We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Cyprus

University of Cyprus

University of Cyprus

Введення

Бачення та місія

University of Cyprus має на меті зарекомендувати себе як піонерську дослідницьку установу, яка досягає міжнародного наукового визнання в європейській вищій освіті, пропонуючи конкурентоспроможні програми та стає центром передового досвіду в ширшому євро-середземноморському регіоні.

Основні цілі Університету подвійні: сприяння стипендіям та освіті через навчання та дослідження, а також посилення культурного, соціального та економічного розвитку Кіпру.

У цьому контексті університет вважає, що освіта має дати більше, ніж просто накопичення знань. Він також має заохочувати активну участь студентів у процесі навчання та набуття цінностей, необхідних для відповідального залучення до суспільства. Університет встановлює високі стандарти для всіх галузей науки.

Дослідження заохочуються та фінансуються в усіх відділах за їхній внесок у науку в цілому та для їх місцевого та міжнародного застосування.

Загальна інформація

University of Cyprus є публічною компанією. Він керується Радою університету, до складу якої входять як призначені урядом, так і обрані університетом члени, а також Сенат, членами якого є старші наукові співробітники. Факультети та кафедри керуються внутрішніми Радами; кожен факультет очолює обраний декан, а кожен відділ очолює обраний голова. Рада ректора має виконавчі повноваження щодо щоденних або поточних питань.

Керівні органи UCY

Рада здійснює керівництво та контроль за адміністративно-фінансовими справами Університету та його майном. Рада готує річний бюджет Університету на фінансовий рік, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня кожного року, а також затверджує або підвищує академічний та адміністративний персонал Університету.

Сенат є вищим академічним органом Університету і відповідає за академічні справи Університету, як навчання, так і дослідження.

Рада ректора має виконавчі повноваження щодо щоденних або поточних питань, які надаються Сенатом за поданням ректора або Радою за поданням голови Ради.

Розташування

  • Aglantzia

    University House "Anastasios G. Leventis" 1 Panepistimiou Avenue, 2109, Aglantzia

    Запитання