The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Введення

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw пропонує першокласну освіту з мистецтва та дизайну на трьох рівнях — бакалавр, магістр і доктор філософії. Ми є державним університетом і навчаємо студентів на денній та заочній формах навчання на чотирьох факультетах: факультеті живопису та скульптури, факультеті внутрішньої архітектури та дизайну, факультеті кераміки та скла та факультеті графіки та медіа-мистецтва. Наша головна будівля розташована в історичній частині Вроцлава, а нова будівля — Центр прикладного мистецтва та інновацій — є сучасною будівлею з ультрасучасними студіями та приміщеннями.

114919_114879_5M6A3510.jpg

У 2019 та 2020 навчальних роках ми пропонуємо дві програми, які проводяться англійською мовою: навчальна програма MFA in Visual Arts та дослідницька програма докторської школи.

Крім того, ми пропонуємо безкоштовні підручники з польської мови для всіх наших іноземних студентів.

У разі виникнення додаткових питань щодо набору персоналу звертайтеся до співробітника відділу міжнародних зв’язків – Пауліни Заверач.

Проект співфінансується Європейським Союзом із Європейського соціального фонду в рамках Операційної програми «Розвиток знань», Пріоритетна вісь III «Вища освіта для економіки та розвитку», Дія 3.5 «Комплексні програми вищих навчальних закладів».

Розташування

  • Wrocław

    Plac Polski 3/4 (6,211.09 mi) Wroclaw, Poland 50-156, 51, Wrocław

Запитання