Keystone logo
University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

Введення

Про факультет

Факультет економіки та бізнесу в Рієці був заснований у середині 1961 року. З першими лекціями, починаючи з 1 листопада 1961 року, факультет навчав економічних експертів, особливо для посилення економічного розвитку Хорватського Прибережжя та регіону Істрія. У 2001 році факультет переїхав на нову адресу: I. Filipovića 4, Рієка.

Починаючи з 2005/2006 навчального року, факультет економіки та бізнесу Університету Рієки (EFRI) проводить університетські навчальні програми відповідно до Болонської декларації для навчальних програм економіки та бізнес-економіки. Покращуючи розвиток навчальних програм, факультет прийняв міжнародно визнану модель 3 + 2 + 3, щоб після завершення трирічної університетської програми бакалаврату студенти отримали ступінь бакалавра економіки (бізнесу), який є після чого йде дворічна аспірантура, а після закінчення навчання студенти отримують ступінь магістра. Потім закінчення трирічної аспірантури веде до отримання вченого звання Ph.D.

Велика кількість іноземних університетів, з якими факультет підписав угоди про співпрацю в різних сферах, кількість запрошених професорів, залучених до навчального процесу, і кількість викладачів факультету, які залишаються в іноземних університетах, а також збільшення кількості приїжджих і Виїзні студенти в рамках програм мобільності показують поточний обсяг залучення факультету економіки та бізнесу до міжнародної вищої освіти та дослідницького простору.

Акредитація

Ми не акредитовані в AACSB, але ми є членом цієї асоціації та перебуваємо в процесі подання заявки.Але наша програма бакалавра акредитована EFMD, а наша Ph.D. програма акредитована EDAMBA:Акредитації та членство | University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business .

Місія

У міжнародному бізнесі та науковому середовищі, а також у співпраці з громадою, шляхом навчання та розвитку підприємців, орієнтованих та соціально відповідальних лідерів, менеджерів та дослідників, ми сприяємо розвитку суспільства та науки.

Бачення

Інтеграція в європейський простір вищої освіти та європейський дослідницький простір супроводжується переважною підтримкою розвитку економіки. Інтеграцію можна побачити через конкурентоспроможність навчальних програм, обмін студентами, академічний та адміністративний персонал, а також спільні міжнародні навчальні та дослідницькі проекти. Кредитна підтримка економіки здійснюється шляхом розробки корисних для економіки освітніх програм, спільних, взаємовигідних дослідницьких проектів, а також широкого залучення студентського потенціалу. Факультет буде визнано затребуваним і надійним вищим навчальним закладом, партнером з економікою, а також з іншими національними та міжнародними науковими та освітніми установами та студентами. Факультет повинен бути установою, яка буде постійно розвиватися та покращувати свої навчальні програми, дослідження та свій персонал.

Розташування

  • Rijeka

    Ivana Filipovića 4 51000 Rijeka Croatia, , Rijeka

    Запитання