University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

Введення

Бікокка - це молодий університет, який з'єднає вас зі студентами з усього світу. Тут ви будете не просто студентом. Ви станете членом світової спільноти. З моменту свого заснування Університет Мілано-Бікокка вийшов за межі своїх кордонів, уклавши різноманітні угоди з європейськими та неєвропейськими університетами.

Дослідження завжди глобальні. Наші викладачі є членами міжнародних дослідницьких груп, які поділяють численні проекти та ініціативи, зі спільним прагненням підвищити якість навчання. Наша орієнтація на інновації пропонує студентам конкурентоспроможну та практичну підготовку

Наша традиція

У Bicocca ми завжди змінюємося разом зі світом навколо нас, поєднуючи наукову точність із здатністю до розвитку, коли ми вирішуємо нові виклики та прагнемо до вищих цілей. Простіше кажучи, Бікокка – це спосіб життя.

Студенти, викладачі та співробітники поділяють спільну мету — зберегти провідну роль Bicocca у сфері освіти, етики, поваги, навичок та досвіду. Разом ми створили стимулююче та відкрите середовище, де ми можемо підживлювати пристрасті, навички та знання. Bicocca – це не лише освіта, це також зобов’язання, культура, знання, технології, наполеглива праця та успіх.

Бікокка - це більше, ніж університет.

Місія та бачення

Завдяки нашим широким і багатим освітнім пропозиціям ми прагнемо дозволити студентам знайти своє справжнє покликання, просувати власні інтереси, критично дивитися та набути навичок і надійних ноу-хау, щоб побудувати свою професію.

Відмінне викладання, чудові дослідження та високоякісні послуги зосереджуються на особистості, як на стовпах сучасного, орієнтованого на майбутнє університету.

Наш університет вчить своїх студентів використовувати можливості світу, а не боятися протистояти їм і виставляти себе назовні. Це інклюзивний університет, який поділяє, поважає та захищає різноманітність як одну зі своїх головних цінностей.

Bicocca є лідером місцевого та міжнародного культурного розвитку.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  Запитання