Keystone logo
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs Доктор філософії в галузі біомедичної інженерії
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

Доктор філософії в галузі біомедичної інженерії

Storrs, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

18 Dec 2024

Jan 2025

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Біомедична інженерія поєднує традиційні інженерні методи з біологічними науками та медициною для покращення якості здоров’я та життя людини. Дисципліна зосереджена як на розумінні складних живих систем - за допомогою експериментальних і аналітичних методів - так і на розробці пристроїв, методів і алгоритмів, які просувають медичні та біологічні знання, одночасно підвищуючи ефективність і надання клінічної медицини.

Метою програми для випускників з біомедичної інженерії є надання студентам міждисциплінарної підготовки з біологічних і медичних наук, фізичних наук та інженерії, необхідної для вирішення складних біомедичних проблем. Викладачі інженерії, біомедичних наук, матеріалознавства, хімії, фізики, медицини та стоматології формують міждисциплінарну програму вищої освіти, яка охоплює кампуси Університету Коннектикуту в Сторрсі та Центр здоров’я Університету Коннектикуту (UCHC) у Фармінгтоні.

Студенти зі ступенем бакалавра BME ідеально підходять для BME MS і Ph.D. студії в Уконн. Студенти зі ступенем бакалавра інженерії, фізичних наук або математики можуть подати заявку на вступ до програми BME в UConn. Студенти з неінженерним ступенем повинні пройти принаймні необхідні курси бакалаврату BME в UConn: BME 3500, 3600W та 3700. Описи курсів бакалавра можна знайти в каталозі бакалаврату. Студенти зі ступенем бакалавра з наук про життя та математики повинні пройти виправну курсову роботу з базової та поглибленої інженерії та/або математики (два роки через диференціальні рівняння) та необхідні курси бакалавра BME в UConn. Зауважте, що ці бакалаврські курси не враховуються до вимог для здобуття ступеня аспірантури BME.

Прийом

Про Школу

Запитання