Keystone logo

7 Доктор філософії (PhD) Програми в Природничі науки Космічні науки Астрофізика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Природничі науки
  • Космічні науки
  • Астрофізика
Сфери навчання
  • Природничі науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Природничі науки Космічні науки Астрофізика

Щоб не плутати з лікарем, доктор філософії може бути вищою освітою, доступною в нематеріальній області. Заробляючи цей ступінь може зайняти багато роботи, він може прийти з нагородами і бути дуже престижним досягненням.

Що таке кандидат в астрофізику? Оскільки астрофізика полягає у вивченні планет, зірок та інших небесних об'єктів, цей ступінь, як правило, орієнтований на те, щоб дати вам розуміння цих об'єктів та використання різних інструментів у їх спостереженні. Курсова робота може охоплювати більш загальні теми, такі як фізика, а також більш конкретні поняття, такі як астрономічні системи, поля випромінювання та тимчасові сфери. Ви, мабуть, доведеться завершити багато особистих досліджень і написати докторську дисертацію як частину процесу заробітку ступеня.

Робота, яку ви виконуєте, щоб заробити цю ступінь, може поліпшити ваші математичні та наукові міркування, які можуть допомогти в організації та прийнятті рішень у вашому повсякденному житті. Покращений розуміння наукових концепцій також може зробити вас краще поінформованим про певні проблеми, які в даний час стоять перед світом.

Різні школи та інститути можуть мати різні вимоги, які впливають на вартість заробітку. Ви, як правило, повинні вже пройти ступінь бакалавра або магістра до того, як заробити аспірантуру, що також може враховувати вартість.

Маючи аспірантуру з астрофізики, ви, ймовірно, буде добре оснащеним, щоб стати астрофізиком. Ви можете працювати як дослідник, досліджувати і допомагати знанням зірок і планет. Ви також можете розробити нові інструменти та методи розуміння астрономічних явищ. Іноді також доступні можливості навчання, включаючи становлення професором або навчання в початковій або середній школі.

Університети поблизу вас, а також школи у всьому світі можуть запропонувати програми для отримання аспірантури в галузі астрофізики. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.