Keystone logo
University of the Witwatersrand

University of the Witwatersrand

University of the Witwatersrand

Введення

Вітс стратегічно розташований в Йоганнесбурзі, місто світового класу і економічного центру Південної Африки, з незліченні можливості для студентів та співробітників з налагодження зв'язків з і справжніх рішень, які сприятимуть бази знань нашої країни і будувати наше майбутнє. Зі своїми більш ніж 160 000 випускниками у своїй 95-річній історії, Вітс зробив і буде продовжувати робити свій знак на національному та міжнародному рівнях. Вітс позиціонується 24-е місце за Times Higher Education рейтингом серед світових топ-100 університетів, з яких закінчив Fortune 500 генерального директора.

Знайомство з Кмітливість

Вітс університет є центром вищої освіти і наукових досліджень самого високої якості. Його довга історія і репутація була побудована на заохочення свободи запит і пошук знання і істини. Це продовжує розширювати свої позиції в якості провідного наукового інтенсивного університету в Південній Африці.

Вітс Сьогодні

Вітс, одним з провідних дослідницьких університетів Африки прагне бути інноваційною, де межі знань виштовхуються і де акцент робиться на підтримці конкурентоспроможною на світовому ринку стандарти якості в процесі навчання, викладання та досліджень.

Навчання в Вітс

Студенти обирають вчитися в умів, тому що це один з провідних європейських досліджень інтенсивна університет. Вітс має висококваліфікований і всесвітньо відомий академічного персоналу. Заснована в Йоганнесбурзі, економічний центр Африки, Вітс пропонує широкий вибір освітніх програм з наші професійні градусів це міжнародне визнання. Вітс пропонує студентам соціальну вібрацію, а також культурного розмаїття.

аспірантура

Бажаєте підвищити свою кар'єру? Потрібна конкурентну перевагу? Приєднуйтесь дотепність, де ми пропонуємо інтелектуально стимулюючі наукові напрямки на рівні аспірантури, відмінний нагляду та підтримки досліджень, а також фінансування гідних студентів і тих, хто у фінансовій потреби.

Розташування

  • Johannesburg

    1 Jan Smuts Avenue Braamfontein

    Запитання