© Penn State Great Valley
University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

Введення

Сільськогосподарські та екологічні науки настільки ж важливі, як їжа, яку ви їсте, одяг, який ви носите, а також вода та повітря навколо вас. Коледж аграрних та екологічних наук UGA зібрав всесвітньо відомих науковців та видатних студентів, щоб покращити якість та захистити життєві потреби.

CAES є одним з найкращих і найвідоміших сільськогосподарських коледжів США. У своїх аудиторіях, на сільськогосподарських експериментальних станціях і в державній мережі офісів UGA Cooperative Extension викладачі та співробітники CAES присвячені відкриттю, викладанню та поширенню науки, необхідної для процвітання здорового способу життя в Джорджії.

CAES є однією з 18 шкіл і коледжів, які входять до складу Університету Джорджії. Невеликі класи вищого рівня дозволяють студентам легко спілкуватися з викладачами. Студенти можуть вивчати рослини, тварин, бізнес, спілкування, викладання, харчові науки та навколишнє середовище. Коледж зосереджується на забезпеченні безпечного харчування, чистого довкілля та кращого життя для кожного. CAES має аудиторії, лабораторії та приміщення в кампусах UGA в Афінах, Гріффіні та Тіфтоні, штат Джорджія.

Лідери інновацій

Ми ведемо шлях у сільськогосподарських та екологічних інноваціях, щоб дбати про наші глобальні екосистеми, збагачувати наші спільноти та озброювати наступне покоління лідерів.

Рукостискання

Незалежно від програми, у нас є унікальні можливості для навчання в аудиторії та поза нею для наших студентів. CAES пропонує захоплюючий досвід навчання світового рівня, включаючи стажування, можливості дослідження та програми навчання за кордоном. Подивіться, куди CAES може привести вас, і дізнайтеся, як ви можете розкрити свій справжній потенціал в UGA.

Факти

 • 100% студентів Птахівництва мають працевлаштування після закінчення навчання
 • 1 з 3 наших студентів навчається за кордоном
 • 53% наших студентів отримують фінансову допомогу
 • №2 Кращий коледж рослинництва сільськогосподарського та садівничого господарства
 • 15 країн з програмами навчання за кордоном
 • № 3 для сільськогосподарських наук у США
 • #8 Ентомологічна програма у світі
 • Минулого року наш коледж надав студентам CAES стипендію на суму понад 830 000 доларів США
 • 19 940+ випускників у родині CAES
 • 850 продуктів вийшли на ринок на основі досліджень UGA; більше половини - це сорти рослин, вакцини та пристрої, які підтримують сільське господарство Грузії

Програми різноманітності

Багато шляхів, одна місія

Коледж сільськогосподарських та екологічних наук UGA приймає студентів із будь-яким освітнім середовищем і вміщує викладачів і співробітників по всьому світу. Ми прагнемо забезпечити інклюзивне навчальне середовище для студентів, викладачів і персоналу з будь-якого походження та етнічної приналежності. Наша мета полягає в тому, щоб сприяти індивідуальному зростанню та міцним навичкам побудови стосунків, які дають можливість нашим студентам робити внесок і досягти успіху в глобальному суспільстві.

Особливості кампусу

  Прийом

  Розташування

  • Tifton

   2356 Rainwater Rd, 31793, Tifton

   • Athens

    Cedar Street,147, 30602, Athens

    • Griffin

     1109 Experiment Street, 30223, Griffin

     Програми

      Також заклад пропонує:

      Запитання