Keystone logo
The University of Texas at Dallas Доктор філософії в галузі мистецтв, технологій та нових комунікацій
The University of Texas at Dallas

Доктор філософії в галузі мистецтв, технологій та нових комунікацій

Richardson, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 18 276 / per semester

На кампусі

Введення

Доктор філософії Програма в галузі мистецтв, технологій та нових комунікацій (ATEC) призначена для тих, хто хоче зайнятись глибокими стипендіями або розробити мистецькі, культурні чи комерційні програми цифрових технологій та нових засобів масової інформації. Маючи різноманітну групу викладачів та навчальну програму, яка поєднує наукове навчання з творчою практикою, ATEC розвиває творчих науковців, науковців-практиків та міждисциплінарних дослідників.

Доктор філософії ATEC студенти мають досвід у різних відповідних галузях і згруповані в міждисциплінарні когорти протягом першого курсу курсових робіт, де вони досліджують основні теорії, питання та методи, що лежать в основі вивчення мистецтв, технологій та нових комунікацій. Додаткові курсові роботи використовуються для відпрацювання методів та вивчення індивідуальних інтересів, включаючи до 15 годин на курсах з інших шкіл UT Dallas.

Доктор філософії очікується, що студенти візьмуть участь у багатому інтелектуальному житті ATEC, включаючи серію спікерів колоніуму Дина та яскраву лабораторну та студійну культуру.

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання