Keystone logo
© UConn School of Engineering Graduate Programs
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

Введення

Інженерний коледж UConn є центром досліджень та інженерної освіти в штаті Коннектикут і за його межами. Ми є державною інженерною школою №1 у Новій Англії, і ми забезпечуємо 51 відсоток випускників інженерів штату. UConn призначений Фондом Карнегі дослідницьким університетом «R1». Це найвища класифікація, надана для досліджень, і ця відзнака посідає лише 3% усіх вищих навчальних закладів США.

Наші програми магістратури наголошують на експериментальній інженерії, щоб озброїти студентів знаннями та навичками, які дозволять їм одного разу знайти інноваційні та соціально справедливі рішення найскладніших викликів сьогодення. Ми співпрацюємо з місцевими та національними промисловими підприємствами, щоб вирішити нагальні технологічні виклики та зміцнити нашу виробничу базу.

Ми цінуємо підприємливість та інновації, і наші студенти та викладачі активно розробляють стартапи та інноваційні технології для підтримки економічного розвитку. UConn намагався вирішити основні виклики, з якими стикається наше суспільство, за допомогою дослідницьких ініціатив у сфері прав людини, забудованих територій, кібербезпеки та інших актуальних питань.

Загальний огляд

Інженерний коледж UConn є центром досліджень та інженерної освіти в штаті Коннектикут і за його межами. Ми є державною інженерною школою №1 у Новій Англії, і ми забезпечуємо 51 відсоток випускників інженерів штату. Ми співпрацюємо з місцевими та національними промисловими підприємствами, щоб вирішити нагальні технологічні виклики та зміцнити нашу виробничу базу. Ми цінуємо підприємливість та інновації, і наші студенти та викладачі активно розробляють стартапи та інноваційні технології для підтримки економічного розвитку. UConn намагався вирішити основні виклики, з якими стикається наше суспільство, за допомогою дослідницьких ініціатив у сфері прав людини, забудованих територій, кібербезпеки та інших актуальних питань.

UConn призначений Фондом Карнегі дослідницьким університетом «R1». Це найвища класифікація, надана для досліджень, і ця відзнака посідає лише 3% усіх вищих навчальних закладів США. Наші програми магістратури наголошують на експериментальній інженерії, щоб озброїти студентів знаннями та навичками, які дозволять їм одного разу знайти інноваційні та соціально справедливі рішення найскладніших викликів сьогодення.

Особливості кампусу

Це досить просто - UCONN є вищим університетом

Перебування в оточенні найталановитіших студентів і викладачів у провідній науково-дослідній установі підштовхне вас, кине вам виклик і стане кращим щодня.

Присутність флагманського університету Коннектикуту відчувається в усьому штаті. Університет Коннектикуту забезпечує видатну освіту в нашому головному кампусі в Сторрс і наших чотирьох регіональних кампусах в Евері-Пойнт, Хартфорд, Стемфорд і Вотербері. Маючи доступ до видатних викладачів, неперевершені дослідницькі можливості та ексклюзивне стажування в деяких з найпрестижніших компаній країни, наші студенти займаються своїми захопленнями, вивчають те, що вони люблять, і прокладають шлях до успіху.

Хаскі минулого та сьогодення скажуть вам, що немає нічого схожого на спільноту UConn. Ви перенесете свій досвід UConn через друзів, які стають родиною, Husky Pride, який стає частиною вашої особистості, і мрії, які стають вашою реальністю.

Без сумніву, вибір UConn зробить вас кращими – незалежно від того, з чого починається ваша подорож. Зробіть це тут .

 • Storrs - Головний кампус
 • Евері Пойнт
 • Хартфорд
 • Стемфорд
 • Уотербері

  Прийом

  Вимоги до освіти

  Вимоги до GPA для вищої школи

  За винятком виняткових обставин, для вступу до вищої освіти або програми отримання сертифіката попередня курсова робота студента повинна відповідати одному з наступних критеріїв:

  • Сукупний середній бал для останнього ступеня 3,0 або вище для всього ступеня, або
  • Якщо останній ступінь бакалавра або студент ще не отримав ступінь бакалавра:
   • Середній бал 3,0 або вище за останні два роки навчання на бакалавраті, або
   • Середній бал 3,5 або вище за останній рік навчання на бакалавраті, або
   • Якщо студент взяв принаймні один семестр денного навчання після завершення останнього ступеня бакалавра або магістра, середній бал 3,0 або вище для всіх його курсових робіт після отримання ступеня.

  Щоб заповнити заявку, ви повинні:

  • Завантажте стенограми зі школи, де ви отримали ступінь бакалавра, і будь-яких курсів, які ви вивчали за її межами, незалежно від того, чи був отриманий ступінь.
  • Завантажуйте стенограми та дипломи міжнародних установ як англійською, так і основною мовою університету. Без цих копій ваша заявка не буде розглянута.

  Незавантаження транскриптів з усіх навчальних закладів, незалежно від того, отримано ступінь чи ні, може бути підставою для скасування прийому.

  Додаткові вимоги до заявки для іноземних студентів

  Вища школа не вимагає сторонньої оцінки облікових даних, однак ми вітаємо оцінки від таких служб:

  • NACES (Національна асоціація служб оцінки облікових даних) або
  • AICE (Асоціація міжнародних оцінювачів сертифікатів)

  Якщо ваш ступінь є 3-річним ступенем бакалавра в Індії, Канаді, Австралії, Шрі-Ланці чи деяких інших країнах, ми не вважатимемо цей ступінь еквівалентним 4-річному ступеню бакалавра в США. Це наша політика, навіть якщо ступінь був оцінений як 4-річний диплом стороннім оцінювачем, який є членом NACES (Національної асоціації служб оцінки атестатів) або AICE (Асоціації міжнародних оцінювачів атестатів).

  • Завантажте індивідуальні/річні оцінки або стенограми (курси та оцінки, а не години) для студентів, які завершили навчання в Індії, Пакистані, Бангладеш або Шрі-Ланці.
  • Якщо ви отримали ступінь, але це не зазначено у вашій стенограмі, ми вимагаємо, щоб копія вашого ступеня була завантажена у вашу заявку. Найпоширенішою причиною затримки розгляду заявок є незавантаження всіх необхідних транскриптів (і ступенів міжнародних установ).
  • Щоб спробувати мінімізувати затримки міжнародної пошти після подання заявки, The Graduate School рекомендує надсилати офіційні стенограми та дипломи кожного коледжу/університету, які ви відвідували. (Будь ласка, зверніть увагу, що офіційні стенограми та ступені не потрібно надсилати до Вищої школи, доки не буде зроблено пропозицію про вступ.)

  Англійська мова

  Якщо англійська не є вашою основною мовою**, вам може знадобитися надати підтвердження вашого володіння англійською мовою.

  **Основна мова визначається як мова, яка використовується для спілкування з дитинства.

  Візові вимоги

  Спонсорство студентської візи США

  Якщо ви іноземний студент, якому потрібна підтримка студентської візи в США від Університету Коннектикуту, будь ласка, будьте готові подати запит на імміграційний документ до відділу міжнародних студентських і наукових служб (ISSS) після того, як вас приймуть до Вищої школи. (Документ I-20/DS-2019 не буде опубліковано офісом ISSS, доки ваше вступ не буде завершено/затверджено.)

  Надішліть свій запит I-20/DS-2019 до ISSS принаймні за місяць до семестру, у якому ви почнете свою програму.

  Якщо у вас виникнуть запитання щодо необхідних матеріалів, звертайтеся до офісу ІС: [email protected]

  Щоб подати заявку на отримання I-20 або DS-2019, вам потрібен NetID. Це буде надіслано вам електронною поштою протягом 2-5 робочих днів після отримання повідомлення про прийом. Щоб отримати будь-яку допомогу щодо вашого NetID або повторної видачі інформації, яка вже була надіслана електронною поштою, зв’яжіться з офісом ITS за номером (860) 486-4357 або електронною поштою: [email protected]

  Стипендії та фінансування

  Аспіранти можуть отримувати фінансову підтримку для свого навчання з різних джерел, і ми заохочуємо як майбутніх, так і поточних аспірантів вивчити всі різні варіанти, щоб визначити ті, які найкраще відповідають їхнім потребам. Ми також рекомендуємо всім аспірантам проконсультуватися зі своїми радниками, а також з викладачами та співробітниками своїх аспірантських програм, оскільки вони, швидше за все, знають про джерела підтримки, пов’язані з ступенем або дисципліною. Крім того, аспіранти повинні скористатися ресурсами, які пропонує Управління національних стипендій і стипендій, щоб визначити можливі джерела фінансування та отримати поради щодо підготовки успішних заявок. Тут ви знайдете інформацію як про внутрішні (в межах УКН), так і про зовнішні (поза межами УКН) можливості для студентів отримати допомогу, стипендії чи іншу фінансову допомогу.

  Крім того, ось кілька корисних посібників щодо фінансової допомоги для докторантів:

  • Фінансова допомога докторантам
  • Посібник для стипендій для докторантів

  Окрім наведених нижче можливостей, ось кілька корисних посібників щодо стипендій та фінансової допомоги для докторантів:

  • Фінансова допомога докторантам
  • Посібник для стипендій для докторантів
  • Національна програма стимулювання стипендій

  Управління національних стипендій і стипендій (ONSF) із задоволенням повідомляє про продовження амбітної програми заохочення UConn для створення міцнішої культури студентів і викладачів навколо подання заявок на отримання престижних, конкурентоспроможних на національному рівні стипендій і стипендій.

  Згідно з цією програмою, усі викладачі UConn у всіх кампусах (включно з UCHC) мають право на отримання до 1000 доларів США у фондах професійного розвитку, щоб визнати їхню роботу наставництва студентів у процесі розробки пропозицій та подання заявок на відповідні нагороди. Крім того, аспіранти денної форми навчання, які подають заявку на отримання стипендії NFIP, можуть подати заявку на стипендію в розмірі 250 доларів США за цією програмою. За перші п'ять років програми було виділено понад 450 000 доларів США на професійний розвиток і стипендії для аспірантів.

  Дедлайн: 28 квітня 2023 р., 23:59 (EDT)

  • Стипендія Future Climate Venture Studio Fellowship

  Програма стипендій Future Climate Venture Fellowship розроблена, щоб надати відчутний досвід студентам, зацікавленим у навчанні про стартапи, маркетинг, комерціалізацію, венчурний розвиток та дослідження, пов’язані зі зміною клімату. Стипендіати будуть призначені до наставника або стартап-компанії та матимуть можливість дізнатися про широкий спектр тем, спрямованих на вирішення проблеми зміни клімату. Стипендіати розвиватимуть комунікаційні та маркетингові навички, а також матимуть можливість зіграти роль у виведенні на ринок технологій, пов’язаних зі зміною клімату, підтримуючи стартапи та компанії на ранніх стадіях розвитку. Стипендіати можуть також мати можливість допомогти у розробці презентацій у своїх відповідних компаніях і матимуть можливість відвідати внутрішні та зовнішні освітні семінари та семінари, орієнтовані на розвиток кар’єри. Наприкінці програми стипендіати повинні будуть виступити з усною доповіддю.

  Дедлайн подачі заявок: 15 січня 2023 року

  • Можливості фінансування для аспірантів і постдокторів

  Шукайте платні літні дослідницькі програми для аспірантів, туристичні гранти та стипендії – багато дедлайнів швидко наближаються!

  Розташування

  • Storrs

   Storrs, США

   Запитання