Keystone logo
University of Wroclaw

University of Wroclaw

University of Wroclaw

Введення

Вроцлавський університет має багату історію понад три століття. Заснований Леопольдом I Габсбургом університет з скромної школи, якою керували єзуїти, перетворився на одну з найбільших академічних установ Польщі. На початку XIX століття в університеті було п'ять факультетів: філософія, католицьке богослов'я, євангельське богослов'я, право та медицина. Пізніше його розширили численні секції, лабораторії та музей природи, який існує до сьогодні.

Після Другої світової війни група польських професорів, колишніх з Львова, розпочала навчання та наукові дослідження у Вроцлавському університеті. Спочатку вони створили факультети права та управління, мистецтва, природничих наук, сільського господарства, ветеринарії, медицини, математики, фізики та хімії. Деякі з цих факультетів скоро перетворилися на інші університети.

З початку ХХ століття Вроцлавський університет видав 11 лауреатів Нобелівської премії, таких як Теодор Моммзен, Філіп Ленард, Едуард Бюхнер, Пол Ерліх, Фріц Хабер, Фрідріх Бергіус, Ервін Шредінгер, Отто Стерн і Макс Борн.

Сьогодні першим і найважливішим напрямком Університету Вроцлава є наукове дослідження. Наші вчені мають численні зв'язки з колегами-дослідниками інших вищих навчальних закладів у Польщі та у всьому світі. Успіх наших дослідників був нещодавно визнаний польською владою, яка значно збільшила фінансування як обладнання, так і досліджень в нашому університеті на 80% порівняно з попередніми роками.

Як і в більшості країн, у Польщі національна система оцінки якості є частиною національної стратегії підвищення якості освіти. Кожні чотири роки Міністерство освіти оцінює факультети всіх польських університетів. У минулому році 9 із 10 факультетів отримали кваліфікацію у вищій категорії, а другий - найвищим.

Академічний інкубатор підприємництва - це новий підрозділ Вроцлавського університету, призначений допомогти студентам у відкритті власного бізнесу, надаючи безкоштовні консультації для підприємців, організовуючи конференції, семінари, субсидуючи вибрані інвестиції та пропонуючи офісні приміщення. Академічний інкубатор підприємництва співпрацює з Вроцлавським технологічним парком, технологічним центром з лабораторіями, офісними приміщеннями, конференц-центром та сучасним мультимедійним обладнанням. Мета Технологічного парку - створити умови для використання науково-промислового потенціалу Вроцлава та регіону та стимулювати індустрію передових технологій. Вроцлавський університет пишається тим, що є одним з його акціонерів.

Статистика

Сьогодні Вроцлавський університет є найбільшим університетом у регіоні, де навчається понад 26 000 студентів і близько 1300 докторантів на 10 факультетах. Щорічно університет випускає 9000 студентів.

    Розташування

    • Wrocław

      University Of Wroclaw Pl. Uniwersytecki 1

      Запитання