University of Sopron

University of Sopron

University of Sopron

Введення

Основними дисциплінами University of Sopron є економіка, педагогіка, лісове господарство та деревообробка.

Він розташований у мальовничому містечку на північному заході Угорщини. Шопрон має чудове розташування - лише 220 км від Будапешта, 60 км від Відня та 90 км від Братислави.

Кампус University of Sopron розташований у зеленій зоні, оточений власним ботанічним садом - лише за кілька хвилин ходьби від центру міста. Переможець Міжнародної нагороди Green Gown Awards University of Sopron знаходиться в авангарді країни та навіть світу в кількох сферах, пов’язаних зі сталим функціонуванням та розвитком.

Університет пропонує 3 бакалаврські, 5 магістерські та 3 докторські програми навчання для іноземних студентів із вищезазначених дисциплін. Його стратегічні цілі полягають у навчанні розумних і творчих професіоналів з акцентом на принципах сталого розвитку, поважаючи попередників і вирішуючи виклики 21 століття.

Навчання в меншому заміському закладі, такому як University of Sopron має багато переваг - навчання проводиться в менших групах, де учасники та викладачі добре знають один одного, а ефективність висока, спілкування є прямим; адміністрування плавне, ви дійсно можете зосередитися на навчанні; У Шопроні все знаходиться в межах пішої досяжності, тому вам не доведеться витрачати час на щоденні поїздки.

Кімната в гуртожитку гарантується за запитом для всіх наших студентів, і вона знаходиться в декількох хвилинах ходьби від усіх будівель університету, а також багатьох магазинів і зручностей.

Історія нинішнього University of Sopron налічує кілька століть:

Роки заснування (1735-1808-1846)

Лісівнича вища освіта, давно створена галузь навчання, ядро освіти університету, розпочалася в інституті, заснованому для гірничої та металургійної освіти. Школа підготовки гірничих офіцерів була заснована указом Карла III, підписаним 22 червня 1735 року в Сельмечбанья.

Марія Терезія заклала основи академічної освіти своїм декретом, підписаним 22 жовтня 1762 року.

На спільній нараді казначейства та палати королівського монетного двору та гірництва в червні 1807 року обговорювалося створення лісотехнічної школи поряд з Гірською академією.

Угорська Королівська гірнича та лісова академія, Угорський Королівський гірничо-лісотехнічний коледж в Селмебабні (1867-1918)

Після Компромісу 1867 року Академія стала державною установою Угорщини, що зменшило її міжнародне значення. У 1904 році заклад отримав назву «Угорський королівський гірничо-лісовий коледж».

З початком Першої світової війни в житті коледжу стався великий перелом. Останні лекції осіннього семестру почалися 6 жовтня 1918 року, але навчальний рік не вдалося закінчити. Внаслідок мирного договору після війни Сельмечбанья більше не була угорським містом; воно належало новій Чехословаччині. Переселення з родової резиденції розпочалося восени 1918 року за постановою ради колегії та наказом міністерства фінансів.

Коледж у Шопроні. Організаційні зміни (1919-1950)

Завдяки рішучості заступника держсекретаря Хуго Лене та мера Міхая Турнера місто Шопрон забезпечило коледж новим домом. Перша група студентів прибула в березні 1919 року на чолі з ректором Гезою Резом.

Коледж був перейменований на Угорський королівський коледж гірничої та лісової справи в 1922 році, показуючи його розширену освітню програму. У 1934 році був створений Угорський Королівський університет технологій та економіки Йожефа Надора, і коледж був інтегрований у цей університет, що базується в Будапешті, як факультет гірничої справи, металургії та лісового господарства.

У 1949 р. розпочалася самостійна інженерно-геодезична освіта. Пізніше він був інтегрований до Будапештського технічного університету. Оскільки в Мішкольці було засновано новий технічний університет, туди переїхав гірничо-металургійний факультет. Переїзд двох останніх факультетів тривав понад 10 років.

Лісотехнічний коледж, Університет лісового господарства та деревознавства, University of Sopron (1952-2000)

З 1952 р. лісогосподарський факультет діяв як самостійний лісотехнічний технікум з присвоєнням статусу університету. У 1956 році буря історії завдала сильного удару по коледжу. Після поразки революції значна частина викладачів і студентів покинула країну. Більшість із них поїхали до Канади, де вони сформували Шопронський відділ факультету лісівництва Університету Британської Колумбії та закінчили там навчання. Інші поїхали до Німеччини, Швейцарії та Австрії.

У 1957 році розпочато підготовку інженерів деревообробної промисловості. 1 вересня 1962 року було створено Університет лісового господарства та деревини з двома факультетами. У 1972 році університет відкрив новий факультет, факультет землевпорядного коледжу Секешфегервара. У 1985 році розпочато навчання в аспірантурі для інженерів паперової промисловості.

University of Sopron (1992- )

У 1992 році для підготовки студентів-економістів було створено Інститут розвитку економіки та управління підприємством.

Після періоду підготовчих робіт, у 1994 році був заснований Інститут прикладного мистецтва, а на факультеті деревознавства розпочалася підготовка художників.

1 вересня 1996 року університет змінив назву на University of Sopron .

Університет Західної Угорщини (2002-2007), (2008-2017)

Підготовка студентів з економіки розпочалася в Шопроні в 1995 році. Економічний факультет був заснований у 2000 році, коли завдяки політиці раціоналізації угорської вищої освіти університет був розширений шляхом включення факультету Apaczay Csere János у Дьйорі, факультету Сільськогосподарські та харчові науки Мошонмадьяровара та Педагогічний факультет Бенедека Елека Шопрона. Університет був перейменований в Університет Західної Угорщини і мав свою штаб-квартиру в Шопроні. Після включення Berzsenyi Dániel College of Szombathely 1 січня 2008 року університет мав десять факультетів у п'яти містах.

University of Sopron (2017–)

На підставі рішення уряду в 2015-17 роках університет був реорганізований, а факультети за межами Шопрона були об'єднані з іншими університетами.

Чотири факультети залишилися в Шопроні: Педагогічний факультет імені Бенедека Елека, Факультет лісівництва, Факультет економіки імені Александра Ламфалуссі та Факультет інженерії, наук про деревину та прикладних мистецтв імені Симоні Каролі, усі вони є частиною перейменованого University of Sopron .

University of Sopron продовжує концентруватися на освіті та дослідженнях, розвиваючи свої сильні сторони, керуючись своїм баченням і традиціями, характерними для Університету Західної Угорщини та його попередника, Академії Сельмекбаньї.

Основними цілями University of Sopron є подальше розширення його дослідницьких можливостей та сприяння інтернаціоналізації. Університет має намір запропонувати більше програм навчання з викладанням англійською мовою.

Тут ви можете очікувати високоякісну освіту з наголосом на професійному досвіді та першокласну інфраструктуру в зручному для життя місті та кампусі, де бурхливе студентське життя, багато культурних традицій, спорту та багато іншого.

Особливості кампусу

Шопрон – мальовниче місто на північному заході Угорщини. Він розташований на відстані 220 км від Будапешта, 60 км від Відня та 90 км від Братислави – столиць Угорщини, Австрії та Словаччини. Шопрон, розташований недалеко від кордону, має різноманітне культурне життя. Ця диверсифікація проявляється в центрі міста, оскільки його архітектура поєднує в собі західноєвропейські та угорські риси.

Шопрон оточений передгір'ями Альп, тому він характеризується прекрасним горбистим ландшафтом, який ідеально підходить для активного відпочинку на природі, як-от біг підтюпцем, катання на гірських велосипедах і піший туризм. Озеро Ферте, найбільше ендорейне озеро Центральної Європи, також знаходиться дуже близько до міста.

  Прийом

  Віза

  Якщо ви є студентом з країни, що не входить до ЄС, ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в посольстві Угорщини у вашій країні принаймні за 2 місяці до початку навчання.

  Маючи дійсну студентську візу, ви можете подати заявку на дозвіл на проживання в посольстві або після прибуття. Зверніть увагу, що отримання студентської візи може тривати до 60 днів.

  Вам знадобляться наступні пункти для вашої візової заяви, якщо вам потрібна віза.

  • візова анкета
  • паспорт (термін дії не менше 18 місяців, але бажано до кінця навчання).
  • три фотокартки паспортного формату
  • Лист про прийняття від університету
  • (транзитна віза, якщо потрібна)
  • АБО квитанція банківського переказу про сплату плати за навчання, або довідка про оплату з університету, АБО лист про вступ від приймаючої установи (якщо ви є стипендіатом)
  • Посольство може попросити надати ваше бронювання літака або квиток за тарифом, а також підтвердження проживання

  Розташування

  • Sopron

   4 Bajcsy-Zsilinszky St., 9400, Sopron

   Запитання