
Докторський курс з дослідження життєвого шляху
University of Florence

Ключова інформація
Розташування кампусу
Florence, Італія
Лінгвістика
Англійська
Формат навчання
Купажований
Тривалість
3 years
Форма навчання
Денне навчання
Вартість навчання
інформація
Кінець терміну надання заяв
інформація
Найраніша дата початку
інформація
Введення
Доктор філософії Програма дослідження життєвого шляху сприяє вивченню життєвих курсів і важливих подій, які їх формують, з цілісної та трансдисциплінарної точки зору. Програма встановлює альянс між вченими з біомедичної, психологічної та соціально-демографічної областей.
Програма PhD у дослідженні життєвого циклу підготує нове покоління висококваліфікованих вчених, спираючись на підхід, що ґрунтується на доказах, з сильним акцентом на кількісних методах та аналізі даних.
Унікальні особливості Ph.D. програма з дослідження життєвого шляху:
- Тематична, а не дисциплінарна ідентичність
- Надвідомчий та надрегіональний характер Консорціуму для подолання фрагментарності локальних підходів
- Багаторівнева структура навчання, що підтримується великим науковим консорціумом
Теоретичні основи PhD програми
Перспектива життєвого циклу дозволяє комплексно вивчити те, як події, що відзначають життя людей на ключових етапах розвитку та занепаду, проявляються та змінюються в часі та просторі.
Три принципи є основою нашого цілісного підходу до вивчення життєвого шляху:
- Кумулятивні випадки: попередній досвід (включаючи той, що був в утробі матері) формує поточний статус людини в різних сферах життя (здоров’я, географічна мобільність, сім’я, робота та соціально-економічне становище);
- Пов’язані життя: події в одній сфері життя (хвороба, втрата роботи, розлучення) можуть впливати на всі інші сфери;
- Історичний період і контекст: період і контекст, у якому люди живуть, впливають на ймовірність, час і послідовність ключових змін життєвого шляху.
Життєвий шлях людини не слід розглядати як довільний ланцюг подій. Швидше, оскільки досвід змінює один одного, люди все більше спрямовуються на певні траєкторії, а ймовірність інших варіантів зменшується або стає повністю закритою. Фактори мікрорівня (індивіди), мезорівня (наприклад, домогосподарства, постачальники послуг, волонтерські організації та фірми) і макрорівня (суспільство, інституції) є ключовими.
Ми забезпечуємо синергію завдяки дизайну, оскільки програма PhD з дослідження життєвого циклу включає трансдисциплінарні перспективи, які поєднують біомедичні, психологічні та соціально-демографічні. Програма PhD з дослідження життєвого шляху навчатиме нове покоління студентів, здатних тріангулювати концепції та методи з цих різних підходів, щоб розплутати динаміку життєвого шляху.
Програма PhD у дослідженні життєвого шляху буде базуватися на підході, що ґрунтується на фактах, із сильним акцентом на кількісних методах та аналізі даних. Крім того, якісні підходи можуть виявити важливе розуміння можливостей і проблем, з якими стикаються люди.
Що він пропонує
- 3-річні стипендії
- Багаторівнева структура навчання з онлайн-курсами та курсами в присутності у University of Florence та приймаючих університетах
- 30 кредитів дисциплінарного та трансдисциплінарного навчання
- Спеціалізовані зимові та літні школи
- До 12 місяців наукового періоду за кордоном
Стипендії та фінансування
- Кожна стипендія пов’язана із заздалегідь визначеною загальною темою.
Вибираючи тему, кандидат також обирає приймаючий університет, який фінансує стипендію, таким чином, де він/вона розроблятиме свою докторську дисертацію. - Щоб подати заявку на одну стипендію, кандидат повинен підготувати дослідницький проект відповідно до попередньо визначеної загальної теми, пов’язаної зі стипендією.
- Дослідницький проект має відповідати наданому шаблону.
- Кандидати можуть подати заявку на отримання кількох стипендій за умови, що вони представляють дослідницький проект для кожної теми.
- Стипендія призначається на основі оцінки представленого дослідницького проекту та усного іспиту.
Навчальний план
Біомедична навчальна програма
Ця навчальна програма спрямована на вивчення біомедичних аспектів, пов'язаних з критичним віком життя від народження до смерті, розвиваючись по шляху від дитинства, підліткового віку, дорослого та старечого життя.
Ph.D. студенти, які відвідують цю навчальну програму, будуть проводити свої дослідження в трьох можливих сферах: робота з біологічними механізмами, робота з факторами ризику та профілактики та робота з клінічними та прогностичними аспектами, включаючи фармакологічні аспекти та аспекти організаційного менеджменту.
Дослідження в цих трьох областях може включати методології та інструменти з біохімічної біології, молекулярної біології, фізіології, фармакології та медицини (педіатрії, внутрішньої медицини, неврології, геріатрії та епідеміології), з сильним наголосом на співіснуванні різних підходів та їх інтеграція з соціально-демо-психологічними аспектами.
Особливу увагу буде приділено питанням здорового старіння та психофізичного благополуччя протягом усього життя. Дослідницька діяльність може включати, серед іншого, лабораторну діяльність (in silico, in vitro, in vivo), клінічні дослідження (спостереження або експерименти), популяційні етіологічні дослідження та функціональні дослідження. Також буде наголошено на гендерному підході та зосередженості на нерівності у здоров’ї.
Психологічний навчальний план
Ця навчальна програма спрямована на вивчення за допомогою строгих методів кількісного та якісного аналізу траєкторій розвитку, процесів безперервності та перерв у розвитку від зачаття до смерті, а також індивідуальних, контекстуальних і макросоціальних факторів, які можуть пояснити адаптивні та дезадаптивні шляхи протягом життя.
Особливу увагу буде приділено ролі факторів ризику та захисту, механізмам безперервності та переривчастості, а також процесам стійкості та вразливості. Важливий теоретичний і методологічний фокус буде зосереджений на різноспрямованості процесів, приділяючи особливу увагу тому факту, що зміни в розвитку можуть відрізнятися за часом або початком змін, за напрямом і темпами змін або деякою комбінацією часу, напрямку і швидкості змін.
Ці питання будуть досліджуватися за допомогою багатовимірного теоретичного та емпіричного підходу із застосуванням методів багаторівневого аналізу та поздовжнього дослідження.
Навчальна програма спеціально розглядатиме переходи дитинства, дорослого життя та старіння щодо завдань розвитку цих різних етапів та типових і нетипових процесів життєвого циклу.
Соціально-демографічний навчальний план
Ця навчальна програма розглядає причини та наслідки ключових змін у життєвому шляху індивідів (наприклад, сім'я та народжуваність, міграція, освіта та зайнятість) та їхні взаємозв'язки з економічною, соціальною та політичною динамікою.
Цей підхід буде виключно міждисциплінарним, тому концепції та інструменти демографії та соціальної статистики будуть збагачені внеском соціології та інших соціальних наук.
У навчальній програмі, зокрема, розглядаються: фертильність і плідність; сімейна динаміка; здоров'я і смертність; старіння; внутрішня та міжнародна міграція; і взаємозв'язки між динамікою населення та біологічними, екологічними, культурними, інституційними, економічними та соціальними факторами. Ці питання розглядаються як шляхом аналізу еволюції та тенденцій демографічних агрегатів (макроаналіз), так і шляхом заглиблення в механізми, що лежать в основі поведінки протягом життя (мікроаналіз) з порівняльної точки зору в часі та просторі.
Вивчення життєвих курсів буде базуватися на застосуванні строгих статистичних методів: поздовжній і багаторівневий аналіз даних, а також причинно-наслідковий і експериментальний підходи будуть основоположними методологічними інструментами. Крім того, сильна увага приділяється методологіям розробки опитування та збору, обробки, аналізу та інтеграції даних з різних джерел і різноманітної природи (наприклад, текстові, реляційні, аудіовізуальні дані, дані з геоприв’язкою).
Карєрні можливості
- Університети та державні та приватні науково-дослідні інститути
- Заклади Національної системи охорони здоров'я, державні та приватні спеціалізовані лабораторії та клініки
- Державні, приватні чи некомерційні організації з надання персональних послуг
- Фармацевтичні, хімічні та біотехнологічні компанії
- Державні та приватні діагностичні дослідницькі центри або лабораторії
- Страхові та консалтингові компанії
- Послуги для наукової комунікації та розповсюдження тем, пов’язаних із життєвим курсом
- Фонди, які фінансують дослідження в біомедичній, психологічній та соціально-демографічній сферах