University of Evora

University of Evora

University of Evora

Введення

University of Evora — державний університет у місті Евора, Португалія. Це другий найстаріший університет у країні, заснований у 1559 році кардиналом Генріхом і отримав статус університету в квітні того ж року від Папи Павла IV, як це задокументовано в його папській буллі Cum a nobis.

Місія

Університет Евори — один із університетів португальської державної системи вищої освіти. Таким чином, його місія передбачає:

 • Виробництво знань через наукові та мистецькі дослідження, експерименти та технологічний і гуманістичний розвиток;
 • Соціалізація знань, забезпечуючи традиційне студентське населення, а також працююче населення академічною кваліфікацією через бакалаврат, магістратуру та докторантуру, спеціальні навчальні курси та неформальне навчання протягом усього життя;
 • Передача знань громаді, сприяння інноваціям і конкурентоспроможності бізнесу, модернізація державних послуг, а також соціальний і культурний розвиток ширшої спільноти.

Бачення

Бачення Університету Евори віддає перевагу регіону, Алентежу, в якому працює, вибираючи його як кращу ціль своїх зусиль із соціалізації знань; поділяє ідентичні людські, культурні та наукові цінності з Європейським Співтовариством; віддавати перевагу стратегічним альянсам із сусідніми регіонами; прагне розширити свою місію на португаломовні країни, не забуваючи, в той же час, про поточні виклики, пов'язані з глобальним «світом», до якого студенти повинні бути добре підготовлені.

Цінності

Університет Евори приймає принцип вільного «дослідження», як це визначено Анрі Пуанкаре, у виконанні завдань, що випливають із його місії:

«Мислення ніколи не повинно підкорятися ні догмі, ні партії, ні пристрасті, ні інтересам, ні упередженим ідеям, ні будь-чому завгодно, якщо не самим фактам, тому що воно повинно підкорятися будь-що інше означало б кінець його існування».

Крім того, внутрішніми цінностями Університету Евори є:

 • Повага до людської гідності;
 • Академічна свобода;
 • Індивідуальні заслуги;
 • Ретельність у виконанні будь-яких завдань;
 • Демократизм, що лежить в основі рішення;
 • Відсутність соціальної, етнічної та конфесійної дискримінації.

Зони прив’язки

Маючи своєю місією передачу та виробництво знань і базуючи свої стратегії на регіональному контексті, в якому він працює, Університет Евори базує свою діяльність на 4 основних напрямках, які відрізняють його від інших державних вищих навчальних закладів Португалії.

 • Середземномор’я та навколишнє середовище: виходячи з ідеї, що більш важливим, ніж знання території та її геокліматичних характеристик, є збереження цього культурного простору, який є результатом багатого цивілізаційного злиття, яке залишило нам у спадок свою спадщину та традиції.
 • Матеріальна, нематеріальна та людська спадщина: вшановує різні типи вираження, практик, знань і уявлень, які, передаючись із покоління в покоління, демонструють почуття ідентичності та сприяють повазі до культурного різноманіття та людської творчості.
 • Paths of Life and Well-Being: просуває множинний підхід у сфері охорони здоров’я, який зосереджується на спеціалізованому навчанні та уважному ставленні до догляду за якістю життя людини.
 • Аерокосмічна та цифрова трансформація: вона заохочує, дивлячись у майбутнє, технологічну еволюцію та охоплює всі сфери суспільства.

Статистика

UÉ в цифрах

 • Студенти
  8060 студентів, 1520 іноземних студентів
 • Диплом бакалавра
  39
 • Ступені магістра
  56
 • Докторські ступені
  31
 • Дослідницькі підрозділи
  18
 • Публікації
  26238 наукових публікацій доступні в науковому репозиторії UÉ
 • Протоколи про співпрацю
  1482

  Прийом

  Заявки необхідно подавати онлайн через Інтегровану інформаційну систему Університету (SIIUE) у межах Календаря подачі заявок на прийом та вступ до Університету Евори.

  Ступені магістра та аспіранта

  Кандидати

  Національні та іноземні студенти можуть подати заявку на цикл навчання, що веде до ступеня магістра або аспіранта, якщо:

  • Вони мають ступінь бакалавра або юридичний еквівалент;
  • Вони мають іноземний науковий ступінь, який присуджується після завершення першого циклу навчання, структурованого державою-підписантом відповідно до принципів Болонського процесу;
  • Вони мають диплом іноземного університету, який визнано таким, що відповідає вимогам ступеня бакалавра науковою чи науково-технічною радою Школи;
  • Вони мають академічну, наукову або кар’єрну навчальну програму, яка визнана такою, що засвідчує їхню здатність дотримуватися навчального плану, визначеного науковою чи технічно-науковою радою школи. Кандидати повинні будуть вимагати визнання їхньої навчальної програми під час подачі заявки.

  Кандидати повинні вимагати визнання їхньої здатності відвідувати магістерський або аспірантський курс науковою чи технічно-науковою радою Школи у формі заявки. Визнання буде дійсним лише для прийому на цикли навчання, які ведуть до здобуття ступеня магістра чи аспіранта та не надають еквівалентності ступеню бакалавра чи визнання для будь-яких інших цілей.

  Конкретні вимоги до вступу на певні курси можуть бути передбачені в повідомленнях про відкриття кожного курсу. Кандидати, які не відповідають цим вимогам, не розглядатимуться для вступу.

  Як застосовувати

  Заявки на магістратуру та аспірантуру необхідно подавати, заповнивши відповідну форму.

  • Крок 1: Зареєструйтеся онлайн
  • Крок 2: Заповніть анкету

  Разом із заявою необхідно надати такі документи:

  • завірений диплом бакалавра, що містить кінцевий середній бал (за винятком кваліфікації, отриманої в Universidade de Évora);
  • документ, виданий вищим навчальним закладом, який присвоїв ступінь, що підтверджує середній рівень закінчення, якщо середній показник не включено в диплом про ступінь;
  • Стенограма записів (документ із розділами курсу, розділеними відповідною оцінкою та ECTS) - студенти, які отримали ступінь в Universidade de Évora, звільнені;
  • документ, виданий вищим навчальним закладом, міністерством або посольством, яке присудило ступінь, що підтверджує середній рівень завершення (якщо середній не включений у диплом про ступінь) і шкалу оцінок, що використовується в цьому закладі, що визначає мінімальну класифікацію, яка відповідає затвердження (якщо воно не вказано в кваліфікаційному сертифікаті), у разі наявності іноземної кваліфікації. Ця декларація необхідна, якщо вона не включена в сертифікат про ступінь, для перерахунку кінцевого середнього значення, отриманого в ступені, у португальську шкалу. Без цього документа міжнародна стипендія за заслуги студента не може бути присуджена;
  • резюме;
  • документ, що підтверджує застосування протоколу (за наявності);
  • Якщо ви є громадянином країни, що не входить до ЄС, документ, який підтверджує, що ви не маєте статусу міжнародного студента (відповідно до статті 3 Декрету-закону 62/2018), але підпадаєте під один із критеріїв, яким такий статус не відповідає застосувати
  • свідоцтво про схвалення тестів на усне та письмове володіння португальською мовою та володіння основними правилами логічної та критичної аргументації, якщо вони склали ці тести в іншому вищому навчальному закладі, що застосовується лише до претендентів на ступінь магістра, які надають професійну кваліфікацію для викладання в дошкільній освіті та в базовій і середній освіті;

  Для подання заявки можуть знадобитися додаткові документи, якщо вони вказані в повідомленні про публікацію курсу (редакційне).

  Оцифровані документи, подані разом із заявою, які стосуються іноземної освіти, за винятком тих, які отримані в країнах Європейського Союзу, повинні бути підтверджені Гаазьким апостилем (Гаазька конвенція від 5 жовтня 1962 року) консульством або посольством Португалії в країні, де було отримано кваліфікацію. . Документ також повинен містити завірений підпис, печатку або штамп установи, яка присвоїла кваліфікацію. Оригінали кваліфікаційних документів у тому вигляді, в якому вони подані разом із заявкою, мають бути надіслані поштою на адресу Академічних служб Університету де Евора, зазначену на веб-сайті UÉ, протягом трьох днів поспіль після отримання результатів серії заявки. Згодом документи будуть повернуті, коли студент продовжить перевіряти свій документ, що посвідчує особу, особисто в академічній службі. В якості альтернативи приймаються копії документів, якщо вони засвідчені юридично компетентною установою для підтвердження того, що ці копії є вірним відтворенням оригінального документа. Зарахування буде анульовано, якщо університет не отримає документи для подачі заявки протягом 30 днів поспіль після реєстрації зарахування. Крім того, розміщення в UÉ буде недійсним, і заявник втратить свою вакансію.

  У випадку кваліфікаційних документів, отриманих у державах-членах Європейського Союзу, їх оригінальні версії повинні бути представлені особисто до академічної служби UÉ протягом тридцяти днів поспіль після реєстрації зарахування, яка потім приступить до перевірки автентичності своїх копій та повернення оригіналів документів до заявник. Як альтернатива, копії документа, належним чином завірені сертифікованою або законно уповноваженою установою (наприклад, CTT, нотаріуси, адвокати, соліситори, відділи реєстрації актів цивільного стану, парафіяльні ради, торгово-промислові палати) відповідно до статті 38 Закону Декрет-закон №º 76-A/2006 від 29 травня.

  Якщо документи для заявки складені не португальською, іспанською, італійською, французькою чи англійською мовами, до академічних служб необхідно надати офіційний переклад, виданий сертифікованим і юридично спроможним (офіційний перекладач, визнаний дипломатичними представництвами Португалії або нотаріусом).

  Якщо в кваліфікаційних документах немає згадки про кінцевий середній ступінь або якщо зазначена класифікація не відповідає шкалі оцінювання від 0 до 20, документ, виданий вищим навчальним закладом або Міністерством освіти країни, де було отримано кваліфікацію, повинен бути представлений, і він повинен описувати остаточну середню класифікацію. Оцінка буде конвертована відповідно до правил статті 7 Положення про заявку. Якщо цей документ не буде надано, остаточна класифікація з 10 оцінок (за шкалою 0-20) буде присвоєна, якщо заявник надасть документ, що підтверджує отриманий(-і) кваліфікаційний(-і) ступінь(-и) для того, щоб заявки були серійні та для розрахунків, пов’язаних з призначенням стипендій іноземним студентам.

  Розташування

  • Evora

   Largo dos Colegiais,2, 7004-516, Evora

   Запитання