Keystone logo
University of Florence Ступінь доктора наук з вивчення майбутнього міста
University of Florence

Ступінь доктора наук з вивчення майбутнього міста

Florence, Італія

3 up to 3 Years

Англійська

Денне навчання

Кінцевий термін подання заявки

Запитайте найбільш ранню дату початку

Вимагайте плату за навчання

На кампусі

Введення

Докторський курс «Міські дослідження майбутнього» має на меті запропонувати молодим випускникам можливість пройти навчальний курс третього рівня з кваліфікацією досконалості та міжнародним масштабом шляхом набуття поглиблених методологічних, технологічних та наукових навичок, які дозволяють оцінювати , як якісний, так і кількісний, використання переважно рослинних розчинів у міських та приміських системах. Мета курсу полягає в тому, щоб гарантувати розвиток національної виробничої системи у зв'язку з екологічним переходом Італії відповідно до критеріїв стійкості та стійкості, наприклад, щоб створити дуже позитивний вплив на навколишнє середовище, економіку та суспільство. Докторантура здійснюється у співпраці та завдяки підтримці Фонду майбутнього міст, створеного згідно із законом №. 178 від 30 грудня 2020 р., ст. 1, c. 566 та з науковим керівником проф. Стефано Манкузо.

Співпраця з національними та міжнародними науково-дослідницькими організаціями та університетськими інститутами дозволить отримати знання високого культурного профілю, спрямовані на підвищення творчого потенціалу докторантів шляхом навчання, яке принесе користь та інтегрує потенціал, пов’язаний із великою мережею міжнародних зв’язків Флорентійський університет.

Докторський курс, який використовує Раду, що складається з широкого кола видатних представників наукової спільноти, пропонує молодим випускникам інноваційну пропозицію навчання, яка становить певну додаткову цінність для входу у світ праці, як у сфері фрілансу, так і професії та в промисловості та дослідженнях. Мета полягає в тому, щоб познайомити молодих людей з італійською системою, які мають здатність і чутливість до переосмислення та перепланування міст і поселень, призначених як «генератори добробуту», де людські та нелюдські спільноти можуть співіснувати та розвиватися разом.

Ми переживаємо момент швидкої трансформації, викликаної не лише технологічними змінами, які безпосередньо впливають на соціально-економічну систему, але, перш за все, кліматичними змінами, які вимагають від нас думати та створювати світ, який дуже відрізняється від того, який ми знали.
Таким чином, головною метою докторського курсу є дослідження трансформацій, що відбуваються, включення та інтеграція в систему знань усіх тих галузей і навичок, які сьогодні мають тенденцію бути окремими та спеціалізованими в новому баченні радикально міждисциплінарного майбутнього. Фактично, ключовою фразою курсу є: майбутнє, якого ми хочемо завтра, стає можливим завдяки діям, які ми робимо сьогодні.

Теми, що розглядаються у зв'язку з міськими екосистемами, включають аспекти, пов'язані зі зміною клімату та його наслідками, моніторингом і захистом біорізноманіття та екологічних мереж, а також розробкою нових технологій для моніторингу та моделювання екосистемних послуг.

Докторський курс має на меті інтегрувати нові підходи в галузі ботанічних досліджень, соціальних наук, ландшафтного та міського планування та дизайну, а також міського та територіального управління, щоб планувати майбутнє, яке є не лише стійким, але й інноваційним.

Цей підхід є мультискалярним, інтегруючи дослідження на територіальному рівні до рішень, що стосуються конкретних просторів у міських і приміських районах та окремих будівель, а також пропонує інноваційні заходи для регенерації антропогенного середовища в усіх масштабах.

Таким чином, дослідження з питань енергоефективності та достатності будуть інтегровані, щоб надавати пріоритет основним потребам у використанні енергії, з принципами біофільного та відновлювального дизайну, притаманними використанню передових матеріалів (включаючи біологічне походження в перспектива цілей декарбонізації) та інноваційні процеси, натхненні принципами блакитної економіки. Для досягнення нових цілей енергетичної, екологічної та соціальної ефективності та стійкості буде використано широкий спектр аналізів, які враховують численні аспекти: від будівельних процесів (LCA/LCC), до біорізноманіття, до здоров’я та комфорту користувачів ( в приміщенні та на відкритому повітрі).

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання