Keystone logo
University of Johannesburg Кандидат з управління будівництвом
University of Johannesburg

Кандидат з управління будівництвом

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

На кампусі

* студенти з країн Африки: R2000.00 на рік | студенти з континентів за межами Африки: R17000.00 на рік

Введення

Управління будівництвом є цілісно розвиненою дисципліною, пов'язаною з навколишнім середовищем, оскільки пов'язана з ним вища освіта стосується трьох основних напрямків, а саме менеджменту, економіки та науки і технологій. Це дає можливість випускникам з управління будівництвом керувати бізнесом будівництва та проектами (фізичним процесом) як керівники будівництва. Крім того, управління будівництвом є кваліфікацією «шлюз» для управління будівельними проектами, яка полягає в управлінні проектами від задуму до завершення від імені клієнта, включаючи доставку проекту, інтеграцію проектування та будівництва та нагляд за будівництвом. Тому досвід у цій сфері є необхідним для розвитку інфраструктури Південної Африки та африканського континенту.

Мета Ph.D. У галузі управління будівництвом є розвиток інтелектуала з розширеними здібностями у застосуванні менеджменту інженерного будівництва з іншими пов'язаними міждисциплінарними принципами для вирішення проблем, пов'язаних з управлінням будівництвом у секторі. Однією з головних цілей цього процесу є розвиток передових можливостей для проведення міждисциплінарних досліджень з управління інженерно-будівельною діяльністю оригінального характеру. Він також спрямований на популяризацію підходу до навчання протягом усього життя, а також на здатність навчати інших студентів у подібних галузях.

Причини навчання в UJ

  • UJ пропонує не тільки спеціальну програму під назвою First Year Experience, щоб допомогти студентам зорієнтуватися протягом першого року, але ми також пропонуємо Senior Student Experience, яка спрямовує студентів на роботу!
  • Скористайтеся можливістю брати участь у різноманітних видах спорту та тренуватися разом з олімпійцями та паралімпійцями на найсучасніших майданчиках, трасах та полях, або просто підтримуйте форму, приєднавшись до одного із тренажерних залів у кожному з наших 4 кампусів.
  • Станьте частиною молодого, яскравого та рухливого університету, який відображає та легко адаптується до прагнень нашої країни, зберігаючи глобальну актуальність завдяки численним міжнародним партнерствам.
  • 178 Кваліфікації, визнані на міжнародному рівні.
  • Приєднуйтесь до університету, який достатньо піклується, щоб зібрати понад 300 мільйонів рупій з початку 2016 року, щоб підтримати кампанію Missing Middle. UJ також гарантує, що понад 6 000 нужденних студентів мають два здорове харчування на день.
  • Навчайтеся в жвавому Золотому місті – економічному центрі Південної Африки. Приєднуйтесь до яскравої, космополітичної, прогресивної групи студентів і науковців на шляху до переосмислення майбутнього!
  • UJ пропонує приголомшливий досвід на території кампусу, незалежно від того, живете ви в одній із резиденцій UJ, проживаєте в будинках для відпочинку чи просто хочете поспілкуватися в студентських центрах у всіх кампусах.
  • Ми забезпечуємо здоров’я, безпеку та безпеку всіх наших студентів за допомогою наших медичних послуг на території кампусу та служб захисту UJ.
  • Чи знаєте ви, що протягом перших п’яти років існування UJ подвоїла цільову дослідницьку продуктивність і до сьогодні продовжує бити рекорди!

Прийом

Результат програми

Про Школу

Запитання