Universidade Federal  De Minas Gerais

Universidade Federal De Minas Gerais

Universidade Federal  De Minas Gerais

Введення

Розташований на південному сході Бразилії, найбільш індустріально розвиненому регіоні країни, Universidade Federal De Minas Gerais, безкоштовний державний навчальний заклад, є найстарішим університетом штату Мінас-Жерайс. Він був заснований 7 вересня 1927 року під назвою Університет Мінас-Жерайс (UMG). Приблизно через сто років цей заклад є національним лідером у галузі освіти, розширення університетів, культури, наукових досліджень та генерації патентів у кількох галузях знань.

Його громада збирає близько сімдесяти двох тисяч людей у містах Белу-Орізонті, Монтес-Кларос, Діамантіна та Тірадентес, розподілених у сімдесяти семи курсах бакалаврату, 80 програмах післядипломної освіти та понад 900 наукових центрах. У 2016 році Федеральний університет Де Мінас-Жерайс досягнув 1056 реєстрацій патентів, що надало йому провідне місце серед вищих навчальних закладів країни.

Університет також пропонує дистанційну освіту, структуровану на рівні випускників, спеціалізації, вдосконалення та оновлення. Ці курси є у двадцяти чотирьох містах по всій штаті.

Розташування

  • Belo Horizonte

    Av. Pres. Antônio Carlos, 6627 - Pampulha, Belo Horizonte - MG, 31270-901, Brazil, , Belo Horizonte

    Запитання