UBC PRISM Lab

UBC PRISM Lab

UBC PRISM Lab

Введення

Розуміння екологічних і соціальних витрат і переваг економічної діяльності та управління ними є визначальним завданням сучасної епохи. Цей виклик створює основу для швидко розвивається галузі вимірювання та управління стійкістю.

Сучасні харчові системи пов’язують нас біофізично та соціально. Вони також є ключовим фактором для вирішення багатьох наших найактуальніших проблем стійкості, від локального до глобального.

Лабораторія пріоритетних досліджень харчових систем для інтегрованого управління стійкістю (PRISM), розташована в кампусі Оканаґанського університету Британської Колумбії, є центром наскрізних досліджень на перетині вимірювання та управління стійкістю харчових систем.

Вимірювання та управління сталістю харчової системи

Мислення життєвого циклу
Мислення життєвого циклу відноситься до підходів вимірювання та управління стійкістю, які враховують усі відповідні взаємодії ланцюга поставок, пов’язані з продуктом, послугою, діяльністю або сутністю. За Клопфером (2003) «Мислення життєвого циклу є передумовою будь-якої обґрунтованої оцінки стійкості. Немає сенсу вдосконалювати одну частину системи в одній країні або на одному етапі життєвого циклу, якщо це «покращення» має негативні наслідки для інших частин системи, які можуть переважити досягнуті переваги». Іншими словами, мислення життєвого циклу має важливе значення для розуміння та запобігання ненавмисному переміщенню тягаря, чи то між різними видами впливу на стійкість, чи між різними етапами ланцюга поставок чи зацікавленими сторонами, які можуть статися в результаті наших управлінських рішень. Мислення та інструменти життєвого циклу стали центральними в науці про сталість.

Системи харчування в контексті
Сучасні харчові системи відіграють вирішальну роль у визначенні результатів стійкості в різних масштабах. Це включає наші колективні потреби в ресурсах, тиск на навколишнє середовище, пов’язаний з біорізноманіттям, викиди відходів у повітря, ґрунт і воду, а також соціально-економічні вигоди та витрати. Прогнозований ріст виробництва харчових продуктів, зміна моделей виробництва та споживання, посилення конкуренції за землю, воду та енергетичні ресурси, технологічний розвиток, а також соціальна та екологічна нестабільність перетинаються, створюючи глибокі проблеми та можливості. Розуміння та керування системами виробництва харчових продуктів, які часто підтримуються ланцюгами постачання, що охоплюють численні кордони, екосистеми та суспільства, щоб відповісти на ці виклики та отримати вигоду з нових можливостей, вимагає перспектив та інструментів відповідного масштабу.

Сучасні дослідження
Дослідження в лабораторії Food Systems PRISM використовують мислення та інструменти життєвого циклу, щоб досліджувати та допомагати вирішувати нагальні питання на поєднанні їжі, екології та суспільства. Поточна робота зосереджена, зокрема, на питаннях сталості, що стосуються канадської яєчної промисловості та канадського харчового сектору в більш широкому плані.

Цікавить робота в лабораторії Food Systems PRISM?

Ви мотивовані, від природи допитливі та дуже дисципліновані? Ви прагнете відточити свої дослідницькі навички та знання? Чи відчуваєте ви сильний інтерес до питань сталості продовольчої системи? Чи бажаєте ви та чи здатні ви критично перевіряти свої власні припущення, кидати виклик і бути викликаним у середовищі поваги, співпраці та дослідження? Чи відповідає перспектива жити, працювати та грати в прекрасній долині Оканаган на заході Канади вашим прагненням до способу життя? Якщо так, то лабораторія Food Systems PRISM в Університеті Британської Колумбії може бути вам ідеальною.

Рішення подати заявку на навчання в аспірантурі не слід сприймати легковажно. Аспірантура – це велика робота. Це також може бути дуже корисним за умови, що ви дійсно зацікавлені в дослідженні, яке проводите, і прагнете досягти успіху. З мого досвіду, наступні атрибути є надійними провісниками успіху в аспірантурі.

 • Розумність - про що свідчить сильний академічний послужний список
 • Допитливість - непідробний інтерес до дослідження і розвідки
 • Креативність - здатність визначати цікаві/важливі питання дослідження, формулювати інноваційні та суворі методи дослідження, а також синтезувати та розширювати теорію, методи, концепції та інформацію з відповідних дисциплінарних та міждисциплінарних областей
 • Критичність – здатність застосовувати логіку та суворість у розрізненні джерел інформації, аргументів, методів тощо.
 • Комунікативні навички - вміння чітко та лаконічно спілкуватися (зокрема, у письмовій формі)
 • Відданість – поєднання особистих якостей і м’яких навичок, включаючи амбіції, самомотивацію, дисципліну та професіоналізм

Розташування

 • Kelowna

  EME Building Room 2121-1137 Alumni Avenue, V1V 1V7, Kelowna

  Запитання