Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

Введення

Van Andel Institute розпочав із бачення: поліпшення здоров'я людини.

Заснований родиною Ван Анделів у 1996 році, зараз в Інституті проживає понад 400 вчених, освітян та допоміжний персонал - кожен з нас глибоко пов'язаний з роботою, яку ми робимо, і зумовлений нагальним бажанням змінити ситуацію.

Щодня ми співпрацюємо на передовій фундаментальної та поступальної науки у здійсненні проривних стратегій лікування раку, хвороби Паркінсона та інших захворювань. Завдяки спільним цінностям та підприємницькому настрою ми спонукаємо до інновацій, щоб помножити вплив відкриттів та відповісти на критичні питання для нашого світу.

Ми віримо, що у сьогоднішніх студентах живе надія на завтра. Наша аспірантура пропонує суворий науково-дослідний ступінь доктора філософії. програма, яка розвиває лідерів у молекулярній та клітинній біології. Наші підходи, що ґрунтуються на дослідженнях, для освіти K – 12 допомагають створити класи, де процвітають допитливість, креативність та критичне мислення.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    Запитання