University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

Введення

Школа Анненберга проводить дослідження, які сприяють розумінню суспільного та приватного спілкування. Школа виховує докторантів з теорій, сутності та методів комунікаційних досліджень, а також забезпечує першокласну гуманітарну освіту для студентів за спеціальністю "Комунікація".

Школа комунікації Анненберга при Університеті Пенсільванії поєднує в собі близькість високоселективних програм випускників та студентів з динамізмом, ресурсами та персоналом великого науково-дослідного інституту. Студенти Анненберга, розміщені в одному з провідних дослідницьких університетів та міст світового класу, можуть слідувати своїм дослідницьким інтересам практично на будь-якому обраному ними академічному перехресті. Вплив цифрових мереж на широкомасштабну групову діяльність, вплив повідомлень та засобів масової інформації, пов’язаних зі здоров’ям, на рішення в галузі охорони здоров’я та аспекти взаємопов’язаних соціальних, економічних та технологічних систем на повсякденне життя - лише деякі з багатошарових та взаємопов’язані галузі досліджень, виявлені серед викладачів Анненберга, дослідників та студентів.

Завдяки колегіальному охопленню, що охоплює континенти, сьогодні Анненберг представляє злиття знань приїжджих науковців та практиків, надаючи студентам Анненберга можливості як офіційно, так і неформально взаємодіяти з одними з найбільш захоплюючих інтелектуальних талантів у світі.

Розташування

  • Philadelphia

    Walnut Street, 19104, Philadelphia

    Програми

    Запитання