Westlake University

Westlake University

Westlake University

Введення

Westlake University - це новий тип високоякісного науково-орієнтованого університету, який базується в історичному китайському місті Ханчжоу - приголомшливому місті, відомому в усій Азії своєю довгою історією, багатою культурою, образотворчим мистецтвом і прекрасними пейзажами. Наш університет заснований видатними, всесвітньо поважними вченими та вченими. Ми швидко стаємо провідним університетом науки, техніки та інновацій. У Westlake ми наголошуємо на академічній свободі, досконалості досліджень, міждисциплінарній взаємодії та міжнародній співпраці. Ми прагнемо побудувати справді міжнародний університет світового рівня, орієнтований на дослідження.

Заняття в Westlake University викладаються англійською мовою. Зараз ми пропонуємо Ph.D. програми з біології, хімії та електронної науки та технологій, а також спільний докторський ступінь. програма з фізики з університетом Фудань. Наші бакалаврські програми з біологічних наук, хімії, фізики, електронної та інформаційної інженерії та матеріалознавства та інженерії пропонують ті ж ресурси та академічну свободу, що й наші аспірантури, і дозволяють студентам працювати разом у провідних національних лабораторіях разом із аспірантами та світовим класом. радники факультету.

Крім того, ми віримо в те, щоб зробити вищу освіту доступною для кожного студента Westlake University . Ми пропонуємо різноманітні стипендії, гранти та можливості працевлаштування на кампусі для всіх аспірантів і студентів.

Вийти на міжнародний рівень, вийти за кордон

Go International

Мета Westlake University полягає в тому, щоб набрати 50% місцевих і 50% іноземних студентів на всі програми бакалаврату, щоб створити дійсно міжнародне навчальне середовище.

Наш доктор філософії програми набирають студентів із кращих світових магістерських програм.

Поїхати закордон

На додаток до вашого міжнародного досвіду в Китаї, усі студенти бакалаврату повинні провести семестр або повний навчальний рік в одному з наших 19 університетів-партнерів за кордоном. Ми запровадили програми навчання за кордоном у провідних університетах Північної Америки, Австралії, Європи та Азії, зокрема Каліфорнійського університету в Берклі, Корнельського університету, Единбурзького університету, Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, Університету Монаша, Єврейського університету в Єрусалимі та багатьох інших.

доктор філософії студентів заохочують навчатися за короткостроковими програмами за кордоном або представляти свої дослідження на міжнародних академічних наукових конференціях і форумах. Є широкі можливості фінансування для випускників міжнародного досвіду.

Розташування

  • No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

Запитання