University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

Введення

У GIBS ви маєте впевненість у досвіді бізнес-школи, який охоплює технології та зриви, одночасно знаходячи шляхи гуманізації та підключення до нового цифрового світу праці.

Як підприємницька установа, що має глибокі зв'язки з африканським континентом, GIBS кардинально змінилася з моменту свого заснування у 2000 році. Створена на основі значного фонду бізнесмена та мецената сером Дональдом Гордоном, бізнес-школа Університету Преторії перетворилася на бізнес школа бізнесу, заснована професором декана Ніком Бінеделлом, в африканській установі та дослідницькому центрі світового класу під керівництвом колишнього професора декана Ніколи Клейн.

GIBS, який довгий час вважався бізнес-школою з бездоганними міжнародними показниками, лідирує серед світових колег завдяки поступовому зосередженню на змішаному навчанні у поєднанні з прагненням до значущого досвіду.

В основі нашого підходу лежить наша відданість навчанню впродовж життя, відданість високоякісним та інноваційним методам навчання, дотримання етичних та стійких цінностей та перспективний погляд на бізнес та його роль у світі. Доступ до місцевих та міжнародних викладачів гарантує, що ваш досвід роботи з GIBS є актуальним у всьому світі та відкриває двері для цінованих глобальних мереж.

Розташування

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    Програми

    Запитання