We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Pécs

University of Pécs

University of Pécs

Введення

Створення University of Pécs вперше було ініційовано королем Людовиком Великим у 1367 році. Сьогодні University of Pécs є одним із найпрестижніших закладів країни, де є десять факультетів, які охоплюють повний спектр вищої освіти, щоб забезпечити якісне, комплексне навчання. На додаток до освіти та дослідницької діяльності, лікування є вирішальною нашою діяльністю; Клінічний центр опікується не лише амбулаторними та стаціонарними хворими регіону, але й виконує обов’язки національного рівня в багатьох сферах.

Кожен рік University of Pécs бере участь у рейтингу міжнародних вищих навчальних закладів і добре працює. Ми прагнемо покращити наше сприйняття у всіх сферах.

Ми робили і будемо приділяти велику увагу якості освіти, оскільки добре підготовлені студенти означають для нас найкращу рекламу. У цьому дусі постійний розвиток людських ресурсів та умов інфраструктури є нашим головним пріоритетом. Ми докладаємо зусиль, щоб надати нашим студентам широкий спектр знань. Тому ми пропонуємо підтримку значної частини наших студентів для участі в різноманітних програмах стажування та обміну у визнаних навчальних закладах Європи та інших розвинених країн. Щоб підвищити рівень освіти, ми використовуємо найсучасніші технології та запрошуємо найкращих викладачів. Ми взяли свій девіз від Луїса Пастера: «випадок сприяє підготовленому розуму». Найбільш приємно, що кількість студентів за останнє десятиліття стабілізувалася, а кількість іноземних студентів значно зросла. University of Pécs є не тільки престижним навчальним закладом, але й дружнім до студентів. Ми хочемо, щоб наші студенти навчалися на успіх і також добре проводили час.

University of Pécs проводить міжнародно визнану дослідницьку роботу. Ми робимо все можливе, щоб наш університет був оптимальним вибором робочого місця для наших талановитих дослідників, а не просто відправною точкою. Ми заохочуємо наших шановних колег внутрішніми грантовими схемами для ще кращої роботи. У дослідницькому центрі імені Яноша Сентаготая наші дослідники та студенти мають передові технології, обладнання та інструменти. Основним науковим профілем нашого університету є фундаментальні наукові дослідження; однак завдяки прикладним дослідженням ми також постійно розвиваємо наші виробничі відносини.

В рамках програми «Сучасні міста» в нашому університеті відбувалася масштабна модернізація. У цьому контексті не тільки відбувається будівництво нових будинків і реконструкція існуючих, але ця діяльність ведеться паралельно з навчанням кадрів. Програма «Сучасні міста» була створена у співпраці з містом Печ.

Печ є привабливим, дружнім маленьким містечком і людським масштабом; він не тільки приймає, але й служить домом для наших громадян університету. Університет є домінуючою установою міста; окрім студентів, майже всі мешканці Печа відчувають зв’язок із ним. Присутність великої кількості іноземних студентів з усього світу та середземноморська атмосфера роблять Печ приємним, жвавим університетським містом, де так багато життя. University of Pécs , однак, не обмежується центром округу Баранья; є незалежний факультет у місті Szekszárd, і існує мережа навчальних центрів по всьому Задунайському регіону навіть за кордоном.

Якщо ви бажаєте навчатися в мультикультурному середовищі за розумну плату за навчання та отримати високоякісну освіту в найстарішому університеті Угорщини, не соромтеся звертатися до нас.

Статистика

 • 650 років традиції
 • Входить до 3 найкращих угорських університетів
 • UP належить до 2,5 провідної міжнародної вищої освіти в усьому світі (джерело: QS WUR 2021)
 • 40 років досвіду в міжнародній освіті
 • 2000 викладачів
 • 22 000 студентів із 130 різних країн із співвідношенням 22% іноземних студентів
 • з 5000 іноземних студентів понад 1000 отримують стипендію Stipendium Hungaricum від приблизно 90 партнерів, які відправляють
 • 10 факультетів
 • 24 власні клініки
 • 8 гуртожитків, розташованих у житловому районі міста Печ
 • Сучасний дослідницький простір площею 7700 м2 із високотехнологічними лабораторіями в дослідницькому центрі Szentágothai гарантує, що наші колеги в галузі біотехнологій, екологічних технологій, комп’ютерних технологій і нанонауки можуть досягти успіху.

  Стипендії та фінансування

  Розкрийте свій потенціал за допомогою престижної стипендії Stipendium Hungaricum. Ця стипендіальна програма, започаткована урядом Угорщини, пропонує ряд переваг, зокрема:

  ✅ Безкоштовне навчання

  Програма стипендій Stipendium Hungaricum

  University of Pécs пропонує кілька стипендій для іноземних студентів. Найпопулярнішою з них є стипендіальна програма Stipendium Hungaricum, яка була започаткована в 2013 році урядом Угорщини в рамках державної політики під назвою «Східне та південне відкриття». Програмою стипендій керує громадський фонд Темпус.

  Основною місією програми є збільшення кількості іноземних студентів в Угорщині та заохочення угорських вищих навчальних закладів залучати найкращих іноземних студентів. Зараз у програмі задіяно 68 партнерів-відправників.
  Щороку сотні іноземних студентів вступають до нашого університету завдяки цій стипендії.

  Положення, на які поширюється стипендія

  • Безкоштовне навчання: звільнення від плати за навчання
  • Щомісячна стипендія: без ступеню, бакалавра, магістра та однорівневого рівня магістра: щомісячні 43 700 HUF внески на витрати на проживання протягом 12 місяців на рік, до завершення навчання, докторський рівень: щомісячні 140 000 HUF протягом 12 місяців рік, до закінчення навчання
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії
  • Медичне страхування: медичні послуги згідно з відповідним законодавством Угорщини та додаткове медичне страхування до 100 000 форинтів на рік на особу.

  Hungarian Diaspora Scholarship

  Найновіша стипендія, яка доступна в University of Pécs – це стипендія угорської діаспори, яка дає вам винятковий шанс розвиватися як особисто, так і академічно. Навчаючись в Угорщині, ви можете відкрити для себе тисячолітню історію та культуру Угорщини, відчути унікальні угорські традиції та покращити свої знання угорської мови.
  Як стипендіат діаспори ви можете отримати міжнародно визнаний ступінь у вищому угорському навчальному закладі найвищого рівня та отримати висококонкурентоспроможні знання для просування як особисто, так і академічно. Ви можете вибрати з широкого спектру програм, які викладаються англійською або угорською мовами, які охоплюють усі сфери вищої освіти на всіх рівнях. В University of Pécs ви можете вибрати між 280 програмами навчання. Ця стипендія також є чудовою можливістю побудувати свою професійну мережу та дізнатися все про країну в сприятливому та привітному студентському середовищі!

  Положення, які покриває стипендія

  • Безплатне навчання: звільнення від сплати за навчання
  • Щомісячна стипендія (за бажанням)
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії. (за запитом)
  • Medical insurance

  У вас може бути шанс стати стипендіатом діаспори, якщо ви проживаєте в діаспорі, або ви є іноземним громадянином з іноземною адресою, і ви живете за кордоном принаймні 10 років поспіль, і ви були отримання середньої освіти за межами Угорщини протягом останніх 4 років. Програма доступна для представників угорської діаспори, які проживають у будь-якій країні за межами Європейського Союзу, Республіці Сербія чи Закарпатській області України. Додаткову інформацію про діаспори можна знайти тут. Передумовою для подання заявки є отримання рекомендації від місцевої організації діаспори або угорської делегації. Щодо видачі рекомендації, радимо звертатися до діаспорних організацій та делегацій за 1-2 місяці до подачі заявки.

  Програма стипендій для християнської молоді

  Нарешті, дозвольте познайомити вас зі стипендіальною програмою для християнської молоді. Як власник християнської стипендії ви можете отримати міжнародно визнаний ступінь у вищому угорському навчальному закладі найвищого рівня та здобути конкурентоспроможні знання для просування як особисто, так і академічно. Ви можете вибрати програму з викладанням англійською мовою, яка охоплює деякі галузі вищої освіти на всіх рівнях. В University of Pécs ви можете вибрати одну з 19 програм навчання. Ця стипендіальна програма також є чудовою можливістю побудувати свою професійну мережу та дізнатися все про країну в сприятливому та гостинному студентському середовищі!

  Положення, які покриває стипендія

  • Безкоштовне навчання: звільнення від плати за навчання
  • Щомісячна стипендія 166 600 HUF на місяць (140 000 HUF для докторантів),
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії,
  • Відшкодування витрат на проїзд у розмірі 200 000 HUF за навчальний рік,
  • Medical insurance


  Хто може подати заявку?

  У вас може бути шанс стати християнським стипендіатом, якщо ви є громадянином наступних країн: Єгипет, Ліванська Республіка, Республіка Ірак, Держава Ізраїль, Палестина, Ісламська Республіка Пакистан, Сирійська Арабська Республіка, Республіка Кенія, Федеративна Демократична Республіка Ефіопія, Республіка Вірменія та Нігерія.
  Передумовою для подання заявки є отримання офіційної рекомендації від місцевої християнської церкви.
  Ви є повнолітнім громадянином на початку навчання за стипендією; вам виповнилося 18 років до 31 серпня року зазначеного кінцевого терміну подання заявки,
  Ви маєте кваліфікацію та необхідні мовні навички як передумову для програми навчання, на яку подано заявку, і подаєте підтверджуючий документ до кінцевого терміну подання заявок, але не пізніше 1 серпня року поточного циклу заявок.
  Програми бакалавра, магістра та однорівневої магістерської програми відкриті для всіх заявників, а докторські програми відкриті для тих заявників, які закінчили навчання бакалавра/магістра в рамках Стипендіальної програми для молодих християн в Угорщині або зареєстровані на останній семестр свого навчання в академічному році як стипендіати Стипендії для християнської молоді.

  Please visit the university website for more information.

  Campus Life & Facilities

  • Кожному студенту 1 курсу гарантоване поселення в гуртожиток та персональний наставник («бадді»).
  • Студентське консультування
  • Libraries
  • Клініка правової допомоги
  • Спортивні споруди та спортивні групи

  Розташування

  • Pécs

   University of Pécs, , Pécs

   Chat with students

   Запитання