© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Введення

University of Vaasa Executive Education має міцне коріння в Університеті Вааси та світі науки. Ми є найцікавішим і найвпливовішим постачальником послуг для дорослих і безперервної освіти для менеджерів і професіоналів у Фінляндії.

Чому варто вибрати University of Vaasa Executive Education ?

Ефективність

Ми пропонуємо надихаючу та ефективну освіту для дорослих і безперервну освіту, яка надає вам практичні інструменти для ефективної та результативної роботи в постійно мінливому світі роботи.​

Експертиза

Наші практичні програми використовують досліджену університетську науку, теорію та навчальний процес для ефективного вирішення повсякденних завдань управління та бізнесу.​

Доступність

Ми є орієнтованим на надання послуг, гнучким і доступним партнером у сфері освіти для дорослих і безперервної освіти, який зробив свої послуги простими у виборі, адаптації, купівлі та доставці.​

Виділяйтеся та справляйте враження

Надихаюче та якісне навчання для ефективного розвитку трудового життя

Executive Education в Університеті Вааса – це коуч, тренер і експерт з лідерства, організаційного розвитку та ділових навичок. Ми пропонуємо інноваційний підхід до проблем зростання, змін і лідерства. Ми також є природним спаринг-партнером для компаній. Ми хочемо інвестувати в навички. Ми зміцнюємо та розвиваємо розуміння бізнесу наших партнерів і клієнтів. Наша підготовка дає впевненість у прийнятті рішень і вміння дивитися вперед. Модульна структура наших курсів забезпечує гнучкість відповідно до вашої роботи та життєвої ситуації.

Освітні програми для керівників

Наші освітні програми для керівників включають як короткострокові, так і довгострокові програми для керівників, керівників середньої ланки та менеджерів, які працюють як безпосередні керівники. Програми охоплюють лідерство та менеджмент, різні сфери бізнес-компетентності та особливі характеристики вибраних галузей. Деякі навчальні модулі організовуються регулярно, а деякі є одноразовими модулями. Придивіться уважніше та знайдіть те, що підходить саме вам!

Executive MBA

  • Програма Executive MBA в Університеті Вааса скерує ваші думки та дії в стратегічному та більш прибутковому напрямку. Новітні наукові знання забезпечують міцну основу, яку ви можете застосувати на практиці за допомогою програми МВА. Правильні цифри та слова є необхідністю в управлінні. Таким чином, наша програма охоплює як основні ділові навички, так і лідерство, орієнтоване на людей, не забуваючи про клієнтів.

Індивідуальні програми

  • Ми можемо організувати індивідуальні програми навчання та розвитку, такі як коучинг для менеджерів, коучинг для керівників і благополуччя на роботі, щоб задовольнити потреби вашої організації в областях Університету Вааса. Ми можемо охопити різні теми в менеджменті та бізнесі, а також у технологіях та державному менеджменті.

Інтернет-курси

  • Ми пропонуємо онлайн-тренінги для експертів, менеджерів і керівників, які не залежать від місця та часу. Наші навчальні онлайн-курси базуються на науково обґрунтованих знаннях, є практичними та пропонують конкретні інструменти для задоволення потреб у трудовому житті.

Доктор ділового адміністрування DBA

  • Якщо ви хочете зробити вагомий внесок у практичну діяльність в організаціях, суспільствах та економіці, одночасно розвиваючи власну кар’єру, тоді вам слід змінити своє бачення та розширити свої горизонти через DBA.

Розташування

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

Запитання