© Eva Dang
University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

Введення

Ваша докторська степень в Університеті Брайтона розвине ваші професійні навички як дослідника у вибраній вами дисципліні та дозволить зробити свій оригінальний внесок у знання, працюючи разом із відданими науковцями в яскравій спільноті, що підтримує.

Брайтонський університет має багату наукову історію, зокрема в області прикладних досліджень. Ми пишаємося науковою роботою, яка має великий суспільний вплив, нашими інноваційними підходами до генерації та поширення знань, а також нашою участю у розвитку нових та недостатньо представлених дисциплін.

У нас є завидний досвід підготовки студентів до їхнього місця в світі. Наші аспіранти виграють від підходу, який визнає цінність ретельного дослідження та передачі високорівневих навичок, які розвиваються під час роботи над кандидатською дисертацією. Ми також пропонуємо нашим студентам переваги наших міцних зв’язків з регіональними, національними та міжнародними дослідницькими мережами, промисловістю, державними службами та професійними асоціаціями.

Наше сприятливе середовище дозволить вам отримати команду експертів з нагляду, як правило, з двох керівників, і вбудує вашу роботу в дослідження спеціалізованих відділів. Більшість студентів представлені як члени кількох дослідницьких спільнот; Ви будете базуватися в спеціалізованій дисциплінарній школі та в рамках цільових дослідницьких груп та/або Центрів досліджень та передового досвіду підприємства (COREs). Ви також матимете можливість приєднатися до студентів усього університету через наш докторський коледж та його навчальні програми.

Ми визнаємо докторські дослідження як джерело життя всіх університетів; ми вітаємо наших аспірантів як наступне покоління дослідників і науковців, які продовжуватимуть місію генерувати нові знання та вирішувати глобальні проблеми, які стоять перед усіма нами.

Розташування

  • Brighton

    Mithras House Lewes Road, BN2 4AT, Brighton

Запитання