Texas A&M University College of Veterinary Medicine & Biomedical Sciences ЛІКАР ФІЛОСОФІЇ (PHD)
Texas A&M University College of Veterinary Medicine & Biomedical Sciences

ЛІКАР ФІЛОСОФІЇ (PHD)

College Station, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма доктора філософії (BIMS) з біомедичних наук (BIMS) надає студентам всебічний освітній досвід, який поєднує дидактичне навчальне навчання з захоплюючим науковим тренінгом. Наші студенти створюють фундаментальний набір знань та навичок, що готує їх до успіху в різноманітному спектрі кар'єри біомедичних досліджень.

Викладачі CVMBS з кожної з п’яти академічних кафедр навчають аспірантів BIMS за структурою з чотирьох навчальних треків, які відповідають напрямкам наукових досліджень коледжу. У рамках цих треків існує гнучкість у пристосуванні навчальної програми до наукового напрямку кожного студента. Усі аспіранти повинні успішно виконати набір вимог, що не стосуються курсу, і які виконуються в міру просування студентів через різні академічні етапи.

Окрім вимог до навчальної програми та ступенів, невід'ємною частиною навчальної програми є інтенсивний дослідницький досвід під наглядом наставника факультету студента. Викладачі в рамках CVMBS проводять дослідження, що охоплюють широкий спектр тем, починаючи від основних біомедичних наук, закінчуючи ветеринарними клінічними застосуваннями та закінчуючи трансляційними дослідженнями, що стосуються здоров'я людини та довкілля. Різноманітність дослідницьких програм дозволяє проводити широкий спектр проектів аспірантів з різних дисциплін.

Потенційні студенти докторантури мають можливість подати заявку на прямий прийом (під наглядом конкретного викладача) або на програму ротації докторантів.

Докторантів підтримує штатний академічний радник в Офісі з досліджень та аспірантури CVMBS. Цей радник допомагає студентам зв’язатися з відповідними ресурсами Texas A&M та дотримуватися вказівок для успішного завершення університетських та програмних вимог та етапів.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Ph.D. in Legal and Social Sciences
  • Camerino, Італія
 • Докторська програма з соціальних і правових наук
  • Madrid, Іспанія
  • Alcorcón, Іспанія
  • + 3 Більше
 • К.т.н. у галузі соціальних інновацій
  • Ottawa, Канада