Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Введення

Дізнайтеся. Відкрийте для себе. Співпрацювати Інновація.

Докторська програма з хімічної та біомолекулярної інженерії (CBE) в університеті Тулан пропонує студентам освіту високого рівня, яка зосереджена на можливості проводити різноманітні, передові, міждисциплінарні дослідження під пильним наставництвом наших викладачів.

Кафедра складається з 13 співробітників викладачів, які мають унікальний досвід та наукові інтереси, починаючи від статистичної механіки та термодинаміки, до молекулярного моделювання, енергії, навколишнього середовища та клітинної інженерії. Наші аспіранти приїжджають з усього світу. Нинішній коефіцієнт випускників та випускників, який становить приблизно 3, дозволяє індивідуально звернути увагу на прогрес кожного студента, що веде до персоналізованого досвіду роботи в Тулані.

Університет Тулан та відділ CBE пропонують своїм аспірантам конкурентоспроможні фінансові пакети, включаючи стипендії та наукові асистенти, щедрі стипендії, плату за навчання та субсидіювану медичну страховку.

Доктор Джулі Альберт розповідає про розробку нано- та мікроструктурованих полімерних матеріалів

Місія

Місія кафедри хімічної та біомолекулярної інженерії - забезпечити програми найвищої якості для навчання студентів усіх рівнів принципам та застосуванням хімічної та біомолекулярної інженерії в середовищі університету Тулан. У рамках цієї місії студенти виконують інноваційні та високоякісні дослідження, які вдосконалюють інженерні рішення, що стосуються здоров'я, енергії та навколишнього середовища.

Дослідження

Наші дослідницькі області представляють нові та захоплюючі напрямки в хімічній інженерії, орієнтовані на теми сучасних матеріалів, біомолекулярної інженерії та нових екологічних технологій. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку сферу, відвідайте https://sse.tulane.edu/cbe/research

Школа науки та інженерії генерує мільйони доларів на дослідницькі роботи університету, відстоює можливості для бакалаврських досліджень та щорічно закінчує найбільшу кількість докторантів у Тулані.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

Про кафедру хімічної та біомолекулярної інженерії

Кафедра є третьою у США та має своє коріння у промисловій хімії. Сьогодні кафедра продовжує міцну традицію суворого навчання у поєднанні з радістю відкриття. Кафедра цінує стипендію та прагне надати студентам усі можливості для розвитку їх академічного потенціалу. Розміри класів невеликі, а співвідношення студентів та викладачів на кафедрі зазвичай менше 10: 1. Факультет має політику відкритих дверей і доступний для студентів у будь-який час робочого дня. Існує величезна кількість можливостей для участі студентів у наукових дослідженнях, а факультет заохочує та сприяє залученню студентів до наукових досліджень. На кафедрі є десять викладачів і підтримує інтенсивну науково-дослідну програму, що веде до доктора.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Розташування

  • New Orleans

    School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue, LA 70118-5698, New Orleans

Запитання