при прийомі на роботу, продовження, стимулювання продажу та володіння нерухомістю.

Освітні програми ІННОВАЦІЙНИЙ дистанційного Техаського & M закону

Ми пропонуємо дві програми дистанційного навчання, і в тих областях, де знання і навички, які в даний час користуються великим попитом: Управління активами і Управління ризиками.

ці програми повністю онлайн, Яка дає працюючих фахівців і студентів, які мають особисті зобов'язання по гнучкість вони повинні вчитися і отримувати нові навички з мінімальним збитком їх вже повноцінного життя. У наших програмах ми не просто поставити камеру в задній частині класній кімнаті, щоб записати лекцію професорської. Такий підхід є застарілим і неефективним. Замість цього ми використовуємо методи педагогічної впроваджений що скористатися останнім в технології онлайн навчання. кожен курс спеціально підготовлені з дистанційного навчання студентів на увазі.

Кожна програма займає близько шести семестрів, щоб закінчити, і після завершення, у вас є можливість відвідати нас в юридичній школі, щоб отримати почесне "Аггі Ring", що робить вас членом протягом усього життя великої мережі Аггі.

Доступні дистанційна освіта Програми

  • Управління активами
  • Управління ризиками

Два градуси - один сильний навчальний план

Дві різні ступені пропонуються для кожної програми-ан LL.M. Вища освіта для юристів (Для тих, хто вже отримав ступінь доктора), і Майстри Правознавство (M.Jur.) Невідвідування адвоката професіоналів. У той час, як не-юристи можуть мати додатковий обов'язковий курс або попередньо необхідний в законодавстві США, щоб покласти їх на рівних зі своїм адвокатом співвітчизників, програмні структури і зміст потім по суті той же, незалежно від статусу JD.

Розташування

geopoint
  • Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

Запитання