Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Введення

Середній інженерний коледж University of California Santa Barbara стабільно входить до вищого ешелону інженерних шкіл світу. University of California Santa Barbara забезпечує студентів прямим академічним наставництвом, необхідним для побудови успішної кар'єри та вчасного закінчення навчальних програм.

Ми є міждисциплінарним кампусом, де культура інновацій рухає розвиток як фундаментальної науки, так і прикладних технологічних рішень, одночасно додаючи цінність економіці в нашому регіоні, нашій державі та світі. University of California Santa Barbara виявив себе одним із найуспішніших середовищ для державно-приватного науково-дослідного партнерства в країні; глибокі, різноманітні та численні зв’язки, пов’язані з промисловістю, призвели до сотень інтелектуальних властивостей.

Місія Інженерного коледжу - надати своїм студентам міцну основу в науково-математичних засадах; досвід аналізу, синтезу та проектування інженерних систем; та вплив поточної інженерної практики та передових інженерних досліджень та технологій. Дух підприємництва в освіті, науковій діяльності та участі в інженерній практиці вливає University of California Santa Barbara в Інженерний коледж.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, США

    Запитання