Keystone logo
The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

Введення

The University of Texas at Dallas - це зростаюча науково-дослідна потужність, що налічує вісім шкіл та понад 140 академічних ступенів, включаючи найвищі програми в галузі бізнесу, техніки, науки, аудіології та мистецтва та технологій. Спільнота студентського містечка збагачується прихильністю мистецтву, можливостями навчання та послугами легкої атлетики з новими командами з кіберспорту. Студенти, викладачі, співробітники та випускники UTD продовжують вирішувати нові завдання, доводячи, що комети світять яскраво.

Відкрийте для себе UT Dallas

Подивіться, як виховання та натхнення студентів в UTD

Місія

The University of Texas at Dallas забезпечує штат Техас та країну чудовою, інноваційною освітою та дослідженнями.

Університет прагне випускників добре освічених громадян, освіта яких підготувала їх до винагороди за життя та продуктивну кар'єру в світі, що постійно змінюється; постійно вдосконалювати освітні та дослідницькі програми в галузі мистецтв і наук, техніки та управління; і сприяти комерціалізації інтелектуального капіталу, що генерується студентами, персоналом та викладачами.

Бачення та цілі

У UT Dallas наше бачення - бути одним із найкращих державних дослідницьких університетів та одним з найкращих університетів у світі. Ми ідеально позиціонуємось для досягнення цієї мети як світовий лідер у галузі інноваційної високоякісної науки, бізнесу та інженерної освіти та досліджень.

Як президент, кожне рішення, яке я приймаю, має на меті продовжити це бачення та підтримати місію UT Dallas з випускників, підготовлених до життя, роботи та керівництва; просунути наші освітні та дослідницькі програми; і перетворити ідеї на дії, які приносять користь громадянам Техасу.

Експоненціальне зростання UT Dallas поставило нас на траєкторію для досягнення кількох ключових цілей, які також допоможуть нам здійснити наше велике бачення.

Ми прагнемо бути:

 • Державний науково-дослідний університет першого рангу із спеціалізованими центрами передового досвіду, який готовий відповісти на виклики швидко мінливого, керованого технологіями глобального суспільства.
 • Світова сила в інноваційних, міждисциплінарних дослідженнях та освіті в нових галузях технологій, науки та навчання.
 • Новаторський лідер як у розробці кадрів, так і у відповіді на питання, з якими стикаються бізнес, політики та громадськість.
 • Синергетичний партнер з місцевою промисловістю, урядом та культурними організаціями, а також місцевими школами, коледжами та університетами K-12.
 • Один з найбільш креативних, інноваційних університетів у країні та світі.

UT Dallas може досягти цих цілей, оскільки ми - молодий, рухливий університет, розташований в одному з найбільших, найжвавіших мегаполісів країни. Наші талановиті студенти та викладачі мають переваги багатьох інноваційних програм, і вони оточені бізнесом, який має досвід співпраці з університетом. Ми також підкріплені силою та репутацією Техаського університету, і ми насолоджуємося можливостями співпраці з нашими сусідніми організаціями-сестрами, Південно-західним медичним центром UT та UT Arlington.

Ця комбінація фокусу, молодості, якості, розташування та співпраці робить UT Dallas ідеальним кандидатом для перетворення з маленького, молодого, дуже доброго університету в національний видатний дослідницький університет вищого рівня - надбання, яке терміново потребує район Далласа потреби.

Ми повинні відповідати на нові можливості та виклики без обмежень, досліджувати нові шляхи залучення нашої громади та розвивати ці цілі, які збагатять життя всіх нас.

“UT Dallas відрізняється за дизайном. Відмінності - це наші визначальні характеристики. Ми - школа, де `` рок-зірки '' роблять такі речі, як знімати анімаційні фільми, будувати роботів та грати в шахи. Ми - школа, де учні регулярно перемагають на національному рівні в дискусіях, інженерному дизайні та змаганні за бізнес-ідеї. А UTD - це гордий дім прекрасних студентів-спортсменів, більше ніж декілька з яких здобули статус академічного загальноамериканського. З цих і багатьох інших причин студенти вибирають UTD у все більшій кількості ».

Доктор Річард Бенсон, президент UT Dallas

Рейтинги

Рейтинги та досягнення

Комісія Карнегі з питань вищої освіти призначила UT Dallas як «R1» університет, що надає докторську освіту з найвищою науковою діяльністю. До складу факультету входять лауреат Нобелівської премії, а також члени Національної академії наук та Національної інженерної академії.

№2

№1

7 років

Найшвидший державний докторський університет країни за версією The Chronicle of Higher Education Найцінніший державний університет Техасу в списку Forbes найкращих коледжів Америки Названий найкращим коледжем за версією The Princeton Review

67%

544

$ 1 + мільярд

З УНТ Даллас пенсіонери закінчили навчання без студентського боргу у 2017 році порівняно з Техасом - 45% і середнім показником США - 35% Осінь 2018 року зараховано національних науковців за заслуги, у тому числі 172 першокурсників За останні десятиліття було додано 4 мільйони нових або оновлених квадратних футів

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Richardson

  800 W. Campbell Road, 75080-3021, Richardson

  Програми

  Запитання