University of Illinois at Urbana-Champaign

University of Illinois at Urbana-Champaign

University of Illinois at Urbana-Champaign

Введення

Ми навчаємо, впроваджуємо інновації, трансформуємо та захищаємо. Все для зміцнення вразливих сімей.

Ми розвиваємо різноманітний та нагороджений факультет. Ми пропонуємо унікальну програму стажування, яка готує наших студентів до професійних успіхів. І ви можете знайти наших випускників, які проводять соціальні зміни у всьому світі.

Школа соціальної роботи охоплює University of Illinois at Urbana-Champaign місії University of Illinois at Urbana-Champaign - покращити життя громадян в Іллінойсі,

по всій країні та в усьому світі завдяки нашому керівництву у навчанні, відкритті, залученні та економічному розвитку. Наша місія полягає в тому, щоб підготувати лідерів завтрашнього дня для того, щоб бути захисниками та агентами соціальних змін. Школа також прагне розвивати та поширювати знання, що сприяють реагуванню на політику, програми та практики соціального забезпечення. Школа пропагує цінності професії соціальної роботи шляхом прихильності різноманітності та соціальній справедливості, зосередження уваги на взаємних взаємодіях між людьми та їх екологічними системами та акцентування уваги на використанні дослідницької практики з уразливими та маргіналізованими групами населення.

Розташування

  • Urbana

    West Nevada Street,1010, 61801, Urbana

    Запитання