Keystone logo
© WSB University
WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

Введення

Університет WSB не тільки встановлює стандарти освіти на польському ринку, але й зміцнив свої позиції на зовнішніх ринках, ставши сильним інституційним партнером у сфері освіти та досліджень. Підтвердженням цього є перше місце високого університету в рейтингу інтернаціоналізації в Польщі. Університет WSB протягом багатьох років був і залишається в авангарді приватних університетів Польщі. Можливість проходження частини навчання за кордоном, закордонне стажування, програми, що дозволяють отримати два дипломи одночасно – польський та іноземний, участь у багатьох міжнародних проектах – це лише деякі з багатьох можливостей, які ми пропонуємо нашим студентам.

Сьогодні WSB University є одним із польських університетів, які найчастіше обирають іноземні кандидати. У наших кампусах навчаються майже 2000 іноземних студентів із 60 країн світу. Університет WSB пропонує програми бакалавра, магістра, доктора філософії та аспірантури. Можна вибрати з 15 напрямів навчання та понад 130 спеціальностей. Наша освітня пропозиція була розроблена з урахуванням вимог сучасного ринку праці, щоб наші випускники стали конкурентоспроможними на ринку праці та мали можливість зробити успішну кар’єру. Як сучасний дослідницький університет, WSB University бере участь у різноманітних наукових мережах і має міжнародну акредитацію Фонду сприяння та акредитації економічних наук EPOQUS; міжнародна акредитація CEEMAN IQA (протягом 6 років CEEMAN - Міжнародна асоціація розвитку менеджменту в динамічних суспільствах); Знак EUR-ACE®, наданий університету на 5 років Акредитаційною комісією технологічних університетів (KAUT); і був позитивно нагороджений премією HR Excellence in Research Award.

Особливості кампусу

  Прийом

  Рейтинги

  WSB University 3 місце в Польщі

  У престижному рейтингу університетів - Perspektywy 2023 , Університет WSB посів 3 місце в Польщі і знову став єдиним недержавним університетом за межами Варшави, який отримав таке високе місце.

  У рейтингу академічних шкіл 2023 року – серед усіх державних і недержавних вищих навчальних закладів у Польщі, уповноважених присуджувати докторські ступені – Університет WSB посів 29 місце (з 32 місця).

  Університет WSB посів 1 місце в інтерналізації в Польщі

  За критерієм інтернаціоналізації WSB University посів 1-е місце серед усіх державних і недержавних університетів Польщі . Цей критерій оцінює, серед іншого, проекти стратегічного партнерства за участю університету, академічних викладачів з-за кордону, обмін студентами, обмін академічним персоналом, мультикультуралізм студентської спільноти, студентів, які навчаються іноземними мовами, та іноземних студентів.

  Університет WSB є лідером у Польщі за наступними напрямками навчання:

  Логістика - № 2 серед державних і недержавних університетів Польщі,

  Менеджмент – № 5 серед державних і недержавних вищих навчальних закладів у Польщі та № 1 серед недержавних вищих навчальних закладів у Шльонському воєводстві.

  Транспорт – No1 серед недержавних вищих навчальних закладів Польщі;

  Рейтинг академічних шкіл, який очолює Варшавський університет, враховує показники, згруповані за семи критеріями: престиж, випускники на ринку праці, інновації, науковий потенціал, наукова ефективність, умови навчання та інтернаціоналізація навчання. Це робить його одним із найбільш широких і прозорих освітніх рейтингів у світі.

  Розташування

  • Dabrowa Gornicza

   ul. Cieplaka 1C, 41-300, Dabrowa Gornicza

   Запитання