Keystone logo
WU - Vienna University of Economics and Business Докторська програма в галузі оподаткування міжнародного бізнесу
WU - Vienna University of Economics and Business

Докторська програма в галузі оподаткування міжнародного бізнесу

Vienna, Австрія

6 Semesters

Англійська

Денне навчання

15 Feb 2025

Oct 2025

Request tuition fees

На кампусі

* Немає плати за навчання для громадян ЄС

Введення

Докторська програма в галузі оподаткування міжнародного бізнесу

Докторська програма з міжнародного оподаткування бізнесу (DIBT) пропонує відмінну докторську освіту видатним учням з усього світу, повністю готуючи їх до проведення досліджень з міжнародного оподаткування бізнесу. DIBT забезпечує високоякісну міждисциплінарну підготовку випускників у галузі міжнародного оподаткування, включаючи і поєднання дисциплін державних фінансів, міжнародного податкового права та міжнародного податкового управління.

DIBT зосереджується на якісній академічній освіті та міжнародно-конкурентних дослідженнях. Він спрямований на майбутню еліту вчених та забезпечує міждисциплінарну підготовку щодо оподаткування транскордонної діяльності підприємств, спираючись на основні дисципліни державного фінансування, міжнародне податкове законодавство та міжнародне податкове управління. Потім розширюючи податкове навчання до нетрадиційних, але дуже відповідних дисциплін, таких як економічна психологія, історія, політологія, етика та юридична філософія, а також організаційна поведінка та прийняття рішень, розширення кругозору та більш комплексний підхід до дослідницьких питань досягнуто.

Зміст та структура


Програма триває три роки для завершення та нагородження доктора філософії. ступінь випускників. Протягом першого року учасники набувають базових знань, необхідних для роботи в міждисциплінарному порядку. На основі цього фундаменту, другий і третій роки присвячені семінарам у суміжних областях, дослідження залишається за кордоном, додаткові факультативні семінари, і особливо для проведення досліджень на Ph.D. теза Протягом всієї програми студенти відвідують супровідний дослідницький семінар. Всі курси викладаються англійською мовою./>

Кваліфікаційний профіль та перспективи кар'єри


DIBT надає можливість проводити дослідження в наступних сферах:/>


- Визначення оподатковуваного прибутку
- Локаційні рішення
- податок ЄС для підприємств
- Міжнародна координація оподаткування бізнесу/>


Після того, як вони допущені до DIBT, студенти можуть розраховувати на отримання високоякісної освіти, що готує їх до нагородження академічної кар'єри або високоспеціалізованої посади в інших, не академічних національних або міжнародних установах. Факультет DIBT дуже добре пов'язаний у академічній спільноті та використовує величезний досвід, щоб забезпечити підготовку докторів та контролювати їхні дослідження./>

Факультет

Найсучасніші стандарти як у дослідженні, так і в навчанні гарантуються факультетом, який складається з відомих вчених, які опублікували в самих видатних журналах своїх відповідних областях досліджень та довели свою готовність та здатність сприяти міждисциплінарній співпраці. Візитні професори, всі міжнародно визнані лідери у своїх галузях, є невід'ємною частиною DIBT та додають ще один вимір академічної освіти вищого рівня, запропонованого DIBT.

Студенти будуть ознайомитись із міжнародною науковою спільнотою та надаватимуть різноманітні можливості для створення власної мережі. Вони також стануть невід'ємною частиною найсучаснішої дослідницької групи, що працює в WU у галузі права, бізнесу та економіки.

Застосування

Програма відкрита для студентів з усіх країн, якщо вони володіють магістерською або еквівалентною освітою в першу чергу в галузі права, бізнесу, економіки, психології або, у виняткових випадках, в інших дисциплінах, якщо вони мають достатній рівень оподаткування. Заявки можна подати за допомогою інструмента онлайнової програми. Зверніть увагу, що будуть оброблені лише заявки, подані до кінцевого терміну.

Процес прийому закінчився. Вступне навчання на 2019 навчальний рік розпочнеться восени 2018 року.

Фінансова підтримка

DIBT фінансується Австрійським науковим фондом (FWF). Можна прийняти лише невелику кількість учнів. Для DIBT Collegiates плата за навчання відмовляється. У розпорядженні студентам є обмежене число грантів на суму близько 2050 євро на місяць (з цієї суми буде вираховано податкове та соціальне страхування). WU завжди виходить на милю, щоб забезпечити ідеальне середовище досліджень для обраних студентів.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Акредитації

Про Школу

Запитання