
Доктор філософії (PhD) in
Доктор філософії в галузі освіти (JD / PhD)
University of Nevada, Las Vegas William S. Boyd School of Law

Ключова інформація
Розташування кампусу
Las Vegas, США
Лінгвістика
Англійська
Формат навчання
інформація
Тривалість
інформація
Форма навчання
інформація
Вартість навчання
інформація
Кінець терміну надання заяв
інформація
Найраніша дата початку
Sep 2023
Стипендії
Введення
Юридична школа Вільяма С. Бойда та Освітній коледж UNLV пропонують подвійну програму доктора юридичних наук / доктора філософії (JD / PhD), яка дозволяє студентам, які вступили до обох програм, одночасно здобувати два ступені.
Вимоги до кредиту
Для індивідуального навчання ступінь доктора юридичних наук вимагає проходження 89 кредитних годин, а ступінь доктора філософії вимагає мінімум 67-72 (залежно від програми) кредитних годин. Для здобуття наукового ступеня доктора філософії / доктора філософії потрібно буде пройти 83 години юридичного заліку та мінімум 54-63 (залежно від програми) навчальних годин, оскільки 9 годин навчальних курсів приймаються до ступеня JD та 9-18 (залежно від програми ) години юридичних курсів приймаються до ступеня доктора філософії.
Застосування та випуск
Студенти, які здобули подвійний ступінь, отримують ступінь доктора юридичних наук і передачу докторантури лише після завершення обох навчальних програм. Студент подвійного ступеня, який не закінчив ступінь доктора філософії, зможе зарахувати лише шість кредитів докторантури або іншої аспірантури для здобуття ступеня доктора наук.
Кандидати на ступінь доктора філософії / доктора наук повинні подати заявку та отримати допуск як до юридичної школи Бойда, так і до аспірантури Коледжу освіти відповідно.
Кандидати повинні включати заяву в кожну заявку, що вказує на бажання здобути подвійний ступінь доктора наук / доктора філософії.
Хоча заявки від поточних студентів будь-якої програми будуть розглядатися, студенти, як правило, повинні забезпечити вступ до кожної програми після вступу до університету. Однак будуть розглянуті клопотання, що вимагають вступу до подвійної програми JD / PhD від студентів на більш просунутих стадіях будь-якої програми.
Відповідно до стандартів Американської асоціації адвокатів, юридична школа Бойда не може надавати кредит за будь-які курсові роботи, пророблені до вступу до програми JD. Тому кандидати на ступінь доктора філософії / доктора наук, як правило, повинні вступити до юридичної школи Бойда та закінчити рік навчання, перш ніж проходити будь-які курси доктора наук.
Про Школу
Запитання
Подібні курси
Доктор філософських наук (доктор філософії) з філософії та критичного мислення
- London, Великобританія
- Bologna, Італія
Доктор філософських наук (доктор наук) з політології
- London, Великобританія
- Bologna, Італія
Кандидат філософських наук
- Hamilton, Канада