Keystone logo

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Агрономія
Сфери навчання
  • Науки про життя (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія

Вона є доктором наук, або доктор філософії ступеня, широко розглядається як один з найбільш передових градусів, доступних на сучасному університеті. Цей ступінь доктора наук, проведена тисяч аспірантів щороку, і звичайно займає від шести до восьми років, щоб закінчити. Вона є доктором наук можуть бути запропоновані в різних предметів, таких як сільське господарство і сільське господарство.

Але саме те, що кандидат у сільському господарстві? Цей ступінь включає в себе вивчення одомашнених рослин і тварин і, як вони піднімаються генерувати витратних матеріалів. Тема може включати в себе вивчення біологічних процесів, геології та грунтів, історію сільського господарства, сільського господарства і технологій. Аспіранти часто будуть вибирати конкретну область фокусування, наприклад, конкретних рослин, молочних продуктів і м'яса птиці, дрібного сільського господарства, економіки сільського господарства, генетичної модифікації, або майбутнього розвитку. Студенти можуть знадобитися для завершення дисертації або дослідницького проекту, щоб завершити свою докторську ступінь.

Студенти, які заробляють ступінь доктора філософії заробити право бути вирішені як "доктор" і може виявитися, що кількість нових передових можливостей для кар'єрного зростання відкривають. Взагалі кажучи, ті, з докторського ступеня може мати більш високу потужність, ніж заробляти тих, хто не ступенів або нижчим рейтингом них. Крім того, знання досягається в ході дослідження буде дуже цінним для студентів в їхній майбутній кар'єрі, як буде інших навичок, таких як критичне мислення, дослідницьких умінь та академічної письмовій формі.

Вартість заробляти докторський ступінь варіюється від школи до школи і програми до програми. Це дуже важливо, що студенти свої дослідження до надходження, так що вони можуть визначити фінансову сумісність.

Ряд кар'єри може здійснюватися з PhD в галузі сільського господарства. Студенти можуть отримати робочі місця в самій галузі сільського господарства, допомагаючи компанії зростають врожаї і виробляють витратних матеріалів. Вони можуть працювати в сфері послуг харчування або державний регулюючий орган.Студенти з PhD також часто воліють залишатися в наукових колах, викладання студентів і вивчення свого предмета.

Отримати на шляху до кандидат сьогодні. Школи в усьому світі пропонують докторських програм, і багато з них варіанти онлайн класу для тих, хто їх потребує. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.