Keystone logo
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs Кандидат технічних наук
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

Кандидат технічних наук

Storrs, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

18 Dec 2024

Jan 2025

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити сучасне та мультидисциплінарне навчальне середовище на рівні бакалаврату та магістратури. Ми пропонуємо різноманітні ступені, включаючи бакалавра, другорядну, магістерську, магістерську та докторську. ступенів, і ми проводимо передові дослідження в трьох основних областях:

  • Забруднення повітря та атмосферні процеси;
  • Доля забруднюючих речовин і відновлення ресурсів
  • Гідрогеології та управління водними ресурсами.

Перегляньте наш веб-сайт, щоб отримати більше інформації про кар’єрні шляхи та можливості для інженерів-екологів, нашу навчальну програму, викладачів і дослідницькі проекти. Наш факультет прагне до вашого академічного та професійного успіху. Ми пропонуємо складні та суворі курси; захоплюючі та актуальні дослідницькі можливості; та індивідуальне наставництво та керівництво.

Акредитація

Ступінь бакалавра з інженерії навколишнього середовища в UConn акредитована Комісією з інженерної акредитації ABET, http://www.abet.org.

Акредитація - це процес, який гарантує, що ступінь інженерії навколишнього середовища, який ви отримуєте в UConn, готує вас до ваших кар’єрних цілей, включаючи отримання роботи інженером після закінчення навчання та отримання ліцензії професійного інженера (PE).

Освітні цілі програми описують те, чого випускники повинні досягти протягом кількох років після закінчення навчання.

Навчальні цілі програми бакалаврату з інженерії навколишнього середовища полягають у тому, щоб надати нашим випускникам знання та навички, необхідні для:

  • активно сприяти інженерній практиці та професії, включаючи управління та адміністрування, у державному, приватному чи академічному секторах у технічній сфері екологічної інженерії;
  • йти шляхом до лідерства в професії, який може включати отримання ліцензії професійних інженерів, оцінку впливу діяльності людини на навколишнє середовище, проектування та створення рішень для мінімізації та пом’якшення такого впливу, а також піклування про природне середовище як нашу систему життєзабезпечення; і
  • практикувати навчання впродовж життя через післядипломну та професійну освіту.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Про Школу

Запитання