Keystone logo
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Введення

Випускник є найвищий рівень освіти в Мексиці, і його основною метою є підготовка фахівців, фахівців, вчених, гуманістів, технологів і викладачів і дослідників, здатних застосовувати, інновації та передавати поточні знання, академічно актуальною і соціально значущою в різні області і дисципліни; може впливати на розвиток Агуаскальентес і Мексики.

Автономний університет Агуаскальєнтес встановив себе в якості ведучого академічного статусу і проектується на національному та міжнародному рівні для його академічної якості, збільшення можливостей в області освіти, наукові дослідження та технологічні розробки, а також культурне поширення і інформаційно пропагандистську роботу соціальний, який заробив свій авторитет і визнання, оскільки має має 92% свої інституційні програми і 100% свої міжвідомчі програми магістратури в рамках Національної програми випускника якості (PNPC) Національна рада з науки і техніки в Мексиці керівний орган науки і техніки в країні; в той час як на міжнародному рівні, ми продовжуємо додавати програми в оцінці різних агентств. Установа має 14 програм медичної спеціальності, пов'язаний з сектором охорони здоров'я, орієнтованої програми професійного, з яких 78% перебувають на рівні 1 оцінки, проведеної Міжвідомчої комітетами з оцінки вищої освіти ( CIEES); і 21% акредитовані PNPC. Крім того, 36% аспірантських програм були оцінені на міжнародному рівні конкретно ібероамериканського університету Асоціації аспірантури (AUIP) і Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP): Докторська в адміністративних наук, доктор технічних наук біологічний, доктор соціокультурних досліджень, магістр педагогічних досліджень, магістр наука: область біотехнології рослин і токсикологія, Майстер варіантів наука агрономічних або ветеринарний, магістр комп'ютерних наук та комп'ютерних технологій, магістр податкового та магістра адміністративних наук, досягнення тим самим позиціонуючи наших випускників програми на рівні якості конкурентоспроможної на світовому ринку. В даний час існують дві докторські програми оцінюються.

UAA має інтегровані освітні програми спеціалізації, який відповідає на потребу очистити для безперервного навчання, з високим рівнем якості при підтримці їх визнанням організацій і / або стандартами якості розміщення, і елементи гнучкості , які дозволяють адреса різні потреби в навчанні фахівців, що беруть участь в них. Крім того , є різноманітний діапазон , який включає в себе як орієнтованої професії і наукових досліджень, а також інституційних і міжвідомчих програм , які відповідають критеріям соціальної потреби і можливості університету , щоб запропонувати їм програми.

Шукане акредитацію аспірантських програм як на національному , так і на міжнародному була чітка вказівка на зусилля , що вживаються в університеті. З одного боку, тому що він направляв розвиток випускника до досягнення високих стандартів якості; по-друге, тому, що для досягнення цієї мети, вона була розроблена і впроваджена система контролю і підвищення якості випускника призвело до високого відсотку акредитованих програм і високий середній термінал ефективності.

Відмітна риса аспірантських програм в Автономному університеті Агуаскальєнтес.

 • Відповідні навчальні програми.
 • студент-центрованої програма, де будуть призначений член Репетитора вченої ради моніторинг програми і наставник, який допоможе вам у навчанні.
 • Випробовуваних може перебувати в межах або за межами установи, заохочення мобільності студентів і навчання в конкурентному глобальному світі.
 • Навчання придбала дозволяє розвивати дослідження, технологічний розвиток, інновації та вирішення соціальних проблем.
 • Випускник програми UAA, підтримуються зі своїм викладацьким складом, кваліфікацією, досвідчені і досить, щоб зустріти студентів, що забезпечують навчання в якості дослідника і старшого професіонала. Велика частина викладачів визнані Національна система дослідників, компетентний у виробництві, передачі і застосування знань з національним і міжнародним визнанням.
 • Постійне оновлення знань дуже важливо для кожного професіонала. Тому автономний університет Агуаскальєнтес запрошує всі фахівець із забезпечення академічних знань, вивчаючи аспірантуру в цьому університеті і досягти конкурентоспроможними і пропонувати конкретні рішення у своїй професійній діяльності.

Для того, щоб вчитися в Автономному університеті Агуаскальєнтес отримати:

 • Знання, навички, відносини і цінності для задоволення їх професійного розвитку, досліджень для enfrenarse на робочу силу і внести свій вклад в розвиток Агуаскальєнтес і Мексиці.
 • Зв'язування з собою, фахівцями в області вчителів, досвідчених в рамках діяльності науково-технічного і професійного дослідження піднятого в навчальній програмі.
 • Зв'язок з національними і міжнародними завдяки порадам професіоналів, відповідальних Репетитор навчання.
 • Досвід міждисциплінарних, міждисциплінарні та команд, ділитися ходом дипломної або практичної роботи з роботою студентів з різних предметних областей.

Для всіх вище, Головне управління по питаннях наукових досліджень і аспірантури запрошує Вас відвідати освітні можливості , доступні для автономного університету Агуаскальєнтес для поновлення і зміцнення їх професійної підготовки та наукових досліджень. Ласкаво просимо. !!!

Розташування

 • Aguascalientes

  Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes, 20130, Aguascalientes

  Запитання