University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Введення

Космічний інститут Університету Теннессі (UTSI) — це освітня та науково-дослідна установа для аспірантів, розташована в Середньому Теннессі, поруч із комплексом інженерного розвитку Арнольда ВПС США. UTSI був заснований в 1964 році як частина Університету Теннессі і став міжнародно визнаним закладом для аспірантури та досліджень в галузі техніки, фізики, математики та авіаційних систем і зробив значний внесок на місцевому, державному, національному та глобальному рівнях. .

Місія

UTSI постійно демонструє культуру передового досвіду в аспірантурі та спонсорує дослідження для просування найсучасніших інтегрованих аерокосмічних випробувань, які додають цінність для успіху наших зацікавлених сторін.

Бачення

Бути провідним університетом у галузі інтегрованих аерокосмічних випробувань.

Наші випускники

Понад 2000 наукових ступенів — у тому числі понад 250 докторських — були присуджені через UTSI, велика кількість з них — громадянам Теннессі. Протягом багатьох років UTSI обслуговує промисловість Теннессі, пропонуючи за межами кампусу програму магістра наук (MS) з інженерного менеджменту (промислова інженерія) у промислових місцях. У нас є багато видатних випускників, деякі з яких досягли загальнонаціональної слави як астронавти, президенти компаній, провідні вчені, інженерні менеджери, а також відомі вчені та вчені. Багато наших випускників займають високі посади в промисловості, уряді та університетах не тільки в Сполучених Штатах, а й в інших країнах.

Акредитація

Університет Теннессі, Ноксвілл, акредитований Комісією коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл (SACCCOC). Студенти, які здобувають дипломи та сертифікати з дисциплін, що пропонуються Космічним інститутом Університету Теннессі, є випускниками Університету Теннессі в Ноксвіллі, який постійно акредитований SACSCOC з 1897 року і має право присуджувати ступені бакалавра, магістра та доктора. Зв’яжіться з Комісією з коледжів за адресою 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500, щоб отримати запитання щодо акредитації Університету Теннессі, Ноксвілл.

Особливості кампусу

Космічний інститут Університету Теннессі займає лісистий кампус площею 365 акрів біля водосховища Вудс у тихій обстановці, яка ідеально підходить для студентів і дослідників. У головному будівельному комплексі, який отримав кілька архітектурних нагород за свій дизайн, розташовані аудиторії, конференц-зали, адміністративні, факультетські та аспірантські кабінети. У комплексі також є науково-дослідна бібліотека та дванадцять додаткових корпусів, присвячених переважно лабораторній роботі. Зауважте, що протягом цього часу ми не забронюємо на повну кількість місць через обмеження щодо COVID, які все ще діють.

Відкритий зелений простір

Для зустрічей на вулиці можна зарезервувати зелені насадження в кампусі. Це чудовий простір для створення команд та лідерства, наукових таборів, зустрічей, прийомів, весіль тощо. Розташований на нижньому поверсі головного навчального корпусу, цей номер призначений для осіб з обмеженими фізичними можливостями та має прекрасний вид на озеро. Функції включають аудіовізуальний, висувний екран, дошку, Wi-Fi, суміжну кухню та патіо.
Місткість: 30 місць.

Лобі

Просторе вестибюле з високими вікнами з видом на озеро може вмістити як офіційні, так і неформальні заходи. Ідеально підходить для прийомів, ярмарків вакансії та технологій тощо. Серед можливостей — аудіо-візуальні можливості.
Місткість: 100 стоячих.

Комп'ютерна лабораторія

Ми маємо комп’ютерну лабораторію, оснащену аудіовізуальним обладнанням, відеоконференціями, настінною дошкою для сухого стирання/проекційним екраном та доступом до окремих комп’ютерів.
Місткість: 16 місць.

«Вид»

Сучасний простір має стіну з вікнами, що виходять на водосховище Вудс. Особливості включають телевізор з великим екраном для презентацій, звукову систему, Wi-Fi та бездротовий мікрофон. З балкона відкривається вид на озеро.
Місткість: 180 сидячих, 200 стоячих.

Кейтеринг “The View” Від простої перерви на каву до елегантного заходу — Служби харчування Space Institute легко доступні для ваших потреб. Послуги включають сніданок, пізній сніданок, обід або вечерю та задовольнять будь-які потреби в харчуванні, від неформальних тарілок для найменших груп до повних обідів на 150 осіб. Ми пропонуємо широке меню повсякденних і офіційних обідів. Сюди входять коробкові страви, шведські столи в стилі кав’ярні та різноманітні страви, які можна подавати на території кампусу.

Нижній конференц-зал

Приступайте до справи у цьому великому, функціональному приміщенні для зустрічей, розташованому в головному корпусі кампуса. У кімнаті є конференц-столи, стільці, цифрова проекційна система, настінний проекційний екран, бездротовий мікрофон, настінна дошка сухого стирання та Wi-Fi.
Місткість: 52 сидячих і 70 стоячих.

Аудиторія

Поступово піднесені сидіння в театральному стилі та широка сцена забезпечують комфортне місце для виступів та виступів. У кімнаті є професійне освітлення та звук, бездротовий мікрофон та цифрова проекційна система з великим екраном.
Місткість: 528 театральних місць на першому поверсі та 148 на балконі.

Конференц-зал Jacobs

Потрібне більше простору або кілька кімнат для проведення зустрічей? У нас є невеликий, функціональний конференц-зал, оснащений аудіо-візуальним обладнанням, відеоконференціями, конференц-столом, стільцями, цифровими проекційними системами, Tandberg та дошками.
Місткість: 12-22 місця в залежності від кімнати

Підтримка Arnold Engineering Development Center

Відповідно до своєї місії UTSI підтримує Центр інженерних розробок Арнольда (AEDC) у підтримці «сучасного» досвіду як на технічних, так і на управлінських посадах. Близько 500 співробітників AEDC здобули дипломи в інституті, в тому числі 40 докторів. Крім того, тисячі брали участь у програмах безперервної освіти, які пропонує UTSI. Викладачі та студенти працювали над різними дослідницькими та технологічними проектами з персоналом AEDC. Керівництво AEDC часто визнавало, що освітня підтримка UTSI має вирішальне значення для AEDC у виконанні його національної місії для Міністерства оборони, NASA та аерокосмічної промисловості.

  Прийом

  Стипендії та фінансування

  Фінансова допомога

  Студенти, які відвідують Космічний інститут Університету Теннессі (UTSI), мають доступ до кількох видів фінансової допомоги. Нагороди призначаються в основному студентам денної форми навчання, які навчаються на кампусі, і більшість з них засновані на академічних заслугах, а не на виявлених потребах. Незважаючи на те, що немає кінцевих термінів для подання заявок на посаду асистента/стипендії, нагороди будуть призначатися, коли з’являться можливості. Таким чином, раннє подання збільшує шанси студента отримати пропозицію. Заявку можна заповнити під час подачі заявки на вступ до кампусу UTSI онлайн або ви можете подати заявку.

  Аспірантури

  Дослідницькі асистенти (GRAs) доступні для кваліфікованих студентів у галузі інженерної та прикладної фізики, щоб брати участь у складній дослідницькій та академічній роботі, що веде до здобуття ступеня магістра, одночасно одержуючи компенсацію за виконання дослідницьких послуг, які сприяють написанню їх дисертації чи дисертації. Оскільки UTSI пропонує лише програми для випускників, асистентські посади недоступні. Асистенти найчастіше надаються студентам денної форми навчання, як США, так і міжнародним. Початкові нагороди присуджуються на 12-місячний період і можуть бути поновлені на основі задовільного прогресу в досягненні цілей ступеня та науково-дослідної роботи, а також наявності фінансування. Студенти, які відвідують UTSI без посади асистента, можуть отримати одну премію в будь-який час протягом навчального року, якщо викладач підтримує таку акцію і є кошти.

  Призначення на 12 місяців початкового наукового асистента передбачає оплату навчання, оплату обслуговування, медичне страхування та стипендію.

  Кандидати повинні надати бали GRE (лише загальний тест), хоча мінімальні бали не потрібні та три рекомендаційні листи для асистентів-дослідників. Зазвичай студентам потрібен CUM GPA принаймні 3,2 за шкалою 4,0, щоб бути конкурентоспроможними за нагороду при вступі.

  (Дедлайн: немає кінцевого терміну, але студентам настійно рекомендується подавати заявки якомога раніше)

  Стипендії/стипендії

  Місцеві стипендії

  На честь осіб, які зробили унікальний внесок у Космічний інститут, було створено кілька фондів. Ці стипендії в розмірі до 3000 доларів США на рік присуджуються особливо видатним студентам США і використовуються як доповнення до посад асистентів або стипендій. Стипендії, які зараз присуджуються, включають стипендію мистецтва та Хелен Мейсон, міжнародну стипендію для тестування та оцінки, стипендію Морріса Л. Саймона, стипендію Томаса Джефферсона, стипендію Джордана Г. Енніса, стипендію Вільяма Р. Картера, стипендію Ллойда В. Кроуфорда, Creation per Sapientia Revelata, Fellowship та стипендія Дж. Б. Дікса.

  (Кінцевий термін: кандидати на асистентську посаду або стипендії, отримані до 15 лютого на наступний осінній семестр, автоматично розглядаються. Початкові нагороди зазвичай проводяться в березні.)

  Онлайн-стипендії для недопредставлених расових/етнічних меншин США

  Для сприяння розмаїттю та залученню до інженерної робочої сили та студентів Університету Теннессі, фінансування доступне для кваліфікованих студентів із недостатньо представлених расових/етнічних меншин США.

  Придатність

  Щоб мати право на участь, заявник повинен бути:

  1. Прийнятий аспірант за освітніми програмами або сертифікатами з інженерії промисловості та систем, аерокосмічної інженерії чи машинобудування в УТК
  2. Громадянин США з перевагою надається місцевості в штаті Теннессі
  3. Здатний продемонструвати мотивацію та здатність досягти успіху в аспірантурі на основі академічної звітності, письмового есе та трьох рекомендаційних листів

  Фінансова підтримка

  Фінансова підтримка студентам надається за такими варіантами:

  1. Онлайн/дистанційна стипендія для меншин – (повне навчання та оплата, а також підтримка книг)

  Ця стипендія призначена для студентів, які бажають отримати ступінь магістра онлайн/дистанційно, яким потрібно розпочати або продовжити кар’єру повний робочий день. Студенти отримують повну плату за навчання та оплату, а також підтримку книг. Очікується, що студенти візьмуть 3-9 кредитних годин за семестр.

  1. Неповна стипендія для меншин (половина навчання та плата)

  Part-time Minority Fellowship призначено для студентів, які бажають отримати ступінь магістра, які можуть надати власну фінансову підтримку на навчання, оплату та книги, але потребують гнучкості, щоб відвідувати аспірантуру за графіком неповного робочого дня.

  (Крайній термін: немає кінцевого терміну, але доступна обмежена кількість стипендій.)

  Студентські позики

  Студентські позики надаються Управлінням фінансової допомоги в UT Knoxville. FAFSA можна подати в електронному вигляді. Подача FAFSA до федеральних програм допомоги студентам розпочинає процес отримання позики Stafford, Supplemental, Perkins та/або Plus. Обмежена позика також може бути доступна на випадок надзвичайних ситуацій. Щоб отримати студентську позику, студенти мають бути прийняті як бажаючі отримати ступінь і зарахувати не менше шести семестрових годин.

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

  Запитання