Westlake University

Westlake University

Westlake University

Введення

Westlake University - це новий тип високоякісного науково-орієнтованого університету, який базується в історичному китайському місті Ханчжоу - приголомшливому місті, відомому в усій Азії своєю довгою історією, багатою культурою, образотворчим мистецтвом і прекрасними пейзажами. Наш університет заснований видатними, всесвітньо поважними вченими та вченими. Ми швидко стаємо провідним університетом науки, техніки та інновацій. У Westlake ми наголошуємо на академічній свободі, досконалості досліджень, міждисциплінарній взаємодії та міжнародній співпраці. Ми прагнемо побудувати справді міжнародний університет світового рівня, орієнтований на дослідження.

Заняття в Westlake University викладаються англійською мовою. Зараз ми пропонуємо Ph.D. програми з біології, хімії та електронної науки та технологій, а також спільний докторський ступінь. програма з фізики з університетом Фудань. Наші бакалаврські програми з біологічних наук, хімії, фізики, електронної та інформаційної інженерії та матеріалознавства та інженерії пропонують ті ж ресурси та академічну свободу, що й наші аспірантури, і дозволяють студентам працювати разом у провідних національних лабораторіях разом із аспірантами та світовим класом. радники факультету.

Крім того, ми віримо в те, щоб зробити вищу освіту доступною для кожного студента Westlake University . Ми пропонуємо різноманітні стипендії, гранти та можливості працевлаштування на кампусі для всіх аспірантів і студентів.

Вийти на міжнародний рівень, вийти за кордон

Go International

Мета Westlake University полягає в тому, щоб набрати 50% місцевих і 50% іноземних студентів на всі програми бакалаврату, щоб створити дійсно міжнародне навчальне середовище.

Наш доктор філософії програми набирають студентів із кращих світових магістерських програм.

Поїхати закордон

На додаток до вашого міжнародного досвіду в Китаї, усі студенти бакалаврату повинні провести семестр в одному з наших 21 університетів-партнерів за кордоном. Ми створили програми навчання за кордоном у провідних університетах США, Великобританії, Канади, Австралії та Ізраїлю, включаючи Каліфорнійський університет Берклі, Корнельський університет, Единбурзький університет, Каліфорнійський університет Сан-Дієго, Університет Монаша, Єврейський університет в Єрусалимі та багато інших.

доктор філософії студентів заохочують навчатися за короткостроковими програмами за кордоном або представляти свої дослідження на міжнародних академічних наукових конференціях і форумах. Є широкі можливості фінансування для випускників міжнародного досвіду.

Особливості кампусу

про Westlake University

Приєднуйтесь до Inspiring People

У Westlake Universityви навчатиметеся від наших викладачів світового класу та отримуватимете наставництво від них. Понад 95% наших професорів походять із першокласних університетів, зокрема Массачусетського технологічного інституту, Каліфорнійського технологічного інституту, Каліфорнійського університету в Берклі та Стенфорда. Крім того, все наше вище керівництво навчалося та/або обіймало посади в таких відомих установах, як Прінстон, Гарвард, Єль, UPenn, UIUC і Королівський технологічний інститут KTH (Швеція). Ви працюватимете та співпрацюватимете з цими блискучими вченими та інженерами, змінюючи наш світ. Ви також будете оточені захопленими однокурсниками, які шукають викликів у навчанні, особистісному зростанні та культурних пригодах. У Westlake ви знайдете друзів на все життя та спілкуєтеся з майбутніми лідерами.

Спільнота для майбутніх лідерів

Westlake University це інтимна, підтримуюча та різноманітна спільнота. Різні інтереси та справи представлені кількома типами студентських груп, що дозволяє людям досліджувати, творити та керувати своїми власними шляхами. Ми сподіваємося, що це допоможе всім отримати привабливий, захоплюючий і надихаючий досвід студентського життя.

Наш кампус

Наш прекрасний кампус був розроблений відомою німецькою фірмою HENN GmbH і є одним із найбільш стійких і багатофункціональних кампусів у світі. Наш кампус може похвалитися 300 найсучаснішими незалежними лабораторіями, 13 інноваційними платформами та шістьма спільними дослідницькими об’єктами. Наш головний кампус розташований у центрі університетського міста, що розширюється, між великим технологічним центром і стародавніми історичними руїнами, чайними плантаціями та об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Вестлейк.

  Розташування

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   Запитання