Keystone logo
WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

Введення

Про ВС

WU - відомий державний університет бізнесу та економіки у Відні, Австрія. WU має міжнародний світогляд і активно працює над тим, щоб дотримуватися своєї соціальної відповідальності як навчального закладу для лідерів завтрашнього дня.

Що встановлює WU Apart

Якщо ви вирішите навчатись у ВУ, ви отримаєте не лише академічно всебічну освіту, а й кваліфікацію та підготовку, необхідну для того, щоб взяти на себе відповідальність у бізнесі та суспільстві. Студенти ВУ здобувають різноманітний набір навичок, необхідних для вирішення економічних, соціальних, правових та екологічних проблем сучасності.

3 Акредитації: EQUIS, AACSB та AMBA

Менше 1% університетів у всьому світі можуть претендувати на потрійну акредитацію EQUIS, AACSB та AMBA, трьома найбільш поважними агенціями з акредитації. WU - один із лише шести університетів німецькомовного світу, які належать до цієї ексклюзивної групи шкіл.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Раймо Руді Румплер

Рейтинг європейської бізнес-школи Financial Times 2020

В останньому рейтингу європейської бізнес-школи Financial Times WU посіла 34-е місце із 90 провідних європейських бізнес-шкіл, що ввійшли до цього року. WU піднявся на 7 місць у порівнянні з минулим роком, набравши один із найкращих результатів за весь час свого включення до цього рейтингу.

Відмінне науково-дослідне навчання

ВУ є домом для дослідників, які належать до найкращих у своїх дисциплінах. Наші студенти також виграють від науково-дослідної діяльності ВС, оскільки курси, викладені в ВУ, базуються на найновіших результатах досліджень, щоб гарантувати, що знання та вміння, яких навчає ВУ, є сучасними та сучасними.

WU підтримує інновації

Інновації мають давню традицію в WU. WU - це університет, який не тільки визнає сучасні тенденції, але і сприймає їх на початку. Останніми новинками у ВС є створення Науково-дослідного інституту криптоекономіки. Цей новий напрямок досліджень зосереджений на блокчейн-технологіях, оцифровці та майбутньому Інтернету.

100 країн: міжнародне середовище

Відень приваблює високо міжнародний студентський корпус, а в ВУ проживає 23 000 студентів з понад 100 країн. WU також може похвалитися висококласним міжнародним факультетом. Як студент, ви користуєтесь всебічним досвідом, який набули наші викладачі в престижних університетах у всьому світі. Все це сприяє високому міжнародному середовищу, яке може запропонувати WU.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Раймо Руді Румплер

250 університетів-партнерів: глобальна мережа

Вам цікаво провести семестр за кордоном, скажімо, в Лондоні чи Шанхаї? Мережа WU з близько 240 університетів-партнерів по всьому світу пропонує студентам нашого бакалавра обміну можливостями в найвідоміших європейських університетах, таких як Копенгагенська бізнес-школа або Університет Бокконі, а також у гучних школах Азії, Австралії та Північної та Південної Америки.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Раймо Руді Румплер

Кар'єрна підтримка

Центр кар'єри ZBP WU надає консультативні та допоміжні послуги студентам, щоб допомогти їм знайти привабливу роботу та підтримати їх кар’єрний розвиток ще до їх закінчення. Щорічно Центр кар’єри публікує понад 2000 оголошень про роботу. Він служить надійною контактною точкою, яка допоможе вам зробити ваш перший крок до кар'єри мрії. Зі створенням Центру підприємництва WU останнім часом WU робить особливий акцент на стартапах та привабливих кар’єрних можливостях, доступних підприємцям. Створення центру наочно демонструє, що WU визнає інновації та підприємницьке мислення ключовими навичками майбутнього. Центр підприємництва ВУ є центром університету для всіх студентів, зацікавлених у відкритті власної справи.

Довгостроковий зв'язок

Випускники є важливою частиною спільноти ВС. Через міжнародну мережу з центрами по всьому світу, проведення мережних заходів, панельних дискусій та прямої лінії до вашого альма-матер - випускники залишаються на зв’язку з ВС на все життя.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Раймо Руді Румплер

Місцезнаходження

Протягом багатьох років Відень займав перше місце в рейтингу "якості життя", виданому міжнародною консалтинговою фірмою Mercer. Минулого року Відень також був номером 1 у рейтингу "Кращих міст для стартапів", а цього року він очолив рейтинг "10 найзеленіших міст світу". Кампус WU розташований у самому центрі Відня, безпосередньо біля парку Пратер, зеленого оазису площею 6 км² посеред міста. Campus WU може похвалитися сучасною архітектурою, багатьма комунікативними зонами для захоплюючих ідей, а також різноманітними місцями, де поїсти. Унікальна, барвиста територія кампусу - це майже маленьке місто для себе. Маючи ці переваги, ВУ привертає багато уваги на міжнародному рівні.

Panoramic view of the Campus WU

Статистика

100 країн: міжнародне середовище

Відень приваблює міжнародне студентство, а WU є домом для 23 000 студентів із понад 100 країн. WU також може похвалитися високим міжнародним факультетом. Будучи студентом, ви отримуєте користь від всебічного досвіду, який наші викладачі здобули в престижних університетах по всьому світу. Усе це сприяє міжнародному середовищу, яке може запропонувати WU.

250 університетів-партнерів: глобальна мережа

Вам цікаво провести семестр за кордоном, скажімо, в Лондоні чи Шанхаї? Мережа WU з близько 240 університетів-партнерів по всьому світу пропонує нашим студентам-бакалаврам можливості обміну в найвідоміших університетах Європи, таких як Копенгагенська бізнес-школа або Університет Бокконі, а також у відомих школах в Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

  Особливості кампусу

  Підтримка кар'єри

  Центр кар’єри ZBP WU надає консультації та послуги підтримки студентам, щоб допомогти їм знайти привабливу роботу та підтримати їхній кар’єрний розвиток ще до того, як вони закінчать навчання. Щорічно Центр кар’єри розміщує понад 2000 оголошень про роботу. Він служить надійною точкою контакту, яка допоможе вам зробити перший крок до кар’єри вашої мрії. Зі створенням Центру підприємництва WU останнім часом WU приділяє особливу увагу стартапам і привабливим кар’єрним можливостям, доступним для підприємців. Створення центру чітко демонструє, що WU визнає інновації та підприємницьке мислення ключовими навичками майбутнього. Центр підприємництва WU є осередком університету для всіх студентів, зацікавлених у започаткуванні власного бізнесу.

  Довгостроковий зв'язок

  Випускники є важливою частиною спільноти WU. Завдяки міжнародній мережі з центрами по всьому світу, мережевим подіям, панельним дискусіям і прямому зв’язку з вашою альма-матер – випускники залишаються на зв’язку з WU на все життя.

  Місцезнаходження

  Протягом багатьох років Відень займає перше місце в рейтингу «якості життя», складеному міжнародною консалтинговою компанією Mercer. Минулого року Відень також був номером 1 у рейтингу «Найкращі міста для стартапів», а цього року очолив рейтинг «10 найзеленіших міст світу». Campus WU розташований у центрі Відня, поруч із парком Пратер, зеленим оазисом площею 6 км² у центрі міста. Campus WU може похвалитися сучасною архітектурою, багатьма комунікативними зонами для обміну ідеями та різноманітними закладами харчування. Унікальна барвиста територія кампусу – це майже окреме місто. Завдяки цим перевагам WU привертає велику увагу на міжнародному рівні.

   Рейтинги

   Рейтинг європейських бізнес-шкіл Financial Times 2022

   В останньому рейтингу європейських бізнес-шкіл Financial Times WU зайняв 43-е місце серед 95 провідних європейських бізнес-шкіл цього року.

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Vienna

    WU Wirtschaftsuniversität Wien Vienna University of Economics and Business

   Запитання