University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

Введення

Бікокка – молодий університет, який поєднає вас зі студентами з усього світу. Тут ти будеш не просто студентом. Ви станете членом світової спільноти. З моменту свого заснування Університет Мілано-Бікокка вийшов за межі своїх кордонів, уклавши різноманітні угоди з європейськими та неєвропейськими університетами.

Дослідження завжди глобальні. Наші викладачі є членами міжнародних дослідницьких груп, які поділяють численні проекти та ініціативи, зі спільним прагненням підвищити якість викладання. Наша орієнтація на інновації пропонує студентам конкурентоспроможне та практичне навчання

Наша традиція

У Bicocca ми постійно змінюємося разом із навколишнім світом, поєднуючи наукову суворість із здатністю розвиватися, вирішуючи нові виклики та прагнемо до вищих цілей. Простіше кажучи, Bicocca – це спосіб життя.

Студенти, викладачі та співробітники поділяють спільну мету – зберегти провідну роль Bicocca у сфері освіти, етики, поваги, навичок та досвіду. Разом ми створили стимулююче та відкрите середовище, де ми можемо розпалювати пристрасті, навички та знання. Bicocca – це не лише освіта, а й відданість, культура, знання, технології, наполеглива робота та успіх.

Бікокка – це більше, ніж університет.

Місія та бачення

Завдяки нашим широким і багатим освітнім пропозиціям ми прагнемо дати студентам можливість знайти своє справжнє покликання, просувати власні інтереси, критично поглянути та набути навичок та міцних ноу-хау для створення своєї професії.

Чудове викладання, чудові дослідження та високоякісне обслуговування зосереджують увагу на особистості, як на опорі сучасного, орієнтованого на майбутнє університету.

Наш університет вчить своїх студентів користуватись можливостями світу і не боятися протистояти їм і не виходити з них. Це інклюзивний університет, який поділяє, поважає та захищає різноманітність, як одну зі своїх головних цінностей.

Bicocca є лідером у місцевому та міжнародному культурному розвитку.

Розташування

  • Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

Запитання