Vytautas Magnus University - PhD Programmes

Vytautas Magnus University - PhD Programmes

Vytautas Magnus University - PhD Programmes

Введення

Університет Вітовта Великого (VMU) відрізняє наш далекоглядний підхід до організації навчання, наукових досліджень та життя академічної спільноти. Науковці з Литви та з-за кордону, які брали участь у відновленні VMU у 1989 році, також визначили наші принципи, яких ми дотримуємося відтоді: прагнення підтримувати ліберальне та демократичне середовище навчання, наголошуючи на важливості естетики, чесності, толерантності та незалежності. думав. Ми пропагуємо ці ідеали, виховуючи творчість, академічний прогрес і культурну самобутність у нашій громаді.

VMU — це всеосяжний університет, присвячений досконалості у викладанні, навчанні, дослідженнях, мистецтві та інноваціях, а також виховує критичне мислення, уяву реакцію, а також бажання та здатність до безперервного навчання наших студентів, які матимуть вплив на світ, локально та глобально.

Освіта 360°

VMU має репутацію університету з глобально орієнтованим, вільним, ліберальним мисленням. Час, проведений у ВМУ, є формальним кроком у житті наших студентів, який сприяє не лише кар’єрним можливостям, а й особистісному росту, міцності характеру та відчуття самореалізації. Навчання у VMU означає отримання всебічної освіти, яка передає основні компетенції та здібності, такі як ширше розуміння глобальних проблем і суспільства, здатність до аналізу проблем і критичного мислення, дух допитливості, що дає змогу адаптуватися до нових знань і розвивати своє ставлення. навчання впродовж усього життя, що дає можливість приймати обґрунтовані судження як особистість і впевнено діяти як лідер.

Дослідження

Багато дослідницьких інновацій у VMU народжуються на злитті дисциплін. Основною перевагою досліджень у VMU є наша здатність реагувати на все більш глобалізований та конкурентний ландшафт, що спонукає до динамічного формування нових пріоритетів дослідження та сприяє постійному покращенню ефективності досліджень як на національному, так і на міжнародному рівнях. Зараз ВМУ проводить близько 100 проектів у сферах біотехнології, біофізики, технологічного права, освіти, соціології, філософії, комп’ютерної лінгвістики, оволодіння мовами та двомовністю, креативних індустрій та інших.

Глобально орієнтований університет

VMU співпрацює з багатьма університетами та вченими по всьому світу, реалізуючи проекти, обмін студентами та співробітниками та покращуючи нашу систему навчання та досліджень. Це міжнародна та багатомовна установа, яка постійно розвиває міжнародні мережі та міжкультурні діалоги, бере участь у міжнародних наукових, академічних та соціальних проектах, заохочує мобільність викладачів і студентів, а також сприяє діалогу та толерантності. VMU уникає обмежень, пов’язаних із політичними, ідеологічними та економічними інтересами, ставиться до кожного з повагою та вдячністю та надаючи можливість відвідувати курси 30 сучасних та класичних мов.

Збереження традицій

Історія Університету Вітовта Великого бере свій початок з 1922 року, коли була реорганізована Програма вищих досліджень і засновано нову школу під назвою Литовський університет.

Коли в 1919 році Литва втратила свою історичну столицю Вільнюс, вона впала на друге за величиною місто Каунас, який протягом наступних двадцяти років служив тимчасовою столицею та політичним, економічним і культурним центром країни. Так само цей університет був єдиним вищим навчальним закладом у Литві на той час і став життєво важливим розсадником культурних, наукових та сучасних національних ідей. На честь 500-річчя смерті найпопулярнішого лідера стародавньої Литви Великого князя Вітовта Великого Литовський університет був перейменований в Університет Вітовта Великого в 1930 році. У 1950 році університет був закритий радянським урядом, але його академічна традиція був живий емігрантами довгі роки до відновлення незалежності. У 1989 році завдяки колективним зусиллям литовських та емігрантських учених університет було відновлено.

ВМУ активно реалізує цілі, які поставила перед собою місцева та іноземна інтелігенція, яка заснувала університет.

Вшанування ерудитів

З моменту заснування університету в 1922 році майже 80 видатних людей отримали вчене звання почесного доктора або почесного професора. Почесні звання отримали президенти, підписанти Акту про незалежність, громадська інтелігенція, політологи, всесвітньо відомі поети, археологи, члени спільноти ВМУ, литовська та всесвітньо відома інтелігенція.

Сприяння мистецтву та творчості

Мистецькі простори VMU – це культурні гарячі точки міста. Тут щорічно відбуваються важливі культурні події та фестивалі Каунаса, як-от уже 20-річний Міжнародний Каунасський джазовий фестиваль та Міжнародний фестиваль сучасного танцю. Крім того, тут знаходять свій дім різноманітні культурні, освітні та соціальні заходи в Каунасі, а також освітні проекти та виставки, що представляють культурний та історичний контекст мистецтва. У ВМУ збираються і любителі некомерційного кіно. На факультетах та факультетах університету працює кілька сотень студентів-волонтерів, які з ентузіазмом допомагають у заходах, які проводять партнери ВМУ: Каунаський міжнародний кінофестиваль, Каунаський театр танцю AURA тощо.

Більшість заходів, які організовує VMU або в ньому, відкриті для широкої публіки – громада VMU вітає всіх жителів та гостей Каунаса, які знають культуру.

Розташування

  • Kaunas

    Vytautas Magnus University V. Putvinskio g. 23, LT-44212, Kaunas

Chat with students

Запитання