University of Georgia - College of Engineering Ph.D. Інженерно - технічне виховання та акцент на трансформаційній практиці
University of Georgia - College of Engineering

Ph.D. Інженерно - технічне виховання та акцент на трансформаційній практиці

Athens, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

* Восени 2019 р. І весна-2020 навчання буде: Студентам-державам: $ 370 / год за 1-11 год; $ 4,439 за 12 або більше кредитних годин Студенти поза державою: $ 1050 / год протягом 1-11 годин; $ 12 593 за 12 або більше годин оплати за осінь 2019 / весна 2020 ро

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд

У глобально пов'язаному і швидко мінливому світі інженери повинні працювати в національних, доменних і дисциплінарних межах для ефективного вирішення складних соціально-технічних проблем. Щоб повною мірою взяти на себе цю розширену відповідальність інженерної професії, ми повинні перетворити способи навчання студентів інженерів на рівні студентів, а також забезпечити майбутніх інженерів на рівні випускників навичками та орієнтаціями, щоб стати прикордонниками та лідерами змін. У центрі уваги інженерного освіти та практики трансформації розглядаються відповідні проблеми у романі, міждисциплінарному Ph.D. програми.

117983_FTSY.jpg

Цей напрямок в межах нашого Ph.D. в інженерії готує випускників до широкої практики та академічних додатків на стику людських і технічних систем. Завдяки інноваційному поєднанню методів соціального дослідження, знань про людський розвиток та інструментів для позитивних змін, вбудованих у контекст глибокої технічної компетентності, випускникам надається можливість трансформувати лідерство у різних освітніх, технічних та організаційних умовах. Після закінчення навчання студенти зможуть застосувати свої унікальні навички до різноманітних контекстів, включаючи формальне та неформальне освітнє середовище, інженерну практику, навчальні організації, соціальне підприємництво, відкриття клієнтів, лідерство та політику.

Інженерна освіта та практика трансформації спирається на дисциплінарні переваги в дослідженнях інженерної освіти, на міждисциплінарну широту широкого курсу випускників у великому університеті ліберальних мистецтв, а також в технічному контексті впровадження інноваційної освітньої та дослідницької місії нашого Інженерного коледжу. Ця унікальна установка надає студентам доступ до широкого спектру змісту, різноманітності факультету, а також різноманітних налаштувань додатків як основу для формування індивідуальних програм навчання та досліджень.

Сфера акцентів складається з двох широких Pathways які визначають гнучку та відповідну до контексту розробку індивідуального плану навчання та досліджень.

 • Інженерне виховання фокусується на складних процесах, які лежать в основі навчання та професійної соціалізації інженерів через серий спектр. Області інтересів включають, але не обмежуються, питання викладання та навчання в університетах, к-сірих та неформальних умовах; розвиток технічної компетентності та широких професійних атрибутів, таких як творчість, емпатія та етичні міркування; інноваційне використання технологій в освіті; та проблеми недостатньої представництва та інклюзивності в техніці.
 • Практика трансформації зосереджується на дослідженні та розумінні інженерних знань і практичних занять у сучасній інженерній практиці. Напрями дослідження включають, але не обмежуються, інженерні роботи на перетині організаційної практики, дисциплінарних областей і передових технологічних розробок; професійний розвиток у міждисциплінарних та міжпрофесійних просторах; та співпраця, інновації та міждоменна інтеграція, що характеризують інженерні роботи в контексті 21-го століття, великі виклики.

Прийом до акценту

Студентам, які мають ступінь бакалавра або магістра в галузі інженерії з акредитованої програми ABET або BS або MS у відповідній галузі з акредитованої установи, пропонується подати заявку на вступ.

Вступ до аспірантури

Студенти, які мають ступінь бакалавра або магістра в галузі інженерії з акредитованою програмою ABET або BS або MS у відповідній галузі з акредитованого навчального закладу, запрошуються до прийому на магістерські або докторські програми. Студенти, які не мають акредитованої ABET диплом інженера, але мають ступінь з математики або фізичної / біологічної науки або інших дисциплін, можуть попросити пройти додаткову курсову роботу, щоб адекватно підготувати їх до спеціальних інженерних досліджень.

Нижче наведені базові вимоги для розгляду для вступу до вищих навчальних програм коледжу інженерів. Спеціальні програми ступенів та спеціальні напрямки можуть додавати додаткові вимоги:

 • Завершення BS та MS (для кандидатів кандидатів) з мінімальним середнім балом середнього рівня 3,00 (з 4,00) з акредитованої програми або програми ABET у відповідній галузі. Середній середній бал і випускник ГПД нещодавно прийнятих студентів становить 3,4 і 3,6 відповідно.
 • Подача заявки та подання онлайн-випускної школи УЗА:
  • Офіційні студенти та аспіранти.
  • Заява про мету.
  • Три рекомендаційні листи.
  • Резюме або резюме.
  • Результати загальної випускної екзаменаційної запису (GRE). Середні кількісні оцінки GRE нещодавно прийнятих студентів коливаються біля 80-го процентиля. Кандидати, які мають ступінь УГА, можуть відмовитися від цієї вимоги, якщо вони відповідають вимогам ГПД та студентських досліджень.
  • TOEFL необхідний для іноземних студентів, рідна мова яких відрізняється від англійської.
 • Додаткові вимоги можуть бути застосовані для прийому на спеціальні дисципліни MS та Ph.D. Програми та напрямки діяльності, що пропонуються через школи коледжу.

117981_CMB.jpg

Вимоги

Кандидати на кандидатську дисертацію. ступінь з акцентом в інженерній освіті та практиці трансформації, як очікується, набуває навичок, знань і орієнтацій, які дозволять їм робити творчий та оригінальний внесок у свою дисципліну на національному або міжнародному рівні. Філософія області акценту ґрунтується на різноманітності можливих Pathways які покладаються на студентське агентство та ініціативу у пошуку відповідних курсових робіт та міждисциплінарної факультетської експертизи для підтримки обраної траєкторії дослідження.

Вимоги до сфери акцентів включають мінімум 73 кредитні години у студентській програмі навчання за ступенем бакалавра наступним чином:

 • Курси зони фокусування (6 на область) * 18
 • Курсова робота * 18
 • Семінар для випускників 1
 • Докторські дослідження (9000 або 9010) 33
 • Докторська дисертація (9300) 3

* У вибраних курсах потрібно мінімум 16 годин 8000 або 9000 курсів і додатково 4 години курсів, відкритих тільки для аспірантів.

Диплом магістра дисертації з акредитованого університету може бути прийнятий на строк до 30 кредитних годин, при цьому мінімально 42 кредитні години затвердженої курсової роботи, дослідження та дисертації понад ступінь магістра вимагаються наступним чином:

 • Курси зони фокусування (3 на область) * 9
 • Елективна курсова робота * 6
 • Семінар для випускників 1
 • Докторські дослідження (9000 або 9010) 23
 • Докторська дисертація (9300) 3

* У вибраних курсах потрібно мінімум 15 годин курсів 8000 або 9000 рівнів.

Курсова робота

Рекомендований курс пропонується у трьох напрямках. Індивідуальні програми навчання будуть розроблені спільно між студентом та їхнім головним професором (див. Список курсів з прикладами курсів у кожній області).

Інженерне освітнє ядро

Основні курси інженерної освіти забезпечують розуміння ландшафту цієї глобально пов'язаної дисципліни. Пропозиції індивідуального курсу зосереджуються на теоріях навчання і людському розвитку в техніці; сучасні проблеми формування інженерії; та методи дослідження та оцінки в інженерних контекстах освіти та практики.

Соціально-освітні методи дослідження

Курси методів дослідження спираються на широкий спектр курсів в Університеті Грузії, включаючи Коледж освіти. Відповідно до дослідницького проекту студента, ці курси можуть містити пропозиції в якісних, кількісних або змішаних областях.

Застосування та контекст

Вибір курсу в області застосування та контекст спирається на повну широту пропонованих курсів у технічних та нетехнічних областях, які забезпечують певний зміст, теорію або методи для підтримки та обґрунтування обраної студентом траєкторії дослідження.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Доктор системних наук
  • Lucca, Італія
 • К.т.н. в покриттях та полімерних матеріалах
  • Fargo, США
 • доктор філософії Програми відстеження
  • Palaiseau, Франція