University of Lethbridge

University of Lethbridge

University of Lethbridge

Введення

Чому навчаються в uLethbridgeЯк аспірант University of Lethbridge , ви опинитеся в центрі навчально-орієнтованого навколишнього середовища, яке підтримує інновації, критичне мислення та творчість.

На U L, ми прагнемо допомогти кожному з наших студентів процвітати. Від надання фінансової підтримки індивідуальному наставництву до індивідуальної кар'єри, ви знайдете підтримку на кожному кроці.

Будучи студентом у U, ви розглядаєтесь як партнер та колега. Вам дадуть змогу співпрацювати та ділитися своїми унікальними ідеями, задавати питання та знаходити відповіді. На скликання більшість наших аспірантів представили або опублікували свої висновки, причому понад 50 відсотків публікацій стали першим автором.

Про ЛетбриджМісто майже 100 000 жителів. Летбридж розташований у південній частині Альберти, недалеко від Скелястих гір, Калгарі та кордону США. Ми є одним із самих сонячних міст Канади, а теплі західні вітри Chinook дають Летбриджу частину найбільш помірних зим у Західній Канаді.

Чому вибирати University of Lethbridge ?

Доступні умови навчання за видатні програми, що пропонуються нагородами факультету.

Дружній та безпечний університет і громада.

Доступ до передових технологій та найсучасніших засобів.

Комплексні послуги для студентів, які допоможуть вам досягти успіху у досягненні ваших академічних, особистих та професійних цілей.

Ви можете працювати під час навчання та подати заявку на роботу в Канаді протягом трьох років після закінчення навчання.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Lethbridge

  4401 University Drive, T1K 3M4, Lethbridge

 • Lethbridge

  4401, University Drive West, T1K 3M4, Lethbridge

  • Calgary

   345-6th Ave SE, Calgary AB, 6032, Calgary

   Запитання