University of Florence

University of Florence

University of Florence

Введення

University of Florence бере свій початок від Studium Generale, заснованої Флорентійською республікою в 1321 році. У ньому були дуже відомі вчені (Галілео Галілей) і професори, а також два останніх прем'єр-міністри Італії (Джузеппе Конте та Маріо Драгі). Однак лише в 1923 році університет отримав свою справжню назву і був перетворений на сучасний всеосяжний університет із 21 кафедрою та 10 школами.

Unifi пропонує 127 ступенів бакалавра, 57 ступенів магістра, 9 ступенів тривалого циклу, 24 докторські програми та понад 50 спеціалізованих шкіл. Серед цих програм понад 40 є міжнародними: 10 викладаються англійською мовою та 31 з подвійними або спільними ступенями. У більшості освітніх програм пропонуються курси англійською мовою.

Unifi є одним із найпопулярніших університетів для студентів Erasmus (понад 900 вступників на рік) і є частиною EUniWell, Альянсу європейських університетів. Мережа визначила чотири ключові сфери для досліджень і навчання, тісно пов’язані з Цілями сталого розвитку ООН.

University of Florence є одним із найважливіших італійських державних університетів і має сильне міжнародне покликання. Він сприяє співпраці з академічними та дослідницькими установами в усьому світі та вітає іноземних викладачів, дослідників і студентів для сприяння культурній і науковій інтернаціоналізації. З цією метою через свої факультети та школи університет сприяє гостинності висококваліфікованих гостей з усього світу.

Крім того, він традиційно приділяє особливу увагу розвитку відносин співпраці з іноземними університетами та процесу інтернаціоналізації, який став стратегічним і домінуючим аспектом життя університету в дослідженнях, навчанні, організації навчальних програм, мобільності викладачі, науковці та студенти.

З цих причин University of Florence вважається одним із привілейованих напрямків для міжнародних гостей.

Вітальна служба

Служба привітання допомагає іноземним студентам, аспірантам, стипендіатам, дослідникам і професорам, яких приймає University of Florence в рамках конкретних європейських або міжнародних проектів, знайти відповідне житло в місті.

Служба привітання може бронювати гостей в університетських резиденціях та інших місцевих закладах розміщення та надає інформацію про онлайн-платформи для пошуку житла.

Навчання у Флоренції

Сто сорок шість дипломних курсів (перший і другий рівні та одноциклові), з яких 15 англійською мовою, організовані в 10 школах, загальна кількість яких становить близько п’ятдесяти однієї тисячі, чверть з яких походить з-за меж регіону. . University of Florence є великим університетом з дуже широким спектром курсів, що охоплюють усі предметні галузі. Щороку у Флоренції випускається понад дев'ять тисяч випускників. Крім того, згідно з даними Almalaurea, відсоток флорентійських випускників, які працюють через рік після закінчення навчання, вище середнього по країні.

Візові вимоги

Процедури в’їзду відрізняються залежно від громадянства заявника, країни проживання, мети подорожі та тривалості перебування.

Для отримання детальної та конкретної інформації відвідайте веб-сайт університету:

 • Міжнародні студенти
 • Аспіранти
 • Міжнародні академіки

Перед вашим від’їздом до Італії ми настійно рекомендуємо проконсультуватися на веб-сайтах або в офісах відповідних державних органів, щоб отримати повну, офіційну та оновлену інформацію.

Стипендії та фінансування

Є кілька варіантів отримання фінансової допомоги для продовження академічної кар'єри у University of Florence .

Стимулювання та матеріальна підтримка студентів

 • Підробіток
  На посади в бібліотеках, музеях та інших університетських сервісних центрах
 • Гранти на репетиторську діяльність
  Забезпечувати академічну підтримку студентів
 • Повернення податків і зборів та інші фінансові переваги
  Пропонується для конкретних програм, що представляють особливий національний та європейський інтерес для сприяння зарахуванню
 • Студенти з міжнародним захистом:
  Доступ і підтримка для студентів, які шукають притулку та міжнародного захисту
 • Університетські коридори для біженців - проект UNICORE
 • DSU Toscana (посилання на зовнішній веб-сайт)
  Публічні конкурси щодо стипендій для студентів, які пропонує DSU, регіональне агентство з права на університетську освіту. Процедура для студентів, які не входять до ЄС

Відгуки учнів

Розташування

 • Florence

  Piazza di San Marco, 4, 50121, Florence

  Запитання