Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Введення

University of Southern California коледж літератури, мистецтв і наук, є науковим ядром University of Southern California . Наша різноманітна спільнота працює у галузі природничих, соціальних та гуманітарних наук, досліджуючи фундаментальні питання про те, хто ми є, як працює світ і що ми можемо зробити для покращення та збагачення суспільства.

Наш факультет розширює межі знань та надає студентам навички навчання протягом усього життя, які дозволяють їм долати виклики надзвичайної соціальної та технічної складності. Окрім навчальних аудиторій та лабораторій, наші вчені співпрацюють з керівниками державного та приватного секторів, вносячи нові способи мислення в проекти, що вимагають їхньої експертизи.

Деякі з найталановитіших студентів у світі приваблює University of Southern California Дорнсіфе своїми інноваційними курсами та настроюваними програмами навчання. І оскільки вони не задоволені тим, що чекають, поки випускний зробить вплив, кожен студент бере участь у практичному навчанні на практиці, що перетворює думку на дію.

Розташування

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, США

    Запитання