Universidade Santiago de Compostela

Universidade Santiago de Compostela

Universidade Santiago de Compostela

Введення

Як державний заклад, його плата за навчання визначається автономною адміністрацією, і є однією з найнижчих у всій державі. USC заснований у двох історичних кампусах, розташованих у Сантьяго-де-Компостела та Луго, обидва оголошені ЮНЕСКО об'єктами всесвітньої спадщини, і з високою якістю життя, виходячи з їхніх цін, можливостей мобільності або пропозиції культурних і спортивних послуг.

Сантьяго — це міжнародне місто, яке приваблює студентів з усього світу для навчання, досліджень або вивчення мов. Це невелике, дуже безпечне місто з хорошою якістю життя та широким вибором культурних і розважальних заходів.

інтернаціоналізація

Політика інтернаціоналізації спрямована на позиціонування USC як життєво важливого агента в галузі навчання та досліджень на глобальному рівні.

USC має Міжнародний центр прийому (Centro de Bienvenida Internacional), щоб відповідати на запити щодо інформації від власних студентів, зацікавлених в участі в програмі мобільності, або іноземних студентів, щоб порадити їм щодо їхнього прибуття до Сантьяго (як з бюрократичних, так і з академічних питань).

Дії USC відповідають, зокрема, таким керівним лініям:

 • Посилити інституційну присутність USC у просторах прийняття рішень, форумах і міжнародних платформах вищої освіти та його участь у формалізації стратегічних альянсів.
 • Сприяти участі USC у дослідницьких мережах та зміцнювати його лідерство в європейських та міжнародних програмах, цінуючи та надаючи більшого поширення результатам досліджень та проектів співпраці.
 • Підвищення потужності міжнародних програм студентської мобільності, PDI та PAS.
 • Збагатити пропозицію навчання шляхом розробки багатомовних навчальних програм за участю інших університетів.
 • Оптимізуйте протоколи догляду за іноземними студентами та викладачами.
 • Покращити масштаби програм найму та утримання талантів.
 • Розширення захоплення ресурсів і міжнародного фінансування для диверсифікації ініціатив інтернаціоналізації та глобального проектування USC.

Розташування

 • Santiago de Compostela

  Praza do Obradoiro,0, 15705, Santiago de Compostela

 • Lugo

  Campus Universitario, s/n, 27002 Lugo., 27002, Lugo

Запитання