Keystone logo
© University of Lodz
University of Lodz

University of Lodz

University of Lodz

Введення

Університет Лодзі (Uniwersytet Łódzki) є найбільшим осередком знань у своєму унікальному регіоні Польщі, а також домом для зростаючої та мінливої ​​спільноти, де академічні навички роблять великі речі.

Заснована в 1945 році, UL є найбільшим державним вищим навчальним закладом у місті Лодзь, яке є столицею однойменного регіону в центральній Польщі. Понад 26 тисяч студентів, які приїжджають до кампусу UL з більш ніж 90 країн, шукають різні види ступенів, доступних у більш ніж 100 областях навчання. Серед випускників UL є кілька відомих імен, таких як тележурналістка Аніта Вернер, оператор Павел Едельман і автор серії книг «Відьмак» Анджей Сапковський. Приїжджаючи до Лодзі, ви знайдете будівлі кампусу (лекційні аудиторії, гуртожитки, спортивні споруди), які зручно розташовані в жвавому районі міста.

Лодзький університет має різноманітну та мультикультурну академічну спільноту, де щороку відкриваються нові можливості для отримання освіти на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії. Будучи частиною альянсу європейських університетів UNIC, UL має тісних стратегічних партнерів по всій Європі. Крім того, вона має понад 200 угод по всьому світу. Не дивно, що кількість курсів, ступенів і навчальних програм, які викладаються англійською мовою, все ще зростає. Для дослідницько-орієнтованих людей з прекрасними дипломами є чотири докторські школи UL – для ретельної роботи над докторською дисертацією, чотирьох років наставництва та дослідницької діяльності та підготовки до останнього етапу присудження доктора філософії.

Університет Лодзі є найбільшим у центральній Польщі, який захоплює серця та уми, присвячений дослідженню та розвитку вищої освіти, спрямований на трансформацію громади. Наша мала батьківщина – Лодзь – місто з незвичайним, складним для наслідування характером, яке колись називали столицею польської промисловості та кінематографії, сьогодні поєднує в собі чарівність минулих часів із духом сучасного бізнесу, культури та науки.

Університет Лодзі в Альянсі Європейського університету постіндустріальних міст (UNIC)

Європейські університети — це транснаціональні альянси, які стануть університетами майбутнього, пропагуючи європейські цінності та ідентичність і революціонізуючи якість і конкурентоспроможність європейської вищої освіти. Це вони зроблять шляхом спільного впровадження інноваційних рішень у сфері освіти і науки та глибокої інституційної інтеграції.

Ми зосереджені на проблемах суспільства, пов’язаних із цивілізаційними викликами в епоху глобалізації

Ми шукаємо вирішення проблем бездомності та соціальної ізоляції. Ми вивчаємо моделі соціально-економічної сегрегації, щоб сприяти викоріненню бідності. Ми шукаємо нові методи лікування раку. Ми збираємо великі бази даних ДНК поляків, щоб ефективніше запобігати хворобам цивілізації. Ми пропонуємо рішення, які сприяють інтегрованому відродженню міст. Впроваджуємо нові методи переробки відходів. По всьому світу ми відкриваємо та охороняємо нові види рослин і тварин. Ми допомагаємо отримати доступ до води в пустельних районах. Ми аналізуємо мову ненависті та намагаємося знайти її причини. Ми аналізуємо культурну та релігійну спадщину Польщі та світу в багатьох аспектах. Ми вивчаємо генетичний матеріал людей, які жили тисячі років тому, щоб краще пізнати наших предків і самих себе. Ми послідовно сприяємо розвитку гуманітарних наук у всіх їх різновидах.

Місія

Місія Лодзького університету полягає в тому, щоб надійно проводити дослідження та проголошувати правду, яка випливає з них, мудро навчати наступні покоління, бути корисним для суспільства та сміливо відповідати на виклики сучасного світу.

Бачення

Ми хочемо, щоб Університет Лодзі став дослідницьким університетом із сильною позицією в країні та Європі, виділяючись завдяки сміливості та надійності досліджень, різноманітності та відкритості у починаннях, навчаючи мудрих та відповідальних громадян.

Особливості кампусу

Інфраструктура Лодзького університету створює сприятливі умови для навчання, роботи та проживання. До складу університету входять корпуси факультету, гуртожитки, спортивні споруди, конференц-центри та будівлі зі статусом пам’яток. Це теж об’єкти, які можна використовувати в комерційних цілях.

Університетські будівлі перебувають під опікою Центру управління майном Лодзького університету, до завдань якого входить управління та продаж нерухомості Лодзького університету, продаж рухомого майна, оренда та оренда приміщень, а також транспортні послуги та утилізація відходів.

Університет Лодзі має привабливі зали, кімнати та зони відпочинку, які можуть використовуватися підрозділами Лодзького університету та можуть здаватися в оренду компаніям, асоціаціям, зовнішнім установам або приватним особам (за плату).

Приміщення дозволяють організувати більші навчальні курси, семінари, ділові зустрічі та конгреси. Привабливі відкриті зони Навчально-конференційного центру ідеально підходять для бієнале, відкритих прийомів тощо. Ми гарантуємо чарівне місце поблизу Ландшафтного парку Лодзькі гори.

Історичний палац Бідерманн ідеально підходить для організації невеликих концертів, ювілеїв, книжкових акцій, конференцій та інших свят, які відповідають характеру місця.

Зали, кімнати та відкриті майданчики

 • Аула ім. Szuberta, місця: 560, адреса: Lindleya 5
 • Green room (театральний стиль), кількість місць: 150, площа (м2): 122,7, місце розташування: палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Жовта зала, місць: 30, площа (м2): 65,8, місце розташування: Палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Кімната для переговорів, місць за столом: 12, площа (м2): 35,3, місцезнаходження: Biedermann Palace, вул. Franciszkańska 1/5
 • Камінний зал (з фортепіано), розташування в залежності від зустрічі, посадочних місць: 60, площа (м2): 106,5, місце: Палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Камінний зал + тераса, площа (м2): 106,5+58; кількість місць: в залежності від місця проведення: Палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Колисковий зал, місць: 40, місць за столом: 24, площа (м2): 56,5, місце: Палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Паркове місце, площа: 1,8 га, місце розташування: палац Бідерман, вул. Franciszkańska 1/5
 • Конференц-зал №1 (з кондиціонером), кількість місць: 80, площа (м2): 75, адреса: ЦСК вул. Роговська 26
 • Банкетний зал № 2 (з кондиціонером), кількість місць: 78, площа (м2), адреса: ЦСК вул. Роговська 35
 • Конференц-зал №4 (з кондиціонером), кількість місць: 20, площа (м2): 45, адреса: ЦСК вул. Роговська 35
 • Конференц-зал № 5 (з кондиціонером), кількість місць: 55, площа (м2), адреса: ЦСК вул. Роговська 35
 • Прибудинкова територія (мангал, вогнище, намет громадського харчування), площа: 3 га, адреса: ЦСК вул. Роговська 26.

  Прийом

  Recruitment

  • Step 1: Read the rules and timetable
  • Step 2: Specify the topic of your dissertation and select a potential supervisor
  • Step 3: Register in the electronic recruitment system
  • Step 4: Complete and deliver the required documents
  • Step 5: Prepare for the interview
  • Step 6: Apply for an interview
  • Step 7: Await decision

  Візові вимоги

  Міжнародні докторанти повинні подати заяву на національну візу типу D у польському консульстві/посольстві певної країни. Вони звільнені від дозволів на роботу. У багатьох країнах рекомендується бронювати візит у консульстві заздалегідь.

  Issuing documents at the University of Lodz

  • Після завершення процесу відбору та надання радою докторської школи позитивного висновку документи передаються секретарю школи, який може підготувати підтверджуючий документ, необхідний для отримання візи. Скористайтеся вікном повідомлень платформи найму, щоб вказати, чи потрібна вам справжня копія чи просто скан.
  • На прохання кандидата University of Lodz може видати довідку про проживання.
  • Усі інші документи та довідки, які вимагає польське консульство в даній країні (включаючи страховку), є відповідальністю кандидата. Будь ласка, зверніть особливу увагу на вимогу про апостиль (якщо доступний у вашій країні) або штамп консульської легалізації (в інших випадках) і переконайтеся, що ви отримали його на своєму дипломі перед від’їздом.

  Стипендії та фінансування

  Для докторантів

  Докторська стипендія UL виплачується кожному докторанту, прийнятому за звичайною процедурою.

  Це передбачає загальну суму 3466,90 злотих на місяць протягом першого та другого року навчання та 5340,90 злотих брутто протягом третього та четвертого років навчання. Для докторантів із підтвердженою інвалідністю вищезазначена сума підвищується до 4506,97 злотих і 6380,97 злотих відповідно.


  Інший канал вступу (з тегом «зовнішні кошти») доступний для тих, хто вже подав заявку до зовнішнього грантового закладу (наприклад, NAWA або PAN), який покриватиме їх стипендію (або її частину).

  Будь ласка, зверніть увагу, що вступ через зовнішній проект з особливо високим обсягом фінансування та обов’язковим працевлаштуванням у рамках угоди може призвести до втрати кандидатом права на (додаткову) стипендію UL.

  Campus Life & Facilities

  Інфраструктура University of Lodz забезпечує чудові умови для навчання, роботи та проживання. Інфраструктура університету включає 13 корпусів факультетів з гуртожитками, спортивні споруди, конференц-центри та будівлі зі статусом пам’яток. Це також будівлі, які можна використовувати в комерційних цілях.

  Будівлями університету управляє Центр центрального управління UL Facilities Management Center, до завдань якого входить адміністрування та продаж об’єктів UL, продаж рухомого майна, оренда та оренда приміщень, а також транспортні послуги та управління відходами.

  Poland

  Офіційно: Республіка Польща — держава в Центральній Європі, межує з Німеччиною на заході, Чехією та Словаччиною на півдні, Україною та Білоруссю на сході, а також з Росією (Калінінградська область) і Литвою на північному сході. Польща є шостою за величиною країною в ЄС за кількістю жителів (38,5 мільйонів) і площею (312 628 квадратних кілометрів).

  Польща є членом Організації Об’єднаних Націй з 1945 року, НАТО з 1999 року та Європейського Союзу з 2004 року. У 2007 році Польща приєдналася до Шенгенської зони, групи європейських країн без контролю на внутрішніх кордонах (замість цього застосовується до межі зони).

  Лодзь

  Лодзь – місто з незвичайним, складним для інтимного характеру. Колись його називали столицею польської промисловості та кінематографії, а сьогодні він поєднує в собі чарівність минулих часів із духом сучасного бізнесу, культури та науки.

  Його архітектура та рельєф відображають сильний вплив чотирьох національностей, які сформували місто – з одного боку, європейське та повне життя, а з іншого – інтимне та збалансоване.

  Це велике академічне місто з багатьма вищими навчальними закладами. Різноманітні польські та міжнародні компанії, розташовані в Лодзі, є офіційними партнерами University of Lodz . Бізнес-експерти компаній-партнерів консультують зміст програми та запрошуються на заняття. Список компаній включає Infosys, Fujitsu, Clariant, Accenture, Deloitte, HP, LSI Software, Sandoz, CitiBank, Indesit, Skanska, BNP Paribas, Philips, E&Y, Pricewaterhouse Coopers – усі згадані організації активно шукають випускників UL та допомагають їм. розвивати свою кар'єру.

  Лодзь – це місто великих інвестицій і великих можливостей – протягом багатьох років його вражаюче відродження приваблює найбільших роботодавців із сектору бізнес-послуг та ІТ. Креативні індустрії чи ініціативи, що належать до світу поп-культури, розвиваються тут однаково активно.

  Починаючи від чудових міжнародних фестивалів до нішевих відокремлених оглядів – неочевидний розклад культурних подій приваблює різноманітну групу ентузіастів. Місто дивує і ресторанами, клубами, кафе, місцями, де охоче проводять вільний час як жителі Лодзі, так і гості міста. У Лодзі ви точно знайдете щось для себе.

  Що робити в Лодзі?

  Лодзь – місто безмежних можливостей: місто освіти та мистецтва, театрів, багатозальних кінотеатрів, оригінальних кінотеатрів-студій, концертів, кінотеатрів просто неба, лекцій та майстер-класів – на будь-яку тему.

  Багато безкоштовних заходів

  • Фестиваль чотирьох культур у Лодзі
  • Фестиваль Light Move
  • Фестиваль «Трансатлантик».
  • Фотофестиваль
  • Фестиваль дизайну в Лодзі
  • Редагування звуку
  • Міжнародний фестиваль коміксів та ігор
  • Вуличне мистецтво/Стежка фресок міста Лодзь

  Вільний час – використовуйте його в університеті та за містом!

  • Навчальні клуби UL
  • Офіс кар'єри в University of Lodz
  • Університетська спортивна асоціація (AZS)
  • «Ювеналія» – студентський фестиваль
  • Młodzi w Łodzi [Молода Лодзь]
  • Академічний ансамбль пісні і танцю KUJON.

  Розташування

  • Łódź

   ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza, 68, 90-137, Łódź

  Запитання